Użytkownicy mogą zostać wynagrodzeni medalami przez admina i/lub moderatorów. Medale są przydzielane użytkownikom pod pewnymi, określonymi warunkami. Poniżej znajduje się lista wszystkich dostępnych medali wraz z ich opisem.

Pokemon Professor

Pokemon Professor
Tym odznaczeniem są wyróżniani użytkownicy, którzy pozytywnie przeszli test profesora na oficjalnej stronie Nintendo. Jest to znak, że ten użytkownik posiada obszerną wiedzę na temat zasad oraz organizacji turniejów i jego osądom można zaufać.

Database operator

Database operator
Ten użytkownik pomaga uzupełnać bazę danych - dostarcza skany i/lub teksty kart. To właśnie dzięki skrupulatności i pracowitości tych użytkowników cały świat może korzystać z pomocy omastara, do wyszukiwania odpowiednich kart do talii.

Ranking maintainer

Ranking maintainer
Ten użytkownik jest odpowiedzialny za przeliczanie rankingu, np. rankingu ELO. Zajmuje się on analizą raportów turniejowych, kontroluje poprawność parowań, następnie przelicza wszystkim graczom punkty i je aktualizuje na stronie.

Pokemon weteran

Pokemon weteran
Tym oznaczeniem jest wyróżniony użytkownik, jeśli co najmniej 3 lata aktywnie działa na polskiej scenie karcianki Pokemon, regularnie uczestniczy w turniejach, udziela się na forum oraz cieszy się nienaganną opinią wśród innych graczy. Jesteśmy dumni z takich użytkowników.