1,276

Odp: Spotkania

Cze, może mnie pamiętacie, a może i nie, ale byłbym chętny przyjść w tym tygodniu na spotkanie. Jak narazie mi pasuje każdy dzień.

1,277

Odp: Spotkania

Jeszcze jedna osoba grająca chętna i robimy spotkanie wink Na razie jesyem ja, Amphi, Konrad i dwóch "nowych" (jeden po powrocie). Jeszcze co do terminu: bardziej piątek czy sobota?

A, i jak będą chęci to mogę się przejechać do ISY po Fisty - został mi jeden booster FLF i jeszcze kilka PLB, ale wątpię, żeby komuś chciało sięo to grać tongue

1,278

Odp: Spotkania

Ja się przystosuje co do dnia. Jeżeli chodzi o granie to narazie nie mam talii, wiec będzie ze mną problem.

1,279

Odp: Spotkania

AfroJafro napisał/a:

Ja się przystosuje co do dnia. Jeżeli chodzi o granie to narazie nie mam talii, wiec będzie ze mną problem.

Nie masz talii ale ludzie mają karty big_smile Może uda się ci pożyczyć jakieś i złożyć talię big_smile

I TYLE XD

1,280

Odp: Spotkania

Jak się uda to super. XD

1,281

Odp: Spotkania

arturomod napisał/a:

Jeszcze jedna osoba grająca chętna i robimy spotkanie wink Na razie jesyem ja, Amphi, Konrad i dwóch "nowych" (jeden po powrocie). Jeszcze co do terminu: bardziej piątek czy sobota?

A, i jak będą chęci to mogę się przejechać do ISY po Fisty - został mi jeden booster FLF i jeszcze kilka PLB, ale wątpię, żeby komuś chciało sięo to grać tongue

Ja z chęcią bym się przejechał z Tobą kupić coś sobie. Btw. mam opcję kupowania w Stanach, chętni?

1,282

Odp: Spotkania

Co to za opcja kupowania?

Ja wolę piątek w takim razie.

1,283

Odp: Spotkania

OK, ktoś jeszcze za piątkiem? Proponuję wstępnie Paradox o 12 (żeby każdy mógł sobie dłużej pospać).

MonsterrBoots icon_arrow napisz do mnie PW, ja jeszcze nie wiem czy i kiedy będę jechał w tym tygodniu do ISY. I wyjaśnij co to za 'opcja kupowania w Stanach', jak dokładnie wygląda. Bo wiesz, karty z USA zamówić może sobie teoretycznie każdy tongue

1,284

Odp: Spotkania

Ja za piątkiem jak najbardziej, ale jednak 11:00 byłaby dla mnie lepsza ciut... Bo chce uniknąć jak ostatnio strasznego pośpiechu przy ostatnich rundach

I TYLE XD

1,285

Odp: Spotkania

Spoko, jeśli o mnie chodzi to 11 nie stanowi problemu wink

1,286

Odp: Spotkania

To rozumiem, że 11.00 w piątek w Paradoxie?

1,287

Odp: Spotkania

Na chwilę obecną tak jesteśmy umówieni, warto jeszcze zajrzeć jutro do tematu dla pewności wink

1,288

Odp: Spotkania

Jeśli gramy NXD-on to ja odpuszczam.

~Prawdziwy Shun

1,289

Odp: Spotkania

W ten weekend niestety nie mogę przyjść.

1,290

Odp: Spotkania

Może być 11, i pytam o format bo nie wiem jak się gra teraz tongue

1,291

Odp: Spotkania

konsko napisał/a:

Może być 11, i pytam o format bo nie wiem jak się gra teraz tongue

Teoretycznie NXD-on choć ja osobiście i Shun chcielibyśmy zagrać pewnie już jakiś BC-on albo coś w tym stylu tongue

I TYLE XD

1,292

Odp: Spotkania

Możemy BW-on jak Ci Shun nie pasuje tongue Dla mnie na BC-on jeszcze za wcześnie. Ale warto wpaść chociażby ze względu na nowych graczy.

1,293

Odp: Spotkania

Co powiecie na powtórkę z zeszłego tygodnia? Sobota, niedziela?

1,294

Odp: Spotkania

Jestem na tak i chwilowo bardziej pasuje mi sobota, ale niedziela też może być.

1,295

Odp: Spotkania

Ja bym mógł w piątek albo sobotę.

1,296

Odp: Spotkania

Może uda mi się wyrwać, ale na 100% nie w niedzielę.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,297

Odp: Spotkania

Może być piątek lub sobota, obojętne smile

1,298

Odp: Spotkania

Na razie sobota wygląda najlepiej, ktoś jeszcze by wpadł?

1,299

Odp: Spotkania

Mi też pasuje sobota. Zapodajcie dokładnym terminem i miejscem, to się pojawię.

1,300

Odp: Spotkania

Hmm, to może Paradox o 11? Komuś nie pasuje?