101

Odp: Spotkania

Są ja najbardziej grywalne. Musisz koniecznie pożyczyć jakieś supportery, bo krucho to widze, dodatkowo jakies piłki i reszte tego co głównie sie gra, dobrze, że masz keldeo, zawsze coś, ja prawdopodobnie bede mógł pożycać ci jakieś karty do tego decku, jaieś Kyurem EX itp., bo sam gram wodą i wiem coś o tym, co do tego powyżej wiele mu brakuje, najlepiej na początku pożyczaj jakieś karty i tym próbuj, dopóki nie zdobędziesz czegoś lepszego, może mam jakieś karty na puszczenie, więc coś sie pewnie uda zrobić. To tyle, deck bedzie ci sie zmieniał z każdym spotkaniem, na razie radze ci pożyczyć to i owo i ew. spróbować swoich sił, lub poczekać na lepsze karty. To tyle od Amphiego.


A i jeszcze uwaga do Oschawwatów, te z BW są lespze bo smutne sad

I TYLE XD

102

Odp: Spotkania

Całkiem nieźle, jak na początkującego. Koniecznie musiałbyś znaleźć supportery - brakuje co najmniej ośmiu. Profeesor Juniper, N, Cheren, Bianca lub Colress, na tym etapie nie jest to aż tak istotne. Przydałyby się cztery Rare Candy, o ile to możliwe. Po dołożeniu dwóch kolejnych samurotów i jednego blastoise to fakt, już będzie wyglądać jak deck. Dalsze poprawki już będą zależne od tego jak Ci się gra i co zdobędziesz, bo do decku wygrywającego turnieje to jeszcze trochę drogi smile

103

Odp: Spotkania

Nie oszukujmy się, ale nawojować tym coś więcej będzie ciężko.
Przede wszystkim: Cierpliwości i nie załamuj się po kilku porażkach.

1. Troszkę wodą ostatnio grałem, więc również mogę doradzić. Mogę również pożyczyć kilka kluczowych kart, ponieważ tak się składa, że w swoich zbiorach wiele posiadam.

2. Catchery catchery catchery. Masz okazję gdzieś kupić to kup. Lepiej zaoszczędź na te karty, bo resztę prędzej czy później uda Ci się zdobyć na lokalnym rynku. Ewentualnie wiele pożyczysz od nas. Catcherów nikt Ci nie da, a bez nich niestety ani rusz, by myśleć o czymś więcej niż okupowaniu ogonów.

Niedawno sam to przechodziłem i mam nadzieję, że na dobre zagościsz na scenie. Trzymam kciuki i służę również radą i pomocą smile

104 (edytowany przez Yabol 2013-04-19 00:28:23)

Odp: Spotkania

Do obu was (Sebanion i Fruits26) - żeby grać na poziomie takim jak my musicie mieć komplety odpowiednich trainerów. Bez tego ani rusz (poza paroma wyjątkowymi deckami, gdzie np. wystarczą 2 albo 3 Catchery).
Tak będziecie się tylko denerwować, że wszystko przegrywacie bo opponent was catcheruje co turę, a wy go nie macie czym.

Catcherów nikt Ci nie da, a bez nich niestety ani rusz, by myśleć o czymś więcej niż okupowaniu ogonów.

- dokładnie tak to wygląda. ;p

Sebanion - wygląda to zupełnie ok, czymś takim możesz pograć sobie i poćwiczyć zasady, popatrzeć czym cię jadą przeciwnicy (:D) żeby ogarnąć czym się gra i jak to wszystko wygląda. smile

Fruits26 - to zorganizuj sobie te karty, bo są niezbędne. Zresztą przyjdziesz to zobaczysz czym gramy. Na stronach typu sixprizes są też typowe decklisty i można ogarnąć jakie karty są najpopularniejsze.


I znowu do obu - bardzo fajną opcją przy braku kasy są koreańskie karty. Sytuacja wygląda tak, że można u nas nimi grać na dany moment. Są pewne szanse na oficjalne mistrzostwa za rok i wtedy te karty byłyby nielegalne ale to jeszcze długo + nie wiadomo czy dojdzie do skutku. No i niektórzy nie lubią takimi kartami grać. Ale ja sam mam komplety Ultra Balli i właśnie Catcherów japońskie bo taniej.

Do konkretów: na ebayu po ok. 35 zł są decki, w których są koreańskie 2 White albo Black Kyuremy EX + 2 Catchery, 4 Ultra Balle, 4 Ny, 4 Junipery, 2 Skyla. Także prawdziwy raj. ;p Wydajesz 70 zł i masz 4 Catchery + po 2 komplety kluczowych trainerów. jest też deck za ok. 75 zł, w którym są 3 (chyba, może 2) Blastoise'y + podobne trainery i jakieś tam nowe Kyuremy EX, którymi jeszcze nie wolno grać bo nie wyszły po angielsku.

Tak jak mówię - pomysł ma swoje wady, ale jak chcecie ruszyć z kopyta i zaoszczędzić kasę to warto. Nawet jak później przejdziemy na oficjalne rozgrywki i angielskie karty to 70 zł w plecy to nie jest tak dużo (biorąc pod uwagę, że tyle kosztuje jeden angielski Catcher ;p).


Także zachęcam, bo karcianka jest bardzo fun, a i towarzystwo znakomite. big_smile


EDIT: BŁAGAM, Qzin, nie udzielaj się. ;p

105

Odp: Spotkania

OK, dzięki za dobre rady i miłe przyjęcie. Postaram się jutro być, właśnie sprawdzam rozkład autobusu. xD

Musisz koniecznie pożyczyć jakieś supportery, bo krucho to widze, dodatkowo jakies piłki i reszte tego co głównie sie gra

Koniecznie musiałbyś znaleźć supportery - brakuje co najmniej ośmiu. Profeesor Juniper, N, Cheren, Bianca lub Colress, na tym etapie nie jest to aż tak istotne. Przydałyby się cztery Rare Candy, o ile to możliwe.

Cóż, nie da się ukryć, że trainerów - tym bardziej kluczowych - nie posiadam. hmm Mam nadzieję, że z czasem uda mi się je zdobyć. big_smile

Jeśli chodzi o karty koreańskie, to trochę mnie one odrzucają... ale cena angielskich rzeczywiście jest dosyć pokaźna. No nic, jeszcze się nad tym zastanowię. smile

106

Odp: Spotkania

Ehh, sorki, ze nie przybylem, ale mialem bardzo wazna sprawe rodzinna, ktorej nie moglem przelozyc.. szkoda. sad

107

Odp: Spotkania

Spoko, nic się nie stało wink

108

Odp: Spotkania

Chłopaki komu pasuje niedziela za tydzień 10:30 Paradox?

109

Odp: Spotkania

Stary, dobry Morion powrócił i bardzo dobrze. "Sankcjonowany turniej";p odbył się tylko w komputerze panów prowadzących... Hmm... Nawet nie wiem kto wygrał. Natomiast my polecieliśmy jedynym słusznym programem do parowania.

5 rund i było bardzo przyjemnie. Boli odrobinkę fakt, że mając 4-1 i jako jedyny ogrywając zwycięzcę zająłem 3 miejsce, ale tak to bywa. Raz tie breakery dają, raz zabierają, więc trzeba się z tym pogodzić smile
-------------------------------------------------------------------------
Co do przyszłych spotkań.

Za tydzień w moim przypadku tylko niedziela i to tak 50/50, więc mój głos można traktować pół serio.

Natomiast napiszę też tutaj o 2 maja. Jeśli ktoś się pisze na granie popołudniu koło 16.30 to proszę jak najprędzej dać znać czy sobie nic nie planować.

Gratulacje dla Babidiego i do następnych smile

110

Odp: Spotkania

Mi bardziej Pasuje niedziela bo w sobotę robie zazwyczaj dealy big_smile

111

Odp: Spotkania

Ja mam dokładnie tak jak Robert: tylko niedziela i to tak na 50%.

112

Odp: Spotkania

Mi niedziela leży bardziej niż sobota, tylko błagam, bez wpisowego, bo nawet te 5 zł ciężko mi w obecnej sytuacji uzbierać sad

I TYLE XD

113

Odp: Spotkania

Amphi ja to na następny raz nie płace jabolowi za booster jak nie będzie co najmniej 1 ex-a

114

Odp: Spotkania

Miśki czy ktoś będzie chciał pograć w Paradoxie we wtorek? Sparringi zwykłe bo chcę potrenować przed wyjazdem do Katowic wink. Ktoś chętny?

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

115 (edytowany przez Babidi 2013-04-20 22:31:33)

Odp: Spotkania

Ja się pewnie dostosuję tylko odrazu taka prośba żeby uniknąć sytuacji sprzed tygodnia.
Do środy niech każdy zadeklaruje kiedy mu odpowiada a ja się zajmę rezerwacją.
Boosterów Yabol już nie ma, więc przez najbliższe 4~ tygodnie gramy bez nagród. No chyba, że ktoś coś sensownego wymyśli typu jakaś puszka? Ale to na później, bo następne spotkanie ustaliliśmy bez wpisowego.

@Pelek
Załatw jeszcze ze 2 osoby i może wpadnę, ale tylko o godzinie, która będzie mi pasować czyli 12-15~
Pewności nie daję, ale jest taka możliwość.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

116 (edytowany przez Yabol 2013-04-20 23:07:13)

Odp: Spotkania

Dajmy sobie spokój z nagrodami - i tak Plasmę każdy już ma praktycznie obcykaną, pojedyncze braki są. Zbierajcie na Freeza lepiej.

Ja w tym tyg nie wiem czy będę się mógł pojawić, jak tak to się dostosuję.

117

Odp: Spotkania

Również niedziela misie kolorowe mi pasuje bardziej :*

118

Odp: Spotkania

We wtorek ewentualnie nie mam co robić, wiec myśle, ze udało by mi sie pojawić w tych godzinach, czyli 12-14:30

I TYLE XD

119

Odp: Spotkania

Dobra, to w końcu to sie chce spotkać we wtorek w godzinach 12-14:30 w Paradoxie, tak luźno popykać, albo zrobić jakiś turniej jak bedzie nas więcej? Na razie jestem ja, Pelek i Babidi. Czekam na odpowiedzi big_smile

I TYLE XD

120

Odp: Spotkania

Ja odpadam, bo wtedy będę przeklinać całą oświatę za pedalski egzamin z polskiego i wypracowanie w szczególności.

~Prawdziwy Shun

121

Odp: Spotkania

Niestety wiem Shun, Pelek ma to za rok, a ja za 2 lata... Cóż szkoda, powodzenia big_smile

I TYLE XD

122

Odp: Spotkania

Jeszcze powiem coś, co do wtorku, ja sie okazało Sebenion także bedzie mógł wpaść i troche z nami pograć, to co jest nas 4, jedziemy?

I TYLE XD

123

Odp: Spotkania

Tak, tak... wpadne. big_smile Tylko w jakich godzinach w koncu? ;P

124

Odp: Spotkania

No przyjadę o tej 12 może 15 min się spóźnię i posiedzę do 14~

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

125

Odp: Spotkania

Dobra, ok, teraz tylko niech jeszcze Pelek napisze, czy też przyjdzie, jak nie to sobie tylko popykamy, a jak tak, kto wie, mały turniej?

I TYLE XD