1

Temat: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Padł kiedyś pomysł, żeby zorganizować większy turniej, coby ekipa z Białegostoku mogła wpaść jako goście i żebyśmy w końcu zebrali się w ponad 10 osób. Proponuję już zacząć się zastanawiać, bo możemy to zrobić we wrześniu, jak już wszyscy mniej więcej wrócą. Poza tym, miło jest taki większy turniej ustalić wcześniej, żeby mieć zarezerwowany ten weekend zawczasu. Warszawę zachęcam do wyrażania opinii, gości z innych miast tym bardziej smile .

Ostatnio taką inicjatywę przeprowadziliśmy na wiosnę półtora roku temu i mieliśmy wtedy mocną ekipę warszawską i trzech gości ze Śląska big_smile .

2

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Popieram pomysł. Wrzesień nie sprawia mi żadnych problemów, ale proponowałbym przed 5 września, bo mamy wtedy dodatkowego gościa smile

3

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

po 16 września TYLKO sad
niestety, kampania wrześniowa sad

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

4

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Dla mnie spoczko smile

5

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Bardzo fajna inicjatywa, na spotkaniu w B-stoku przekażę reszcie. smile

6 (edytowany przez adriank1 2013-08-16 07:51:49)

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Jak już KUGEL proponuje coś takiego to aż cholera poczekam na datę. Jeśli pokryje się z moim powrotem z Austrii to najpierw jadę prosto do Warszawy a potem dopiero do domu smile

Oczywiście w mojej sytuacji nie może to być obietnica, ale brzmi bardzo dobrze.

7

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

No i fajnie, że Kugel wreszcie pociągnął pomysł. Jestem za, od OTP czekam tylko na jakiś większy turnej. Praktycznie wszystkie weekend września są dla mnie spoko. Po za tym wreszcie poznamy ekipe z Białegostoku wink. Więc czekam już tylko na termin big_smile

I TYLE XD

8 (edytowany przez arturomod 2013-08-16 21:12:35)

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ja pewnie bym mogl w ostatni weekend wrzesnia albo juz w pazdzierniku.

9

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ja bym z chęciał się wybrał na ten turniej. Może nawet 6 osób by się wybrało z B-stoku na ten turniej. Najlepiej chyba w ostatni tydzień września.

10

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Dla mnie ostatni weekend września też zdecydowanie najlepszy.

11

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

A może wgl. październik? Bo ludziom z góry wrzesień nie pasi, a w październiku większość była by pewna itp. I tak sie ostatnio zastanawiałem czy by ni zrobić czegoś jak metronome?

I TYLE XD

12

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Mi powinno pasować wszystko poza 8-15 września. A co do metronome - gdybym był wyjezdnym, to wolałbym przyjechać normalnie pograć.

~Prawdziwy Shun

13

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ja jak bym dogadał z kierownikiem i ludzikami z pracy to możliwe, że na 21-22 NAJMOCNIEJSZA EKIPA z Wrocławia myślała by się pojawić wink.

Puki co w piątek końcę o 21 sobota i niedziela wolna, a w poniedziałek zaczynam o 5 rano ;(...

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

14

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Liczymy więc, że ktoś ogarnięty i chetny do organizacji czegoś takiego zdobędzie poparcie miejscowych i obwieści termin takiego spotkania najpóźniej do końca tygodnia.

15

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Z tym może być ciężko, bo ktoś ogarnięty, czyli Kakel do końca sierpnia podobnież nie ma w ogóle czasu. A co do terminu, to miejscówka też nie jest ustalona...

I TYLE XD

16

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ja byłbym chętny zagrać w takim dużym turnieju. Co do sali to pogadam z organizatorem YGO! o jakąś szkołę, gdzie można 1-2 sale to byśmy mieli spokojne miejsce do gry wink. Nie mam tylko bladego pojęcia ile może kosztować wynajęcie sali/sal ;___;.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

17 (edytowany przez adriank1 2013-08-26 20:05:05)

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Proponuję żeby nie wypowiadać się za pomysłodawcę, bo gwarantuję że bardzo szybko przyjezdnym skończy się ochota na przyjazd...

Zaraz zacznę wierzyć, że Paradoxa zburzyli.

18

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ja tylko rzuciłem pomysł, który wiedziałem że zostanie tak skomentowany, a co do Kakela to napisałem że podobnież, bo tak pisał w Spotkaniach w Warszawie, aby przynajmniej coś było, dlaczego nie ma jego wypowiedzi. A co do miejscówki, ostatnio jak rozmawiałem o tym z niektórymi osobami z Warszawy, to m. in. miszcz Babidoof powiedział że z miejscówką bedzie cięzko a w Paradoxie sie nie uda, bo za dużo ludzi i jeszcze koszta...

I TYLE XD

19

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Amphi napisał/a:

Z tym może być ciężko, bo ktoś ogarnięty, czyli Kakel

Czy u nas TYLKO Kakel jest ogarnięty ?... Mijają miesiące, a nawet lata, a ogarniętych u nas NIE przybywa - tak to jakby wygląda, prawda ? SZKODA.

A co do kosztów - czasem trzeba się pogodzić z życiem REALNYM, a zatem i z tym właśnie, że jakieś koszty mogą okazać się nie do uniknięcia. Wtedy tylko warto postarać się o to, żeby były do wytrzymania.

McLer,
simply The Best
in every contest

20

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

21-22 wrzesień fajna data a im więcej osób przyjedzie tym lepiej wink

21 (edytowany przez Ogis 2013-08-27 12:29:07)

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

McLer napisał/a:

Czy u nas TYLKO Kakel jest ogarnięty ?... Mijają miesiące, a nawet lata, a ogarniętych u nas NIE przybywa - tak to jakby wygląda, prawda ? SZKODA.

A co do kosztów - czasem trzeba się pogodzić z życiem REALNYM, a zatem i z tym właśnie, że jakieś koszty mogą okazać się nie do uniknięcia. Wtedy tylko warto postarać się o to, żeby były do wytrzymania.

Andrzej jesteś jeszcze ty. smile Po prostu każdy do grania pierwszy, ale do organizacji... smile

A do poniesienia jakichkolwiek kosztów, które nie zwrócą się ww nagrodach, to już normalnie tłumy. smile

22

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ogis ja bym mógł załatwić w Białymstoku ale Warszawa to nie mój teren.

23

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Manchox napisał/a:

Ogis ja bym mógł załatwić w Białymstoku ale Warszawa to nie mój teren.

Ja mogę załatwić w Szczecinie, ale nie ma sensu smile. Zawsze możesz pomóc w organizacji, fajna zabawa, polecam.

24

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Adrian icon_arrow w sensie ja? Lokalu nie ogarniałem, bo byłem na wakacjach. Zaś termin, cóż, chyba zawężył się do dwóch możliwości - w weekend 21/22 września i 28/29 września. Jest spory problem, bo pierwszy pasuje Wrocławiowi, drugi studiującym w Warszawie graczom (nie ukrywam, że i memu sercu jest bliższy ostatni weekend września), a jak widzę Białostoczanie mogą wpaść i wtedy, i wtedy. I widzę, że ze względu na studentów, którzy jednak stanowią sporą część warszawskich graczy pomysł gry akurat we wrześniu nie był najlepszy. I o ile wrocławscy gracze będą bardzo mile widziani, kiedy wpadną na turniej w weekend 21/22, to na sporą frekwencję "miejscowych" będzie można raczej liczyć w ostatni weekend września lub pierwszy października. Tyle wywnioskowałem z dotychczasowej dyskusji, posty takie jak Pelka będą mile widziane (jeszcze milej efekty takich rozmów, jakie on obiecał), bo zawsze lepiej mieć lepsze rozeznanie.
Amphi icon_arrow alternatywne formaty popieram, ale jako dodatek do normalnego grania, a nie jego zamiennik.

Tyle na razie ode mnie.

25

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Jeśli chodzi o Wrocław to my 21/22-09-2013 mamy wybór WARSZAWA lub KATOWICE/LIGOTA. Chociaż przyznam szczerze, że do Wawy mimo iż dalej to łatwiej się nam dostać. smile Aczkolwiek miło by nam było gdyby ktoś po nas WYSZEDŁ/WYJECHAŁ bo byśmy dojechali do-> Dworzec Autobusowy Metro Młociny.

Jeśli nie Warszawa to zamierzamy zaatakować Katowice. Mi ten weekend odpowiada bo mam jedny weekend wolny w pracy. Piter też zdecydowany, Schen nie może w weekendy, Avek odpada, Inu jak to dziecko stara się grać w dwie karcianki na razi i YGO jest dla niego ważniejsze niż fajny wyjazd.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.