101

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

Robert napisał/a:

Znajdź ludzi, którzy wyłożą tyle kasy na 6 boxów po hurcie to Ci pogratuluję.

Ja zamawiałem po minimum 6 boxów co 3 miesiące regularnie od 2 lat...

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

102 (edytowany przez Robert 2013-04-08 19:54:17)

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

Kakel napisał/a:

Drogi Robercie, nikt cię do Moriona nie ciągnie na siłę smile . Nie podoba ci się sposób prowadzenia ligi, nie przyjeżdżaj. Raz na miesiąc można sobie odpuścić.

Wiem drogi Kakelu. Tak się składa, że do tej pory byłem na wszystkich. Dlaczego? Bo idealnie trafiały w mój grafik. Mało tego. Do ostatniego turnieju bardzo sobie chwaliłem.
Nie tyle co nie podoba mi się całe prowadzenie ligi, ale nie podobał mi się głównie burdel na ostatnim spotkaniu.
Być może od razu z tym Paradoxem za bardzo się pospieszyłem i jestem za bardzo krytyczny.

W każdym bądź razie na jeszcze jedno spotkanie nie omieszkam przybyć. Jeśli będzie taka sama kicha jak na ostatnim to posłucham Twej jakże cennej rady i faktycznie odpuszczę.

Ja zamawiałem po minimum 6 boxów co 3 miesiące regularnie od 2 lat...

Nie znam się, ale z tego co pisał wyżej Qzin to w Polsce można rzekomo było kupować te boosterki po 10,50 zł, więc nie rozumiem w czym tkwiła trudność. Jeśli to wszystko takie proste to można było zadowolić i dystrybutora i ludzi ;p

EDIT: Tym optymistycznym akcentem kończę offtopować.

A jednak jeszcze dopiszę:

Znowu robert dostaje opcję boosterków po 10,50 i wsparciem dla polskiego dystrybutora, ale mówi, że woli po 12,50 to co ja się będę.

1. "robert" to imię, więc niedawny moderator chwalący się magicznymi 4000 postów powinien już wiedzieć, że imiona pisze się z dużych liter.
2. Robert gra od września i takiej propozycji nigdzie nie dostał ani o niej nie wiedział. Wcześniej płacił więcej więc cieszy się, że teraz płaci mniej.
Poza tym chyba nie ma u nas osoby, której się zechce to ogarnąć, więc dobrze, że jest Yabol.
Amen

103

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

Ja zamawiałem po minimum 6 boxów co 3 miesiące regularnie od 2 lat...

Nie znam się, ale z tego co pisał wyżej Qzin to w Polsce można rzekomo było kupować te boosterki po 10,50 zł, więc nie rozumiem w czym tkwiła trudność. Jeśli to wszystko takie proste to można było zadowolić i dystrybutora i ludzi ;p

EDIT: Tym optymistycznym akcentem kończę offtopować.


To pokazuje, ze Warszawscy gracze według Quzina byli oszukiwani regularnie na boosterach, nie wiem jak było, ja tu tylko trolluje.

I TYLE XD

104

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

Amphi napisał/a:

Ja zamawiałem po minimum 6 boxów co 3 miesiące regularnie od 2 lat...

Nie znam się, ale z tego co pisał wyżej Qzin to w Polsce można rzekomo było kupować te boosterki po 10,50 zł, więc nie rozumiem w czym tkwiła trudność. Jeśli to wszystko takie proste to można było zadowolić i dystrybutora i ludzi ;p

EDIT: Tym optymistycznym akcentem kończę offtopować.


To pokazuje, ze Warszawscy gracze według Quzina byli oszukiwani regularnie na boosterach, nie wiem jak było, ja tu tylko trolluje.


A ja uważam, że nie byli oszukiwani tylko nie czytali tego co do nich piszę. Znowu robert dostaje opcję boosterków po 10,50 i wsparciem dla polskiego dystrybutora, ale mówi, że woli po 12,50 to co ja się będę. Wolny kraj, może kupować drożej. Ale pisałem o tym już dawno, dawno temu, ale wtedy też nikt nie słuchał, a potem nagle im ktoś lokalny podliczył i się zrobiła afera wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

105

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

ISA nigdy nie zaproponowała mi niższej ceny za booster niż 12,50 w handlu hurtowym. A zdarzały się propozycje w istotny sposób wyższe. Co więcej, Panowie z Gryfa zanim zwinęli biznes potwierdzali w rozmowie, że i oni podobne propozycje cenowe słyszą (a są sklepem!!!). Nie wiem skąd Qzin te 10,50 wytrzasnął, serio. Chyba, że ktoś w ISIE teraz, nagle się uderzył w głowę i zorientował, że polityka prowadzona przez ostatnie lata była zła. Ale szczerze w to WĄTPIĘ.

===
Osobom twierdzącym, że kogokolwiek na czymkolwiek oszukiwałem polecam założenie oddzielnego tematu, w którym wyartykułują konkretne zarzuty, a ja będę miał możliwość na nie merytorycznie odpowiedzić (i przedstawić odpowiednie wyliczenia ile zyskiwałem/traciłem na kolejnych dostawach kart, bo jak pamiętacie nie zawsze popyt na nie był tak dobry, jak w ostatnich kilku miesiącach).

Natomiast kolejne próby nazywania mnie oszustwem lub sugerowania tego BEZ przedstawienia konkretnych dowodów skończą się rozpoczęciem przeze mnie procedury dokumentowania tych oszczerstw w celu ewentualnego złożenia zawiadomienia do odpowiednich służb. Pamiętajcie - znieważenie, pomówienie i zniesławienie to pojęcia na trwałe zakorzenione w polskim Kodeksie Karnym.

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

106

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

http://www.youtube.com/watch?v=8AIsmYWWCtw

A poza tym to jest temat o kartach INNYCH niż angielskojęzyczne na OTP...

McLer,
simply The Best
in every contest

107

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

udokumentuj te oszczerstwo - dawno tak komicznego posta nie widzialem, a jestem na forach z qzinem big_smile

108 (edytowany przez misiek_86 2013-04-08 22:57:09)

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

Nie rozumiem Yabol o co Ci konkretnie chodzi. Ja niezamierzonej komiczności Twoich postów nie komentuję, więc prosze Cię o to samo.

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

109 (edytowany przez Qzin 2013-04-09 02:08:08)

Odp: Karty INNE niż angielskojęzyczne na OTP - Wasze opinie w tej kwestii

Okej. Prosta piłka Xandros zamawiał boxy z isy na Case'y po 6 sztuk (to jest ilość hurtowa) i zrzucaliśmy się w takiej cenie, że z przesyłką pocztą z Katowic do Krakowa wyszło mnie 11.50*

Nie dokładałem z własnej kasy do grania, a po tyle mieliśmy w wakacje boosterki na turniejach.

Miało być 10.50, ale nie pojechałem na turniej do Katowic by odebrać osobiście i niestety paczka musiała iść pocztą.

Nie wiem dlaczego ON dostał taką cenę. Z tego co mówił brał z isy. Jak brałem BW3 z isy to dałem 1200 zł za 3 boxy. A brałem za pośrednictwem Magic Traders w cenie pomiędzy ceną isy dla sklepów, a ceną ich sklepową.

Wiem też, że Lesiu oferował mi opcję całkiem niedawno, niech znajdę w archiwum cenę:
405 box a jak bedzie case to 385 jak bys był zainteresowany. Czy akurat od niego było z isy nie wiem.


--- Jak jakiś mod ma siły to niech sobie odseparuje posty na temat cenie boxów z isy, a usa wink

* W zasadzie wyszło mnie 11.27 czy coś takiego. Przepraszam chłopaki, oszukałem was i zarobiłem :< A w sumie to nawet nie, bo jak komuś brakowało na turnieju to przymykałem oko na grosze wink. Bo wtedy decydowaliśmy ile chcemy boosterków i wychodziło wpisowe 6,66 "a to niech będzie, że po 6,60 wpłacicie" itd.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.