1,226

Odp: Spotkania

Dla mnie też 11:00 spoko

I TYLE XD

1,227

Odp: Spotkania

11 nie wcześniej, bo dziś noc kupały itd i generalnie jeśli mnie nie będzie o tej 11 to dzwońcie po straż przybrzeżną, pewnie gdzieś tam mnie znajdą tongue

1,228

Odp: Spotkania

Mi pasuje, lokacja obojętna.

P.S.Czy jakiś dobry człowiek mógłby mi na jutro wydrukować 4 jednostronne pdfy? Sprawa całkowicie z karcianką nie związana, ale potrzebuję na niedziele po południu, sam drukarki nie mam, a wszystkie pobliskie xero w weekendy zamknięte. Tak z przyzwoitości mogę oczywiście 50 groszy za te 4 kartki oddać.

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,229

Odp: Spotkania

Przyjdę.

Drukarki nie mam.

To wszystko niestety prawda.

1,230

Odp: Spotkania

Ok, robi się późno, a nikt się jeszcze nie odezwał. Ktoś chętny na granie w ten weekend?

1,231

Odp: Spotkania

No dobra, pomysł nie przeszedł. A komuś odpowieda pograć w tygodniu?

1,232

Odp: Spotkania

Czwartek. Ewentualnie poniedziałek po 12.

To wszystko niestety prawda.

1,233

Odp: Spotkania

Szczerze się zdeklaruje na najbliższe dwa miesiące:
Format dla mnie wali taką nudą, że nie chce mi się grać.

~Prawdziwy Shun

Podziękowali za posta: Amphi, adriank1

1,234

Odp: Spotkania

Shun napisał/a:

Szczerze się zdeklaruje na najbliższe dwa miesiące:
Format dla mnie wali taką nudą, że nie chce mi się grać.

To niestety szczera prawda, a więc może zaproponuje jakieś turnieje na których będziemy bawić się w fun decki lub grać coś w stylu metronome'a? Tak na czas do wyjścia XY3. Co wy na to? Albo grać jakieś drafty z common boxów? To naprawdę śmieszne turnieje mogą być, nawet nie musimy ich liczyć do rankingów. Poza tym okres wakacji to zawsze czas małej frekwencji, a format sam jeszcze zachęca żeby grało jeszcze mniej osób. Co wy na to?

PS Wie ktoś czy Babidi jeszcze sie nie zapił na śmierć?

I TYLE XD

1,235

Odp: Spotkania

^ W zupełności popieram obie wypowiedzi. Alternatywne formaty, "wczesna rotacja" (jeżeli bedą o niej wieści), turnieje 2 v 2, pomysłów może być sporo smile

1,236 (edytowany przez Amphi 2014-06-29 20:47:28)

Odp: Spotkania

Czyli na razie mamy tak:
-Metronome
-2 vs 2
-Bad deck
-Draft commonów
-Turnieje w różnych formatach (np EX-only big_smile)
-Half Deck (Kakel)

Edytuje jak ktoś coś zaproponuje. Może to lekko porpawi frekwencję, a jak nam się znudzą zabawy wrócimy do zwykłych turnieji

I TYLE XD

1,237

Odp: Spotkania

Half decki! Talie po 30 kart, 3 prizy, po dwie kopie karty zamiast czterech smile . Myślę, że wtedy można nawet grać Bo3 big_smile .

Podziękowali za posta: Amphi

1,238

Odp: Spotkania

W ten weekend będę w Warszawie, tak więc pojawię się na spotkaniu w najbliższą sobotę/niedzielę. Chciałbym tylko tak przynajmniej dzień wcześniej znać format, miejsce i czas smile

1,239

Odp: Spotkania

Gdyby ktoś chciał się ustawić na przyszłą niedzielę (13 lipca) to też niech da znać nieco wcześniej.

1,240

Odp: Spotkania

W ten weekend mi najbardziej odpowiada niedziela, a na rozgrzewkę do dziwnych formatów wybrałbym half-decki smile

1,241

Odp: Spotkania

Mi obojętnie, half decki brzmią spoko big_smile Plus żeby łatwo nie było zbanowałbym Aggrona i format NXD-on.

I TYLE XD

1,242

Odp: Spotkania

Amphi, łatwiej jest kogoś zdeckować z 20 kart pozostałych w decku Aggronami niż skasować trzy nagrody? Dystans jest dużo krótszy, więc Sableye nie może zbyt często się skutecznie zasłaniać, a Arony mogą spadać hurtowo. Dostaniesz w T0 N'a na trzy i spróbuj coś ugrać Aggronami big_smile

Skuteczność talii Aggron/Sableye polega głównie na tym, że mimo straty kilku nagród ustawia on solidny setup po którym odzyskuje kart sableyem i mieli z decka przeciwnika 6/9 kart za pomocą comba aggron/devolution spray. Nie jestem pewien czy tu jest na to czas mimo, że wymagania dotyczące zwycięstwa są dużo niższe. Łatwiej również przegrać. Devo spraye mogą się sprizować i w sumie wynik meczu jest przesądzony.

Jest propozycja zmiany formatu "żeby było ciekawiej" i banowanie karty "żeby nie było za łatwo". Pyroara też zbanujcie/my, bo może obie ewolucje w talii trafią do nagród smile Lugię, bo na strzała może wygrać grę, Yveltala bo jak wejdzie w Aggro to nic już nie pogra, Genesecta bo g-booster, Charizarda EX bo uderzenie za 150 w T1 nigdy już prostsze nie będzie. Dobrze, że Nidoking PLF już bana nie potrzebuje, uff big_smile

Nie no, a poważnie, to moim zdaniem banowanie jakiejkolwiek karty tylko dlatego, że są half-decki nie ma żadnego sensu. Szczególnie, że to blokuje nowe pomysły które normalnie by się nie pojawiły, a chyba o to chodzi. Keeshii przyjdzie Sabledonkiem smile

1,243

Odp: Spotkania

Ok przekonałeś mnie, a więc wszystkie chwyty dozwolone big_smile. Komu jeszcze pasuje niedziela?

I TYLE XD

1,244

Odp: Spotkania

U mnie sytuacja wygląda następująco: najpewniej jutro postaram się od promotora dowiedzieć na czym stoję, przez co będę mniej więcej wiedział jak wyglądają u mnie najbliższe dwa weekendy. Potem wyjeżdżam i będę mógł się pojawić dopiero w sierpniu.

1,245

Odp: Spotkania

Dowolnie.

~Prawdziwy Shun

1,246

Odp: Spotkania

Mógłbym wpaść w niedzielę smile

1,247 (edytowany przez Amphi 2014-07-05 11:48:01)

Odp: Spotkania

Dobrze, to co
Jutro 10:30
Pardox
Half decki (Decki po 30 kart i gra do 3 prizów, po 2 karty zamiast 4)
Troche chętnych jest, a Kakelowi może uda się wpaść. Liczę że będzie nas jak najwięcej big_smile

I TYLE XD

1,248

Odp: Spotkania

Kakel napisał/a:

Half decki! Talie po 30 kart, 3 prizy, po dwie kopie karty zamiast czterech smile . Myślę, że wtedy można nawet grać Bo3 big_smile .

po dwie kopie karty zamiast czterech smile

po dwie kopie karty zamiast czterech smile

po dwie kopie karty zamiast czterech smile

sad(((((((((((((((((((((

a już miałem taki fajny pomysł na half deck z 3-4 kopiami JEDNEJ JEDYNEJ karty.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,249

Odp: Spotkania

Może jutro ktoś?

To wszystko niestety prawda.

1,250

Odp: Spotkania

Jak dla mnie spoko.

~Prawdziwy Shun