1,076

Odp: Spotkania

Quck, od co najmniej trzech tygodni wypowiadasz się na temat terminu podając jakieś głupie argumenty, po czym nie przychodzisz. Proponuję więc, żeby nie brać pod uwagę wypowiedzi Qucka w tym temacie, dopóki nie zjawi się znów na spotkaniu.

Podziękowali za posta: McLer

1,077

Odp: Spotkania

Kakel napisał/a:

Quck, od co najmniej trzech tygodni wypowiadasz się na temat terminu podając jakieś głupie argumenty, po czym nie przychodzisz. Proponuję więc, żeby nie brać pod uwagę wypowiedzi Qucka w tym temacie, dopóki nie zjawi się znów na spotkaniu.

Rozumiem...
Czuje się źle bo burczy mi w brzuchu...
jeżeli wybierzecie sobotę to się zjawię jeśli Nie to NIE...

1,078

Odp: Spotkania

To w końcu jak się spotykamy?

1,079

Odp: Spotkania

3 głosy za niedzielą i 1 za sobotą (Yabola), mi jest w sumie obojętnie, Artur to w końcu możesz być w niedzielę, czy nie? I jeśli to od 12:00, czy dasz radę wcześniej?

I TYLE XD

1,080

Odp: Spotkania

Jeśli się zjawię to tylko w niedzielę, ale nie jest to pewne.

1,081

Odp: Spotkania

Dowolnie.

~Prawdziwy Shun

1,082

Odp: Spotkania

Ech, umawiajcie się jak chcecie, niestety wyskoczył mi obiad rodzinny. Sorry chłopaki.

1,083

Odp: Spotkania

Jakoś słabo nam to znów wychodzi...

Cóż, w takiej sytuacji ja przyjdę do Paradoxu w NIEDZIELĘ około godz. 11.45 - 12.00, a jeśli okaże się, że poza mną nikogo (nikogo z nas) tam nie będzie to poczekam jakieś pół godziny (max) i tyle.
Zadzwoniłem dziś do nich - mają w niedzielę jakaś imprezę, ale kilka stolików powinno być poza tym wolnych, tak więc zachęcam innych, żeby też przyszli, tak przynajmniej chociaż ze 3-4 osoby...

McLer,
simply The Best
in every contest

1,084

Odp: Spotkania

Jeżeli umawiamy się na ok 12:00 to będę.

1,085

Odp: Spotkania

Nie dam rady w tym tygodniu.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,086

Odp: Spotkania

A może. 10:30?

I TYLE XD

1,087

Odp: Spotkania

ja tyż wolałbym 10.30 (a czynne już o tej?)

1,088

Odp: Spotkania

Yabol napisał/a:

(a czynne już o tej?)

http://www.paradox-cafe.pl/index.php?op … ;Itemid=34

...ale tu przypomnę, że na początku stycznia właśnie w niedzielę czekaliśmy blisko godzinę na to, żeby ktoś przyszedł i otworzył, a ponieważ tak się nie stało, to przenieśliśmy się do KFC w pobliżu kina "Femina". Tak więc oficjalne godziny rozpoczęcia oni potrafią dosyć luźno traktować, a w weekendy to już chyba szczególnie.

Aha - dla mnie tym razem to niestety za wcześnie (10.30), ja będę dopiero wtedy, jak już napisałem (czyli trochę przed 12.00). ZA PÓŹNO - jak dla mnie - Wam obu nagle (otóż to...) wyszło, że wolicie wcześniej, sorry.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,089

Odp: Spotkania

Nie doszły mi jeszcze w tym tygodniu nowe karty, więc pewnie się jutro nie pojawię.

1,090

Odp: Spotkania

Amphi - o 12 tez przyjdziesz? jak tak to ja bede wlasnie tak

1,091

Odp: Spotkania

Kakel napisał/a:

Nie doszły mi jeszcze w tym tygodniu nowe karty, więc pewnie się jutro nie pojawię.

A nie mógłbyś sproksować, albo co?

Najpewniej się jutro pojawię, ale jakoś z życiem, zebyśmy jutro grali, bo nie chce siedzieć do 17:00 i ok 16:00 bym chciał wyjść, także będę ok. 11:30 i proszę o punktualność, o 12:00 start albo co

I TYLE XD

1,092

Odp: Spotkania

Ja jednak niestety słabo i z niedzielą, i z późniejszą godz. - na cały turniej nie mogę wpaść, spróbuję się pojawić w okolicach 15, na deala z Isil i Mclerem. Przyjdę za tydzień solidnie.

1,093

Odp: Spotkania

No nie Yabol, sorry, ale nie zaryzykuję czekania do 15 tylko po to, żeby sprawdzić, czy udała Ci się "próba pojawienia się", w dodatku samemu będąc tam od ok. 12... Tak więc nasz deal odkładamy o tydzień.

W takiej sytuacji, w której kilka osób wyraźnie napisało, że się nie pojawią, a jednocześnie niektórzy w ogóle niczego nie piszą (Koga, Wawlok...) to ja jednak rezygnuję z przyjścia jutro. Mam nadzieję, że za tydzień będzie zupełnie inaczej, tj. dużo lepiej.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,094

Odp: Spotkania

Ja się nie pojawię

1,095

Odp: Spotkania

Mi teraz sobota mi bardziej leży i róbmy głosowania po spotkaniach aby nie było takich sytuacji...

1,096

Odp: Spotkania

Kakel napisał/a:

Quck, od co najmniej trzech tygodni wypowiadasz się na temat terminu podając jakieś głupie argumenty, po czym nie przychodzisz. Proponuję więc, żeby nie brać pod uwagę wypowiedzi Qucka w tym temacie, dopóki nie zjawi się znów na spotkaniu.

Quck zastosuj się do tego i przestań spamować, zwłaszcza że od miesiąca nikt nie jest w stanie potwierdzić że żyjesz. A po drugie jeśli chodzi o następny tydzień to już zrobiono osobny TEMAT na tą datę i wszystko już prawie ustalone

I TYLE XD

1,097

Odp: Spotkania

McLer napisał/a:

No nie Yabol, sorry, ale nie zaryzykuję czekania do 15 tylko po to, żeby sprawdzić, czy udała Ci się "próba pojawienia się", w dodatku samemu będąc tam od ok. 12... Tak więc nasz deal odkładamy o tydzień.

W takiej sytuacji, w której kilka osób wyraźnie napisało, że się nie pojawią, a jednocześnie niektórzy w ogóle niczego nie piszą (Koga, Wawlok...) to ja jednak rezygnuję z przyjścia jutro. Mam nadzieję, że za tydzień będzie zupełnie inaczej, tj. dużo lepiej.

Nie no pewnie, bez stresu. Myślałem, że jak wpadniesz to i tak tyle będziesz, bo zagrasz turniej. Tak to spoko, za tydzień.

1,098

Odp: Spotkania

Jeśli się nie wypowiadam to możecie śmiało założyć, że z takich czy innych przyczyn padam na pysk. Serio, jeśli nic nie piszę to znaczy, że jestem tak zmęczony, że nawet mi się pisać/wchodzić na forum nie chce, czyli na to, że przyjdę też szans nie ma.

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,099

Odp: Spotkania

Robimy coś jeszcze przed świętami? Może piąteczek?

1,100

Odp: Spotkania

A może czwartek? Mi by chyba bardziej pasował, ale żeby było co najmniej 5 osób

I TYLE XD