76

Odp: Spotkania

Mnie misie jednak nie będzie, sorki sad.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

77 (edytowany przez Babidi 2013-04-12 18:36:19)

Odp: Spotkania

Niestety nic sensownego nie znalazłem. Stoliki w kawiarniach czy kafejkach na jakie się natknąłem były stanowczo za małe żeby na nich cokolwiek rozegrać. Jednen jedyny bar-bistro, który wyglądał sensownie jest zamknięty w weekendy.
Cafe Roskosz jest stanowczo za małe.
Graal w KEN Center posiada całe 1(słownie: jeden) stolik zdatny do gry.

Mamy jeszcze czas jutro. Trzeba coś kombinować. Niech każdy zepnie poślady i pokmini trochę.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

78

Odp: Spotkania

Jak rozumiem, jeśli do jutra nie znajdziemy nic sensowniejszego to zbiórka z automatu jest na piętrze w Galerii Mokotów o 10:30?

79

Odp: Spotkania

mi bardzo pasuje GM, co do kawiarni, to nie kombinujmy, nie ma co, tylko pogorszymy sprawe, trzeba sie raz przemęczyć, bo tam przynajmniej już graliśmy, a nie w jakiejś kafejce ni stąd ni z owąd. Ja jestem za zostaniem przy GM i przemęczeniem sie. i tak do 14:00 tam nikogo nie ma

I TYLE XD

80

Odp: Spotkania

Tak btw. to może byście się skusili na boosterki do draftu za 12 zł/szt? Pomoże mi to przyspieszyć proces pozbywania się kart.

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

81

Odp: Spotkania

Babidi napisał/a:

Uwierz mi Robert ja dzwoniłem już wieeele razy do Paradoxu, ale zrobiłem to i tym razem i niestety mam złe wieści:

Paradox jest zajęty w niedzielę i z tego co wiem nie będzie dla nas miejsca ... Co z tym robimy?

Doskonale o tym wiem i nie wskazuję palcem nikogo. Na pewno dzwoniłeś i rezerwowałeś więcej razy niż ja i chwała Ci za to.

Po prostu zwracam uwagę, że rezerwowanie wychodzi nam bardzo kiepsko, czego być może efektem jest brak miejsca do pogrania w tym tygodniu.
Naprawdę odnoszę wrażenie, że wykonanie jednego telefonu to dla 3/4 ekipy ogromny problem.
Zróbmy kolejkę osób potrafiących zadzwonić i wtedy może rezerwacje będą robione od razu po ustaleniu terminu, dogodnego dla większości...

No nic. Wybaczcie, ale ja w tym tygodniu spasuję.
Raz, że muszę w miarę wcześnie wracać do domu, a Mokotów dla mnie jest wybitnie nie po drodze.
Dwa, średnio mnie zachęca granie w obleganym w niedzielę centrum handlowym.

Myślałem nad jakąś sensowną alternatywną miejscówką. Niestety kiepski ze mnie Warszawiak, więc i Warszawę znam dość słabo. Jedyne co mi przychodzi do głowy to kilka pubów, które czasem odwiedzam i są w okolicach Centrum lub Ratusza:

- Harenda - przy kampusie UW
- pod Grubą Kaśką - Plac Bankowy przy KFC
- Ferment - Centrum przy Marszałkowskiej
- Pod Baryłką - rzut beretem od Placu Zamkowego

Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek robił nam problem o godz. 10 by sobie pograć, jeśli kupilibyśmy coś do picia. Miejsca też chyba by nie zabrakło. Jednakże nie wiem czy dobrym pomysłem jest branie tam naszych młodszych graczy. Chociaż w Paradoxie też przecież można kupić piwo...

Pomyślę jeszcze. Tymczasem życzę Wam udanego turnieju w niedzielę i mykam spać, bo jutro znowu szkoła.

82

Odp: Spotkania

Mi pasuje paradox tak jak wszystkim no ale skoro jest zajęty to ja jestem za GM.

83

Odp: Spotkania

Jeśli o mnie chodzi, to pojawię się najwcześniej za tydzień, bo teraz jestem chory. Popatrzę sobie na Waszą grę. big_smile

84

Odp: Spotkania

http://www.youtube.com/watch?v=BNsrK6P9QvI

Szkoda bo lubie, takie klimaty.

85

Odp: Spotkania

Pytanie za 100% punktów - czy część kolegów warszawiaków celowo na moje PW nie odpisuje? Czy po prostu nie macie czasu rzucić na nie okiem?

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

86

Odp: Spotkania

Ja odpisuje bo takich okazji może niebyc nigdy. I jeszcze jedno jutro zrobimy stragan i będziesz Careffurem karcianym.

87

Odp: Spotkania

Dobra powinienem być jutro w GM około 10:10, tak więc chętnie sie powymieniam i pogadam na spokojnie przez te 20 min. Pisze, zebym nie musiał tam sam siedzieć 20 min, bez pożytku...

I TYLE XD

88

Odp: Spotkania

@Quick - nie o Tobie mówiłem :-]

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

89

Odp: Spotkania

Dzięki za gościnę i przyjęcie.

GM okazała się wyjątkowo spokojna i przytulna. Szkoda, że nie mogłem zmierzyć się z Robertem.

90

Odp: Spotkania

adriank1 napisał/a:

Dzięki za gościnę i przyjęcie.

GM okazała się wyjątkowo spokojna i przytulna. Szkoda, że nie mogłem zmierzyć się z Robertem.

Tak jak tam wspominałem już chłopakom na czacie trochę żałuję, że nie wpadłem. Myślałem, że to załatwiane "na ostatnią chwilę" spotkanie gorzej wypali. Poza tym naczytałem się kiedyś na Isie mało pochlebnych opinii o GM i to też miało spory wpływ. Wolałem zatem spokojnie odpocząć po imprezie, co biorąc pod uwagę jej przebieg wyszło mi na dobre.

Wierz mi, że niewiele straciłeś, bo po tym co mnie niespodziewanie w nocy spotkało na pewno bym godnym przeciwnikiem nie był ;p
Tak więc spokojnie. Jeszcze przyjdzie czas, kiedy drugi raz mi złoisz tyłek.

91

Odp: Spotkania

Cześć, jestem nowy na forum. Ostatnio (po 4 latach) wróciłem do karcianki i szukam miejsca do gry. Te spotkania w Paradoxie są w miarę regularne? Jbc to mam 15 lat, talia oczywiście BW.

I jeszcze jedno, czy liczba osób na OTP jest już ustalona? Czytałem, że max 32 os, ale zgłoszonych jest już 36.

92 (edytowany przez Amphi 2013-04-18 17:42:43)

Odp: Spotkania

Nie, na OTP wstępnie może sie zgłosić każdy, nie ma ograniczonej liczby wstępnych zgłoszeń. Spotkania w Paradoxie są prawie co tydzień, poza tym zawsze piszemy o nich na forum. Następne spotkanie jest w tę sobotę w Morionie, mam nadzieje, ze sie wybierzesz, do zobaczenia, jak coś pisz do mnie PW


Strona Moriona: Tutaj wpisz tekst...

I TYLE XD

93

Odp: Spotkania

Wpadaj do Moriona w tym tyg. tak jak Amphi mówi, w Paradoxie gramy co tyg. chyba, że wyjątkowo prawie nikt nie może albo jest rezerwacja (tak jak ostatnio, wtedy do Galerii Mokotów lecimy).

Super fajnie, że masz deck do BW, szybko się wdrążysz. smile

94

Odp: Spotkania

Szykuje sie w Morionie od cholery ludzi, Sebenion, Fruits, poza tym cała reszta Warszawy, może być nawet do 14 grających zapewne

I TYLE XD

95

Odp: Spotkania

Dzięki za szybką odpowiedź hehe. Co do talii, są theme decki dwa, teraz kompletuję Blastoise/Keldeo/Kyurem, ostatnio mam trochę kasy, więc w karty się zaopatruję, ale nie wiem, czy na niedziele się wyrobię, no chyba ze z theme deckiem, albo coś innego wymyślę.
Z BW to mam Ice Shock'a, Plasma Claw'a i kilka kart z boosterów. Niestety, z trainerami jest ciężko. Jeżeli ktoś ma coś ciekawego do sprzedania, to polecam się. smile

96

Odp: Spotkania

moge ci dać, jakieś switche, poke balle itp. za darmo. Blastka też moge sprzedać, mam na puszczenie też 1x Kyurem NXD na sprzedarz, zawsze jakiś ataker jest big_smile. Pisz do McLera, on ma mase kart, na 100% ci coś sprzeda. Na sobote moge desz pożyczyć 2x Kyurem NV, jak potrzebujesz i tego Blastoise.



I spotkanie jest w sobote, a nie niedziele

I TYLE XD

97

Odp: Spotkania

Sorry, chodziło mi o Black Kyurema X.X. W tym tygodniu się chyba nie wyrobię, ale jeśli chodzi o przyszły tydzień, to wygląda to dobrze. Wszystko już prawie zdobyte (albo na oku), ale to soboty wszystkiego nie zdobędę (część idzie pocztą). Jeżeli jednak coś ma się zmienić, dam wam znać smile

98

Odp: Spotkania

A masz Catchery, Ultra Balle, supportertety typu Juniper? Stać cię na to? ;p

99

Odp: Spotkania

Catcherów i Juniperów nie mam, a czy stać? Hm... no niby tak, ale poczekam do maja to będę miał więcej kasy. Technicznie mam znajomego, który może mi pożyczyć (lub oddać), ale wolałbym mieć swoje.

100

Odp: Spotkania

Nareszcie udało mi się wyzdrowieć, a i pogoda jest bardzo sprzyjająca, więc postaram się być w sobotę w Morionie. Na szczęście mam blisko, to może się nie zgubię. tongue

Co prawda, na pewno nie zagram, ale chętnie poobserwuję rozgrywki. Udało mi się zbudować coś, co może przypomina deck (sami oceńcie... ;D) z dwóch theme decków (Boundaries Crossed) i kart z boosterów z różnych setów. Okay, powiedzcie, czy coś takiego, po przeróbkach i ulepszeniach, miałoby szansę bytu:

4x Oshawott BC
3x Dewott BC
1x Samurott BC
4x Squirtle BC
3x Wartortle BC
1x Blastoise BC
1x Keldeo (ten z 90 HP)
1x Keldeo EX BC (promo)

18

4x Energy Search BC
4x Potion BC
3x Great Ball BC
3x Energy Retrieval BW
2x Switch BC
2x Pokemon Communication BW
2x Cheren EP
2x Skyla BC
1x Town Map BC
1x Rocky Helmet BC

24

18x Water Energy BW (nie mam więcej przydatnych Trainerów, więc uzupełniłem energiami xD)

18

Ach, zapomniałbym... nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy karty promo są grywalne... Są? Bo skoro się je wydaje, to chyba nie tylko po to, żeby były bezużyteczne... wink