51

Odp: Spotkania

Pelek napisał/a:

Ja mogę przyjść ale bez wpisowego pogram bo ostatnio zapomniałem jak sie gra sad. Albo też i nie przyjdę bo mi się nie będzie chciało sad.

Ale lama, dostajesz punkty w YKF (Yabolowej Klasyfikacji Frajerstwa). Co raz bliżej nagrody głównej: kopa w dupsko. smile

52 (edytowany przez Wiewiór 2013-04-11 19:00:33)

Odp: Spotkania

Chłopaki musimy się najpóźniej jutro umuwic podajcie głosy kto chce w jaki dzień czy w sobotę czy w niedzielę jeżeli będzie więcej głosów na niedzilę umawiamy się na niedzielę. oczywiście komu pasuje i jeszcze jedno ja nie pujde zzrezerwowac miejsc bo mam mega dzień do ogarnięcia więc ja tego nie zrobie chyba że wieczorem tongue

To sorry. Ja będę w niedielę bo mi bardziej pasuje sobota odpada bo mam najprawdopodobniej zawody szkolne sad

53

Odp: Spotkania

QUCKcraftPL napisał/a:

Chłopaki musimy się najpóźniej jutro umuwic podajcie głosy kto chce w jaki dzień czy w sobotę czy w niedzielę jeżeli będzie więcej głosów na niedzilę umawiamy się na niedzielę. oczywiście komu pasuje i jeszcze jedno ja nie pujde zzrezerwowac miejsc bo mam mega dzień do ogarnięcia więc ja tego nie zrobie chyba że wieczorem tongue


A nie można mówić po Polsku? Poczytaj ostatnią stronę, tak na wszelki wypadek mówie, bo może ktoś już sie umuwil

I TYLE XD

54

Odp: Spotkania

Zarezerwuje ktoś tą niedzielę 10:00?

55

Odp: Spotkania

Yabolu, ten kto może to na pewno zarezerwuje w sobotę smile

56

Odp: Spotkania

to jakaś przepowiednia? big_smile

57

Odp: Spotkania

Może, a może nie jak mi pożyczysz kryształową kule to Ci powiem całą prawdę big_smile

58

Odp: Spotkania

To kiedy wreszcie jest to spotkanie?

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

59

Odp: Spotkania

Niedziela 10.30 start pewnie jak zwykle.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

60

Odp: Spotkania

Okey, bo o mało co nie zgłupiałem czytając te kilka powyższych postów.

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

61

Odp: Spotkania

wpadamy jak najwcześniej, kiedy zaczniemy grać to zaczniemy.

62

Odp: Spotkania

Spoko, ja i tak tylko wbijam, aby sobie z Wami pogadać, napić się czegoś, a następnie rozłożyć klaser i zachęcać do zakupu co lepszych kart w sensownej cenie.

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

63 (edytowany przez konsko 2013-04-12 01:43:48)

Odp: Spotkania

Niedziela i tylko ona. Spróbuję dojechać jak najwcześniej. Gramy 6 rund swisse, topki i masz o ostatnie miejsce standardowo.

PS: ja nie zarezerwuje bo widzicie o której ja dopiero na forum mogę wejść i nie zmieni się to do następnego tygodnia najwcześniej...

64

Odp: Spotkania

Panowie, wykonanie jednego telefonu i zrobienie rezerwacji naprawdę nie jest trudne. (Telefon jak byk widnieje w poście Shuna na temat turniejów warszawskich).

Mam wrażenie, że nikomu się po prostu nie chce, albo boją się, że owy telefon ich pożre ;p
Kiedyś powstał pomysł dyżurów rezerwacji i ja bym to wprowadził, bo znowu jest piątek a informacji o turnieju jak nie było tak nie ma. Chyba wszyscy zakładają: "ktoś to za mnie zrobi".

Dzwoniłem tydzień temu. Mógłbym, ale następny raz nie mam zamiaru, bo wolałbym jednak, żeby kilka osób do tego obowiązku się poczuwało. Jakby nie patrzył trochę nas jest, więc można to robić na zmianę.

No i radziłbym to zrobić jak najszybciej, bo głupio by było jakby kolega Adrian przejechał setki kilometrów, a tam się okaże, że są jakieś dni Paradoxu tym razem od rana a nie od 14.30 wink

65

Odp: Spotkania

Ostrzegałem, że wzięcie na siebie organizacji turniejów to nie tylko zarabianie na boosterkach, ostrzegałem...

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

66

Odp: Spotkania

Uwierz mi Robert ja dzwoniłem już wieeele razy do Paradoxu, ale zrobiłem to i tym razem i niestety mam złe wieści:

Paradox jest zajęty w niedzielę i z tego co wiem nie będzie dla nas miejsca ... Co z tym robimy?

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

67

Odp: Spotkania

W takim razie trzeba jak najszybciej znaleźć inną lokalizację. Jakieś propozycje?

68

Odp: Spotkania

Gramy w GM big_smile. Tak na serio to nie mamy gdzie zagrać sad. Bardzo smutne wieści przynosisz smutny oshawiccie tongue. Zostaje nam GM albo nie gramy w tym tygodniu wink.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

69

Odp: Spotkania

Do 21 czekam na jakieś logiczne propozycje. OTP Piaseczno albo Konsko Działka Party brzmiałyby najlepiej, ale są również najmniej realne.

Macie cokolwiek prócz Galerii Mokotów, ale tak szczerze?

70 (edytowany przez Amphi 2013-04-12 16:43:59)

Odp: Spotkania

Gryfa jak ostatnio widziałem już nie było sad. Cóż zamknęli go, niestety, a tym samym straciliśmy miejsce do grania. W obecnym momencie nic innego prócz GM nie pozostaje, chyba, że jakaś kafejka, ale pewnie żadna sie taka nie znajdzie. Chyba poza GM nie ma innego miejsca w Warszawie, a Morion jest zdaje sie w niedziele zamknięty. A może ten kuba zrobi turniej u siebie?



EDIT: Chyba, że na Wawelu  big_smile

I TYLE XD

71

Odp: Spotkania

W obecnym momencie nic innego prócz GM nie pozostaje, chyba, że jakaś kafejka, ale pewnie żadna sie taka nie znajdzie.

Oczywiście, że się nie znajdzie jak zamiast szukania będzie się pisać takie teksty. W tej chwili Babidi próbuje znaleźć coś na Ursynowie w ramach rekompensaty za tą smutną wiadomość. Ja również szukam, ale wiadomo, to nie takie łatwe.

72

Odp: Spotkania

Z racji tego, że nie trawię GM, to teraz propozycja ode mnie:
Za godzinę mogę wziąć samochód i przejechać po ulicach Ursynowa w poszukiwaniu jakichś dogodnych kafejek i kawiarnii.
Nie daję pewnośći 100%, że coś znajdę jednak muszę wiedzieć czy Wy popieracie mnie w tym działaniu czy wolicie jednak grać w GM...

Dlaczego Ursynów? Bo mi najwygodniej.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

73

Odp: Spotkania

Wiem, ze przy kościele Wniebowstąpienia na KENie jest kafejka Cafe Roskosz, przynajmniej rok temu jeszcze była. Wiem, że w podstawówce, czyli rok temu moi koledzy zorganizowali tam kilka Ponymeetów, ale stolików też nie jest dużo.
Wiem, że na Kabatach jest dużo kafejek, różne kluby, kawiarnie itp., ale nie za dużo umiem wymienić i nie w prawie żadnej nie byłem

I TYLE XD

74

Odp: Spotkania

Mamy jeszcze Graala Skorosze, który chyba w niedziele też jest otwarty big_smile.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

75 (edytowany przez Wiewiór 2013-04-12 17:36:33)

Odp: Spotkania

Jest opcja w graalu, tylko komu pasuje 10-20.
I nie wiem czy jest miejsce
sad ja nie mogę zarezerwować