1,026

Odp: Spotkania

85% że bjutro się pojawię.
No Babidi sorry ja podaje propozycje a ktoś ustala że na NDZ. hmm

1,027

Odp: Spotkania

Quck, nie przychodź, w 3 osoby to nie ma sensu.

~Prawdziwy Shun

1,028

Odp: Spotkania

Dokładnie, odwołujemy. Zbierzmy się porządnie w przyszłym tygodniu na solidne granie.

1,029

Odp: Spotkania

To spoko sad
Jak zwykle dostałbym po tyłku z mojimi kotkami tongue

1,030

Odp: Spotkania

Dałoby radę się wprosić z intro deck'iem w celu ogarnięcia gry i budowania talii? tongue

1,031

Odp: Spotkania

Wszyscy nowi gracze są mile widziani. Pomożemy i wspomożemy kartowo jeśli będzie trzeba. Zapraszamy smile

~Prawdziwy Shun

1,032

Odp: Spotkania

Pierwsza sprawa - Shun dobrze mówi.
Druga sprawa w przyszłym tygodniu dla mnie oba dni ok (3 niedziela tym razem odwołana).

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,033

Odp: Spotkania

W najbliższy weekend zdecydowanie opowiadam się za sobotą. Trzeba się zebrać jakąś rozsądną liczbą i przedyskutować temat OTP. Oprócz grania oczywiście tongue

1,034

Odp: Spotkania

Moje szanse na niedziele są bliskie 0 co przedstawia się takim kalamburem szansa_babidiego=1/x gdzie x->nieskończoność
W sobotę może się pojawię jak mi zmiany w robocie nie wklepią w ostatnim momencie.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,035

Odp: Spotkania

Wole sobotę, w niedziele może bym się pojawił, ale dość małe szanse na to są

I TYLE XD

1,036

Odp: Spotkania

Sobota, joł.

1,037

Odp: Spotkania

Powinienem być.

~Prawdziwy Shun

1,038

Odp: Spotkania

To siem widzim w sobótkę.

P.S.
Wsztstkie błędy ortograficzne są robione specjalnie.
                                                                                        SZUSTKA

1,039

Odp: Spotkania

Zarezerwowałem nam na jutro stoliki w Paradoxie na 10:30.

1,040

Odp: Spotkania

Będę!

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,041

Odp: Spotkania

babidi złóz mi talię tongue

1,042

Odp: Spotkania

QUCKcraftPL napisał/a:

babidi złóz mi talię tongue

Chcesz to ja ci złożę jutro. A na razie powiem tak WHITEBOAR TO JEDYNY SŁUSZNY DECK JAKIM MOŻESZ GRAĆ!!!

I TYLE XD

1,043

Odp: Spotkania

POZYCZ MI WHITE KYUREMY BO MMA TYLKO DRUKARKE!!!!

1,044

Odp: Spotkania

QUCKcraftPL napisał/a:

POZYCZ MI WHITE KYUREMY BO MMA TYLKO DRUKARKE!!!!

To gdzie te white kyuremy podziałeś? Miałeś przecież, 2 moge pożyczyć, reshiramy też

I TYLE XD

1,045

Odp: Spotkania

Dzieci, ogar.

~Prawdziwy Shun

1,046

Odp: Spotkania

NEWS DNIA:
Quck ma kaszel i nie przyjdzie...

1,047

Odp: Spotkania

Pojawię się jutro na spotkaniu, ale w sumie tylko po to, żeby dać kilku osobom umówione karty - zapewne będę w Paradoxie około godz.11. Niestety zagrać jutro nie dam rady ;(

McLer,
simply The Best
in every contest

1,048

Odp: Spotkania

Może to i double-post, ale...

...ale w świetle aż tak dennej frekwencji, jaką mamy tutaj od 2-3 tygodni (mam tu na myśli zarówno liczbę osób przychodzących, jak i dość liczne już przypadki, że ktoś się zapowiada - po czym się NIE pojawia, zresztą dzisiaj też tak było), oraz zupełnej apatii w samym tym temacie "Spotkań" już kilku kolejnych osób muszę napisać, że mogę nie mieć przekonania co do głosowania ZA WARSZAWĄ w przypadku, gdy pojawi się warszawska oferta zorganizowania OTP'2014.

Od lat przyjmuje się założenie - chyba słuszne - że miasto-gospodarz jest w stanie SAMO wystawić rozsądną (istotną liczbowo) grupę grających, a tymczasem tu u nas mamy wyraźne - jak dla mnie - objawy jakiegoś kryzysu w tej kwestii. Oczywiście na OTP niektórzy się zmobilizują, wiadomo, ale na dziś słabo mi to tutaj wygląda. Ja tak to widzę, i od razu mówię, że nie będę z nikim polemizować na ten temat, bo m.in. szkoda mi na to czasu.

Powyższe nie zmienia oczywiście mojej opinii o tym, że Shun zrobił znakomitą robotę w temacie poszukiwania sali itd. Brawo. Ale za wiele osób nie dość, że niczego w takich sprawach nie robi (i NIGDY nie zrobiło), to w dodatku olewa innych - chociażby tak, że PO PROSTU sobie nie przychodzą, choćby nawet wcześniej pisali, że już TYM RAZEM to na 100% będą itp.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,049

Odp: Spotkania

We wrześniu/październiku była dokładnie taka sama sytuacja (na Większy Wrześniowy zorganizowany z myślą o odrodzeniu licznych turniejów zjawiło się bodajże 7 warszawiaków, co było jak na tamte warunki ogromnym wynikiem), po czym przez trzy miesiące mieliśmy turnieje na 6-10 osób, co można prześledzić przeglądając raporty. Pozostaje mieć nadzieję, że to tylko tymczasowe osłabienie i wkrótce będzie lepiej.

1,050

Odp: Spotkania

W ten weekend sobota u mnie odpada, chyba, że jakoś od godziny 12, to spoko. Preferuję niedzielę.