101

Odp: Nowe sety

Już się nie mogę doczekać Raichu BREAK!

PTCGO: Matt26

102

Odp: Nowe sety

http://bulbanews.bulbagarden.net/wiki/B … ollections
Skany z BREAKthrough. Mnóstwo reprintów (w tym karty takie jak Professor's Letter XY i Ralts AOR!), mało EXów, Raikou wygląda na gwiazdę tego setu.

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

103

Odp: Nowe sety

Guess who is back?

Welcome Back~!

104

Odp: Nowe sety

Pełne tłumaczenia(Nieoficjalne, więc nie mamy pojęcia jak się będą miały do oficjalnych) XY9 sa już na plaży.
*Link*
Niewiele dobrych rzeczy, sporo ciekawych.

105

Odp: Nowe sety

Faktycznie jakiś lipny ten dodatek. Miło widzieć Manaphy EX, szczególnie w roli Darkrai EX (DEX). Wybitnie mało mega ewolucji.

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

106 (edytowany przez arturomod 2016-01-07 01:14:37)

Odp: Nowe sety

http://www.pokebeach.com/2015/12/time-p … broken-sky

To w dwóch sztukach + Sableye DEX + Life Dew PLF

Czyżby szykował nam się kolejny ban?


EDIT: faktycznie, już poprawiłem tongue

107

Odp: Nowe sety

Chyba pomyliłeś linki

108

Odp: Nowe sety

Na oficjalnym kanale pokémon na YouTube, z okazji dwudziestolecia pokazano parę nowości. Jeżeli chodzi o karciankę to ukazały się promo boxy oraz nowe booster packi z setu "Generations" http://www.pokebeach.com/2016/01/celebi … ster-packs

Greninja & Dewott

109

Odp: Nowe sety

Bidulek napisał/a:

Na oficjalnym kanale pokémon na YouTube, z okazji dwudziestolecia pokazano parę nowości. Jeżeli chodzi o karciankę to ukazały się promo boxy oraz nowe booster packi z setu "Generations" http://www.pokebeach.com/2016/01/celebi … ster-packs


Te koszulki... Piękne.

110

Odp: Nowe sety

Flareon-EX – Fire – HP170
Basic Pokemon
Ability: Flash Fire
Once during your turn (before your attack), you may move a [R] Energy from 1 of your Pokemon to this Pokemon.
[C][C][C] Blaze Ball: 50+ damage. This attack does 20 more damage for each [R] Energy attached to this Pokemon.
When 1 of your Pokemon-EX has been Knocked Out, your opponent takes 2 Prize cards.
Weakness: Water (x2)
Resistance: none
Retreat: 2

Flareon EX + Blacksmith + Team Magma's Camerupt (+ Malamar EX żeby było śmiesznie).

Discuss tongue

Przeniosłem do odpowiedniego działu. ~ Kakel

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

111

Odp: Nowe sety

Czemu nie, przyzwoity weakness i HP, dobry pomocnik (Team Magma's Ball w końcu w akcji), można wrzucić camerupta EX i ze dwie DCE jako finishera - a jak taki flareon przeżyje turę to może sam się rozprawić z przeciwnikami smile tylko talię rozmontowuje wielokrotny Hex Maniac i nie ma na to absolutnie żadnej obrony, a ból jest wielki.

Reasumując - Sky Fieldy, dużo Shayminów bo i dużo Blacksmithów, przewidywane sporo funu w grze i liczenie na to, że przeciwnik nie zużyje całej energii na wyłączanie abilitek smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

112

Odp: Nowe sety

http://www.pokebeach.com/2016/02/generations
Nie mam pojęcia co oni myśleli jak robili ten set.

  • Cały jeden reprint karty z pierwszej generacji, a nawet sprzed XY (Slowpoke F)

  • Niektóre reprinty mają nowy art, niektóre nie.

  • EXy wydają się trafiać mniej więcej tak często jak w LTR.

  • Zapdos ROS FA! Articuno ROS FA! Moltres płacze w kącie.

  • Basicowe energie mogą trafić się na reversie!

  • Przedrukowali Zubat PFO i Golbat PFO, ale Crobata nie.

Update: Pokegym ma już wszystkie skany.

113

Odp: Nowe sety

Padaka straszna. LTR byl fajnym setem ktory przedluzyl zywot wielu uzytecznych kart. Tutaj oprocz Yveltala, Raichu, Wobiego, DCE oraz kilku trainerkow ciezko o cos godnego uwagi. PORAZKA.

114

Odp: Nowe sety

Nie ma Aromatisse XY? Wyglada na to że Fairy odejdzie..

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

115

Odp: Nowe sety

Ten 'set' chyba wychodzi w jakichś boxach z sześcioma alternatywnymi promkami - zgodnie z tradycją nie mógłby być zbyt silny smile Nie wiem czemu spodziewaliście się czegoś uberbroken - ja jestem raczej rozczarowany niską liczbą klasycznych reprintów sad

W sumie druga Radiant Collection to może kolejny mini-set to zebrania... 'kolejny', o ile zdobędę Team Aqua's Kyogra EX, oczywiście big_smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

116

Odp: Nowe sety

Wychodzi w boxach z full artami legendarnych Poków, co miesiąc inne promo, począwszy od końca lutego (Mew) skończywszy na Meloeccie w grudniu.

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

117

Odp: Nowe sety

Nie chcę zaczynać dyskusji, ale zerknijcie na ciekawostkę - Grumpig z niewydanego jeszcze w Japonii XY10:

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/56c15f5923667/Przechwytywanie.jpg

Night March counter - Next level big_smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Kars

118

Odp: Nowe sety

Alakazam EX następny nakładacz counterów z mega bijącym w Poki z counterami + devolution spray żeby nakładać jeszcze więcej przy ewolucji w mega Alakazama...

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

119

Odp: Nowe sety

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/56cff87e7efc0/12744047_10209073246697101_6476930763980898298_n_jpg_oh_7b628c3d01d6e46509c17385fff8e522_oe_575_A61_B4.jpg

Czyżby N w niedalekiej przyszłości miał powrócić do Standardu? smile

Podziękowali za posta: adriank1, mcszuwacz

120

Odp: Nowe sety

Crobat BREAK jako promka... w Japonii. Atak ciekawy, powraca go do talii i paraliżuje przeciwnika. Lecz czy warty do wystawiania?

Crobat BREAK – Psychic – 160 HP
BREAK Evolution – Evolves from Crobat
Crobat BREAK retains the attacks, Abilities, Weakness, Resistance, and Retreat Cost of its previous Evolution.
[C][C][C] Silent Bite: 60 damage. You may leave your opponent’s Active Pokemon Paralyzed. If you do, shuffle this Pokemon and all cards attached to it into your deck.

Delphox z XY10 - zapowiada się bardzo ciekawie. Może służyć jako kontra na decki potrzebujące dużo energii, jak i działać dobrze z pokémonami które pomagają w ładowaniu lub Blacksmithem wink

Delphox – Fire – HP140
Stage 2 – Evolves from Braixen
[R] Swaying Flame: 40 damage. Your opponent’s Active Pokemon is now Asleep.
[C][C][C] Psycho Storm: 20x damage. This attack does 20 damage times the number of Energy attached to all Pokemon (both yours and your opponent’s).
Weakness: Water (x2)
Resistance: none
Retreat: 2

Więcej kart na http://www.pokebeach.com/2016/03/tons-o … s-revealed A co wam się najbardziej spodobało? smile

Greninja & Dewott

121

Odp: Nowe sety

Powrót Gallade pod postacią ognia. Bardzo lubiłem ten deck smile

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

122

Odp: Nowe sety

kordian222 napisał/a:

Powrót Gallade pod postacią ognia. Bardzo lubiłem ten deck smile

To raczej Gallade na sterydach. Gallade z Plasma Stormu bił tak samo jak Huntail z Primal Clashu. Ten bije za wszystkie energie po obu stronach stołu, więc ma większy potencjał. Problem w tym że stage 2 stały się notorycznie trudniejsze do wyciągięcia od tamtego czasu, nie żeby wtedy były łatwe.

123

Odp: Nowe sety

http://www.pokebeach.com/2016/03/awaken … ychic-king
Przecieki.

124

Odp: Nowe sety

Na stronie CCGcastle można już zobaczyć pre-ordery kart z Fates Collide. Nie wiem jak wy, ale zawsze lubiłem sobie poskakać po takich rzeczach i sprawdzić co przewidywane jest na bycie hajpowanym smile

Póki co - mózg rozwala cena Mew smile Poszaleje w najt marszu? Dodatkowo, chyba spodziewają się N'a w nowym secie, bo już go wycenili (pewnie tradycyjnie już otwarli boxy i je wyjęli, tylko nie mogą jeszcze pokazać kart z powodów licencyjnych).

Patrząc po cenach - Zygarde/Carbink BREAK z pewnością jest postrzegany jako grubszy temat. Za to Lucario bardzo mocno pod kreską co mnie cieszy - jak dla mnie ma większy potencjał niż się wydaje smile Lugia też jest niedoceniona.

Gwiazda setu - Alakzam, zgodnie z oczekiwaniami najwyżej.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

125

Odp: Nowe sety

Ciekawe ceny ale raczej zbalansowane, nie ma jakichś chorych liczb. Mew trochę drogo no ale on będzie mega popularny (który kopiujący ataki Mew w końcu nie był), poniżej $5 to nie ma nawet co liczyć. Lugia to fajna karta, ładujesz dwoma basic energiami przy pomocy jakichś czarów typu Palkia a potem atakujesz za DCE co turę i nie boisz się Enhanced Hammerów. Może znajdzie się do niej coś fajnego.

Alakazam - myślałem, że zwykłego od razu wycenią na 15, straszny był hype, a tu całkiem rozsądnie. Inna sprawa, że grać tym pewnie będzie się 4-3..