26

Odp: wróżkowe pokemony ;p

A liczyłem na coś dobrego do Flareona sad .

27

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Resistance na Darki - ciekawa nowość. Słabość na Metal - a to też w sumie ciekawe.

Dla mnie jednak dziwne jest to, że Eevee doczekała się kolejnej ewolucji (od dawna, bo już od Jungle, miała wodną - Vaporeona, elektryczną - Jolteona i ogniową - Flareona, potem w Neo doszły dwie - psychiczna (Espeon) i darkowa (Umbreon), w DP doszły dwie kolejne - trawiasta (Leafeon) i następna wodna (ale tak naprawdę to lodowa - Glaceon), teraz pojawi się ta "wróżkowa", ale wciąż brakuje dwóch: walczącej i metalowej - ?...
Być może i jakaś po prostu bezbarwna też mogłaby być - ?

McLer,
simply The Best
in every contest

28

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Zawsze nowe ewolucję Eevee powstają wraz z nowych sposobem ewolucji w grach. Liczę, że jeszcze jakąś w tej genie dorzucą, może właśnie metal? Dragon Eevee też nie wymyślili. big_smile

29

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Mnie dziwi, że karta ma taką samą szatę graficzną jak karty z BW. (Cociaż po prof. Syncamore można było się spodziewać, że nie zmienią oprawy...)

30

Odp: wróżkowe pokemony ;p

Dla mnie jednak dziwne jest to, że Eevee doczekała się kolejnej ewolucji (od dawna, bo już od Jungle, miała wodną - Vaporeona, elektryczną - Jolteona i ogniową - Flareona, potem w Neo doszły dwie - psychiczna (Espeon) i darkowa (Umbreon), w DP doszły dwie kolejne - trawiasta (Leafeon) i następna wodna (ale tak naprawdę to lodowa - Glaceon), teraz pojawi się ta "wróżkowa", ale wciąż brakuje dwóch: walczącej i metalowej - ?...
Być może i jakaś po prostu bezbarwna też mogłaby być - ?

Nie brakuje dwóch, brakuje dziesięciu. Jak wiadomo karcianka nie jest tą główną rzeczą, na jakiej opierają się poki, tylko gry, karcianka schodzi na dalszy plan. W grach mamy całe osiemnaście typów. IMO Sylveon nie będzie ostatnią z eeveelucji, wszyscy je kochają i chcą więcej. smile Następne niekoniecznie stoją w kolejce walcząca/ziemna/skalna, stalowa, czy smocza, równie dobrze może to być robak, duch, trucizna, lot.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę