26

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Dobra, wiem, że zaczniecie mnie hejtować, ale zaryzykuje. Czy ktoś już podjął jakieś działanie organizacyjne w celu owego spotkania? Data prawde mówiąc sama sie nasuneła, ale pozostaje kwestia nagród i co najważniejsze miejscówki. Czy ktoś w Warszawie jest zainteresowany podjęciem takich starań? Bo czasu coraz mniej, a propozycja umarła na ustaleniu daty...

I TYLE XD

27 (edytowany przez konsko 2013-09-07 12:21:55)

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Jeśli będzie coś zorganizowane to spokojnie mogę po Was wyjść wink

PS: skoro się zgłosiłem pomóc, to oczywiście też wpadnę, żeby nie było niejasności.

28

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ja to tam przyjade ogolnie pograc for fun i do elo wiec miejscowka to sprawa pierwszorzedna a nagrody o ile takowe chcemy organizowac to sprawa drugorzedna.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

29

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Zadzwoniłem do Paradoxu, bo ta apatia zaczęła mnie dobijać. Weekend 28/29 września, jak i 5/6 października u nich odpada, zatem pozostaje jedynie termin 21 września, jeśli chcemy tam grać. Na nagrody będą boosterki z najnowszego dodatku Plasma Blast.

Proszę o szybki odzew graczy warszawskich, bo Wrocław już się kilkakrotnie potwierdził na ten termin, a większość z Warszawy napisała po jednym poście miesiąc temu. A chciałbym potwierdzić jak najszybciej rezerwację i turniej. Białostoczanom 21.09. też wstępnie pasował, więc mam nadzieję, że się pojawią smile .

30

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ja mogę, nawet bardziej mi pasuje big_smile Problem tylko z Katowicami, które mają ligę, a chcielibyśmy, żeby ktoś od nich jednak wpadł, ale to jak bedzie kto chciał. A mam jeszcze małe pytanie, jaki robimy format turnieju? Ja osobiście jestem za NXD-on, ale BW-on nie bedzie mi robił większego problemu. Dzięki Kakel, za załatwienie, skołuje ci za to jakiegoś batona big_smile

I TYLE XD

31

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Dobrze, że już jest jakaś konkretna data. smile
Ja osobiście będę, pewnie z Manchoxem, ale będę dalej ludzi namawiał z Białego na przyjazd.
Pewnie będziemy jechać pociągiem na centralny, a jakby ktoś po nas wyszedł to by było bardzo miło, bo nie wiem czy ktoś od nas będzie Warszawę logistycznie ogarniał. tongue

32

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Kakel napisał/a:

Proszę o szybki odzew graczy warszawskich

Proszę bardzo - dla mnie ten termin jest OK.
Nie wiem wprawdzie, czy ja jeszcze zasługuję na miano "gracza", ale wtedy (21 bm) chętnie zagram.

McLer,
simply The Best
in every contest

33

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Termin mi odpowiada, chociaż też ciężko mi uznawać się za gracza tongue Na 99% będę.

Kubakonst napisał/a:

Dobrze, że już jest jakaś konkretna data. smile
Ja osobiście będę, pewnie z Manchoxem, ale będę dalej ludzi namawiał z Białego na przyjazd.
Pewnie będziemy jechać pociągiem na centralny, a jakby ktoś po nas wyszedł to by było bardzo miło, bo nie wiem czy ktoś od nas będzie Warszawę logistycznie ogarniał. tongue

Ja po was mogę wyjść. Z Manchoxem znamy się z wowa, więc na pewno się poznamy ,)

34

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Wstępnie pasuje.

~Prawdziwy Shun

35

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Amphi icon_arrow Jeżeli chodzi o format turnieju, byłbym raczej za ND-on, zwłaszcza, że z tego, co się orientuję Białystok nie ma za dużo kart ze starszych dodatków.

36

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Kakel napisał/a:

Amphi icon_arrow Jeżeli chodzi o format turnieju, byłbym raczej za ND-on, zwłaszcza, że z tego, co się orientuję Białystok nie ma za dużo kart ze starszych dodatków.

No i świetnie big_smile. NXD-on jest lepszy, bo przynajmniej nie bedzie kilku kart i bedzie ciekawiej, dzięki za odpowiedź.

I TYLE XD

37

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

kelu napisał/a:

Termin mi odpowiada, chociaż też ciężko mi uznawać się za gracza tongue Na 99% będę.

Kubakonst napisał/a:

Dobrze, że już jest jakaś konkretna data. smile
Ja osobiście będę, pewnie z Manchoxem, ale będę dalej ludzi namawiał z Białego na przyjazd.
Pewnie będziemy jechać pociągiem na centralny, a jakby ktoś po nas wyszedł to by było bardzo miło, bo nie wiem czy ktoś od nas będzie Warszawę logistycznie ogarniał. tongue

Ja po was mogę wyjść. Z Manchoxem znamy się z wowa, więc na pewno się poznamy ,)

<3 BĘDĘ!

38

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Szczerze? Wolał bym najzwyczajniejszy BW-ON. Chyba że z Piterem siądziemy i poskłada mi coś co by było już NDX-ON

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

39

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Również jestem pozytywnie nastawiony do zagrania tego turnieju w nowym formacie, fajne rozpoczęcie rotacji.

@Up - siądziemy, poskłada.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

40

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

xmaslakx napisał/a:

Szczerze? Wolał bym najzwyczajniejszy BW-ON. Chyba że z Piterem siądziemy i poskłada mi coś co by było już NDX-ON

Podobnież masz Hydry? Jeśli tak, to lepiej dla cb, zeby był NxD-on big_smile

I TYLE XD

41

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

NXD musi być.

42

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ok w takim razie jak cos to ndx on mi pasi.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

43

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Mam jeszcze jedno męczące pytanie do człowieka imieniem Kugel. Jak bedzimy grać? Swiss 7 i bez Topów? Swiss 5 i Top 8? czy coś jeszcze innego?

I TYLE XD

44

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Wydaje mi się że topy powinny być w takim turnieju. Jest jakieś info na temat wpisowego i godziny rozpoczęcia. Z mojej strony chciałbym aby turniej rozpoczął się po 11.

45

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Znaczy bedzie pewnie jak na OTP o 10;30 zapisy, start 11;00

I TYLE XD

46 (edytowany przez Piterr 2013-09-09 08:19:55)

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Co Wy na to, żeby przetestować i jednocześnie przyzwyczajać się do nowego oficjalnego systemu; duży swiss BO3 50 min plus małe topy też BO3?

EDIT
@down - W sumie faktycznie, jak mamy niecałe 5h (?), to lepiej 7 rundy zwykłego swissa IMO.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

47

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Jak ja to widzę.
Wpisowe: 17,50 zł (z czego 12,50 zł jest za boosterek, który idzie do puli, a 5 zł jest do wykorzystania w Paradoxie na pićku lub amciu). Jak wolicie równiej, to można podwyższyć do 20 zł i wtedy za każde zapisanych 5 osób będzie wlatywał dodatkowy boosterek. Niestety ten pomysł ma oczywiste wady.
Nagrody: Draft z boosterków. Żeby najlepszy wygrał coś bardzo fajnego.
Format turnieju: Chciałbym, żeby to było 7 rund Swissa, ale jak wolicie grać mniej, to opcją jest też 5 rund Swissa + Top 4. Swiss standardowo 30+3. Wszystkich, którym się marzy 7 rund Swissa + Top 8 informuję, że w przeciwieństwie do OTP nie mamy sali na cały dzień, tylko z tego, co pamiętam do 15:30, czyli mniej więcej do godziny, kiedy Swiss na OTP się skończył.

EDIT: A, zaczęlibyśmy grać najpóźniej o 11:00. Widziałbym to jako 10:30 start zapisów, 11:00 start pierwszej rundy najpóźniej. Parowalibyśmy w Swissie programikiem keeshiiego, jeśli ktoś się zadeklaruje przynieść urządzenie, na którym działa.

Pozdrawiam.

48 (edytowany przez Manchox 2013-09-08 20:22:18)

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Szkoda że tak krótko do 15:30. Jak tak to lepiej grać dużego swissa bez topek. Oby zebrało się ponad 20 osób.

49

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ja osobiście jestem za 5 rund + Top4, wiadomo, ze nie bedzie jak na OTP.  A zawesze lepiej jest dobrze zagrać w swissie i potem mieć szanse powalczyć jeszcze w topach, bo jak nie BO3 to czasem wpadka sie zdarzy, a tak to z 4 miejsca jest jeszcze szansa. A tak to o nie wiadomo co finał, kto bedzie który itp. Co do wpisowego jestem za jego podwyższeniem, a nawet do 24? 25 zł, wiem że to dużo, ale wtedy 1 boostery za każdych 2 graczy, a jak bedzie nieparzyście to sie tą 1 zł tej rezerwy da do tego jeszcze jednego boostera, wpisowe 20 zł plus amciu nie jest złe, bo praktycznie każdy i tak coś kupi, a 20 zł, za 1,5 boostera nie jest złe, zwłaszcza ze w morionie za to jest 1 i Blaszka. Jeśli bedzie parzyście można obniżyć wpisowe lub np. dać jeszcze złotówkę (1,25 zł) na amciu, bo i tak nestea kosztuje 7 zł, więc i tak trzeba dopłacić, a za sprita też jest chyba 5 lub 6. Ale jak Kakel chcesz, to twoje mini OTP:D

I TYLE XD

50

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Ogólnie jeśli chodzi o mnie to w piątek podejmujemy ostateczną decyzje i dajemy kompletne ODP czy jedzie nasz 2 czy 3.
Myślę, że nad wpisowym nie ma co debatować z naszej strony wy mówicie A, a my do tego przystępujemy bez gawędzenia.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.