1

Temat: wróżkowe pokemony ;p

http://www.polygon.com/2013/6/11/441867 … e-date-3ds
filmik na dole

2

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Hmm no i? Nawet ja wiedziałem, że taki typ będzie tongue

3

Odp: wróżkowe pokemony ;p

do tej pory chyba nie było potwierdzone tylko gdybane ;p a że np. gardevoir ma przejść na wróżkę to nigdzie nie widziałem.

4

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Dobra dobra, ale co tutaj robi Marill?  sad

5

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Wróżki? Serio? Gejoza.. Jedyną dobrą stroną tego rozszerzenia typów są ewentualne tanie kontry na smoki, których nigdy nie lubiłem.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

6

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Wolę tłumaczenie "typ baśniowy", bo wróżki brzmią pedalsko.

7

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Wszyscy zwracają uwagę na 1 część filmiku... ale dla mnie najważniejsze jest to: WRESZCIE BĘDĘ MOGŁA POGŁASKAĆ POKEMONA big_smile

Luxray, Weawile, Eevee <3

Tak wiem, mój awatar jest prze słodki :3

8

Odp: wróżkowe pokemony ;p

adriank1 napisał/a:

Wolę tłumaczenie "typ baśniowy", bo wróżki brzmią pedalsko.

a baśniowy to kwintesencja samco-męskości big_smile

9

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Typ "Fairy". Fairy to slangowe określenie pedałka w stanach, więc... chłopaki u góry macie racje. ULTRA GAAAAAY

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

10

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Yabol napisał/a:
adriank1 napisał/a:

Wolę tłumaczenie "typ baśniowy", bo wróżki brzmią pedalsko.

a baśniowy to kwintesencja samco-męskości big_smile

Mimo wszystko z baśni wywodzą się takie przekoksy jak Jaś (i Małgosia), królewicz ratujący Śpiącą Królewnę oraz KOT W BUTACH, oczywiście.

Tkwi w nich pewien heroiczny potencjał więc póki co ten przekład bardziej do mnie trafia big_smile

11

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Gry konsolowe mało mnie obchodzą. Póki nie mają one odzwierciedlenia w karciane, to Nintendo może sobie nawet 10 nowych typów baśniowych wprowadzać.

Heh... ja bym zamiast typu wróżkowego wprowadził typ "tosterowaty" i przeklasyfikował na niego połowę nowych poków wink

12 (edytowany przez xmaslakx 2013-06-12 12:27:43)

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Dla mnie zaskoczeniem jest, że większość poków trujących wrzucili z ZIELONEJ TRAWKI na FIOLETOWĄ PSYCHIKĘ. Trochę to dla mnie mało zrozumiałe. Muk Koffing zadający podwójne obrażenia MEWTWO tongue



PS. JUBILEUSZ smile mój 100 POST JUPIKAJEJ

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

13

Odp: wróżkowe pokemony ;p

http://pokebeach.com/news/0913/fairy-energy.jpg

Będzie nowy typ (to już wiemy od dawna) i będzie miał swoją własną basic energie. Co o nim sądzicie? Ja jestem bardzo ciekawy jak pozmieniają się weaknesy i resistance.

A i set XY u nas dopiero w luty, smutam i to mocno ;(

14

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Japońskie XY

W tym newsie zostało potwierdzone wydanie dodatku XY już 13 grudnia w japonii, a także dopiero w lutym w ameryce. Zostały pokazane także 2 boostery i energia Fairy, tak miałem rację! big_smile

I TYLE XD

15

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Dobra, teraz się załamałem.... wprowadzenie typu mrocznego i metalowego miało jeszcze dla mnie jakiś sens, ale stworki smocze i wróżkowe, to już drobne przegięcie. Jeszcze trochę i nintendo zrezygnuje z rubryki weakness i resistance, zamiast tego będziemy przychodzić na spotkania z tabelą skuteczności...

16

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Osobiście wolę typ "baśniowy" jako, że przymiotnik od słowa "wróżka" brzmi dość nienaturalnie i co tu dużo gadać - nieco infantylne.

Nowe pokemony o typie "fairy" które już znamy (np. przemianowany Mawile albo nowa ewolucja Eeveego, nowy motyl etc.) nie wyglądają jakoś szczególnie cukierkowo, więc dla mnie to po prostu nowy sposób na urozmaicenie karcianki i okazja do wprowadzenia nowej mechaniki.

17

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Typ smoczy tak naprawdę dużo nie zmienił, korzysta tylko z istniejących już energii. Weakness ma na samego siebie, więc żadnego innego typu nie osłabia ani nie wzmacnia. Nie wydaje mi się, żeby jego pojawienie się zbyt dużo zmieniło. Co do typu baśniowego - Fairy. Ja od początku byłem nastawiony do niego pozytywnie, zawsze jakaś nowość. Mamy nowe energie, ok, to już trochę więcej zmienia. Dość logiczne, wprowadzenie typu Fairy jest na tyle ważne, że podpięcie go do innego typu, np. Colorless byłoby kiepskim pomysłem (a w związku z tym smoki z powrotem dostałyby weakness na colorless, co nie miałoby najmniejszego sensu).
Nie sądzę, żeby nowy typ tak dużo zmienił. Wszyscy narzekają, a tak naprawdę nie ma na co. Zastanawiający jednak jest fakt, co zrobią, żeby smoki nie były aż tak słabe jak się zapowiada? Dotąd jedynymi pokemonami, które miały na nie weakness były one same. Teraz wejdzie typ Fairy, który z pewnością będzie bił po weaknessie Dragony, po to został stworzony. W takim wypadku Dragony, "mistyczny", "potężny" typ, jak powinno się wydawać, nie będą pod względem weaknessów lepsze od Colorlessów - nic na nie nie będzie miało weaknessu (co prawda tak właśnie było, kiedy były jeszcze Colorlessami, ale chyba po coś wyodrębnili nowy typ?).
Natomiast kolor nowej energii przeraża. big_smile

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

18

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Piterr napisał/a:

Natomiast kolor nowej energii przeraża. big_smile

Nah, już wiem na czym będę deck składał.

19

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Co do samego typu jestem naastwaiony raczej pozytywnie. Co do energii; moim nowym życiowym celem jest kupienie 60 różowych folijek, zrobić talie Fairy i iść przez świat, nucąc intro "my little pony"

Właśnie on.

20

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Będziemy mieli wróżkowe energie już od następnego setu - juhuuuu! big_smile
Będą one w "Kalos Starter Deckach", które pewnie dostaniemy zamiast theme decków z BW11.
http://pokebeach.com/news/0913/fairy-energy-english.jpg

21

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Wow, czyli myślicie, że w ostatnim secie BW pojawi się jakiś wróżkowy Pokemon?

22

Odp: wróżkowe pokemony ;p

arturomod napisał/a:

Wow, czyli myślicie, że w ostatnim secie BW pojawi się jakiś wróżkowy Pokemon?

Tak, zapewne to będzie Babidoof Ex (i to tylko w wersji FA, żeby było ciekawiej)...

McLer,
simply The Best
in every contest

23

Odp: wróżkowe pokemony ;p

No theme decki z reprintów był by co najmniej dziwne. Ale myślę, że nowi garcze powinni się zainteresować "Red Genesect Collection". 2 catchery, 2 ultraballe, 2 switche, 2 juniperki, 2 skyle, jeszcze jakieś supportery, lusterko.

24

Odp: wróżkowe pokemony ;p

i to wszystko w wersji reverse ;p

25

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Sylveon
Cóż, różowe jak różowe smile Nie wymiata, ale ciakawie zobaczyć coś z resistansem na Dark.

Podziękowali za posta: avinex68