1

Temat: Turnieje Bielsko-Biała

Jako, że wszystko u nas ciągle raczkuje to nie mamy jakiegoś konkretnego dnia, kiedy spotykamy się aby pograć w PTCG. Jesteśmy już po jednym turnieju sankcjonowanym i liczymy na to, że scena w BB będzie już tylko rosnąć big_smile

24 sierpnia (sobota) planujemy rozegrać kolejny turniej w naszej lokacji, którą jest:
sklep Strefa Gry
ul. Gazownicza 21a
43-300 Bielsko-Biała

Mapka

Planowany start: 11.00
Wpisowe: 7 zł
Nagrody:
* Boostery Pokemon do rozdraftowania - do puli wpada jeden booster za każdych dwóch uczestników. (powinien już być Plasma Blast, ale nic nie obiecuję smile )
* Karty promo (starsze edycje) dla uczestników za udział.

telefon do organizatora (Romek): 513493529
telefon do mnie (Panda): 696856619

źródło

2

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Zamierzam się wybrać i jeśli nic się nie zmieni to wsiądę w pociąg i tyle.

Chciałbym tylko prosić o to żeby dla 3 lub 4 rund grać mecz do dwóch zwycięstw, bo w ten sposób po prostu pogramy więcej.

Mam nadzieję że uda mi się przywieźć kogoś jeszcze.

3

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

adriank1 napisał/a:

Chciałbym tylko prosić o to żeby dla 3 lub 4 rund grać mecz do dwóch zwycięstw, bo w ten sposób po prostu pogramy więcej.

Załatwione, Romek zgadza się na bo3. Weź kogo się da, ostatnio było nas z samego Bielska 8 osób, może tym razem uda się zebrać więcej.
Od nas swoją obecność zapowiedziało 6 osób i mam nadzieję, że wszystkim uda się dotrzeć smile

4

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Mam informację że na 90% pojedzie Matilol.

Także jeśli nic się nie zawali to będzie nas dwójka.

5

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Pro, najprawdopodobniej od nas będzie około 8 osób ;p
Dostałem potwierdzenie, że będziemy mieć Plasma Blast.

6

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Btw. to mam nadzieję że ktoś już się pojawi od otwarcia (o 10:00), bo można jeszcze potrejdować, a ja już w Bielsku będę - według planu - o 9:30 (:

Także zapraszam, jeśli jest jakieś zainteresowanie.

7

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Powinienem dać radę i przyjechać około 10:10.
Wezmę brata. Za resztę osób nie mogę się wypowiedzieć. Pamiętaj o moim wancie~! big_smile

8

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Z Rybnika będę ja i Matilol smile

9

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Jak na wejściu się przedstawisz to może to zabrzmieć groźnie xD
Spoko, jeśli przyjedziecie przed otwarciem sklepu to niedaleko (właściwie zaraz obok) są galerie Strefa 1 i Strefa 2, nie wiem jak tam u nich przed godziną 10.00, ale może coś będzie otwarte, możecie sobie posiedzieć, żeby nie stać przed sklepem przy drodze smile

10

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Jednak przyjedziemy samochodem więc będziemy tak o 10:45. Nie musicie się spinać.

"Clear voice, good jokes."

11

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

W takim razie przyjrzyj się ulicy podwale, biegnie ona za sklepem. Od tamtej strony można wjechać na parking przy sklepie, który mieści się za bramą nr "9". Jest to bardzo wygodne ponieważ parkujesz praktycznie przy samym tylnym wejściu do sklepu smile

12

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

TURNIEJ LIGOWY - POKEMON ARENA LEAGUE CHALLENGE #1
29 MARCA 2014 (SOBOTA) - G. 11:00


Z końcem miesiąca marca nadchodzi także zakończenie aktualnego sezonu nasej lokalnej ligii. Z tej okazji organizujemy w sobotę, 29 marca, specjalny turniej o randze League Challenge. Będzie więc: fajny turniej, dużo nagród, specjalne karty promo, dużo graczy i oczywiście dobra zabawa smile

W turnieju może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy jest uczestnikiem naszej lokalnej ligii. Dla osób zapisanych do ligii będa dodatkowe bonusy, więc warto się będzie zapisać nawet na sam koniec big_smile


---- SZCZEGÓŁY TURNIEJU ----

Turniej: Pokemon Arena League Challenge #1
Data: 29 marca 2014 (sobota)
Godzina: 11:00
Format: Modified - Constructed
(w taliach możliwe do użycia karty począwszy od dodatku Black & White - Next Destinies)
Wpisowe: 12 zł
Rundy: gry w systemie szwajcarskim w liczbie zależniej od liczby graczy + finały w systemie pucharowym
Nagrody:
* Każdy uczestnik otrzymuje promocyjną kartę ligową Skyla (do obejrzenia poniżej)
* Czwórka najlepszych graczy z każdej z grup wiekowych otrzyma specjalną kartę Scyther - z wytłoczonym miejscem, które zajmą (do obejrzenia poniżej)
* Po zakończeniu gier finałowych do rozdraftowani zostana otwarte boostery Pokeomon. Do puli wpada jeden booster za każdego uczestnika turnieju.
* Uczestnicy naszej ligi lokalnej otrzymają także odznaki i karty z kodami aktywującymi bonusy na kontach pokemon Online.

Nie jestem organizatorem. Przekazuję tylko informację.

źródło: http://strefa-gry.pl/topic/391-turniej- … allenge-1/

13

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Kurcze, szkoda, że tak późno to info sad Jak by było wcześniej to bardzo możliwe, że bym przyjechał.

14 (edytowany przez Panda 2014-04-20 13:05:17)

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

TURNIEJ LIGOWY - POKEMON ARENA LEAGUE CHALLENGE #2
26 KWIETNIA 2014 (SOBOTA) - G. 11:30



W turnieju może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy jest uczestnikiem naszej lokalnej ligii. Dla osób zapisanych do ligii będa dodatkowe bonusy big_smile


---- SZCZEGÓŁY TURNIEJU ----

Turniej: Pokemon Arena League Challenge #2
Data: 26 kwietnia 2014 (sobota)
Godzina: 11:30
Format: Modified - Constructed
(w taliach możliwe do użycia karty począwszy od dodatku Black & White - Next Destinies)
Wpisowe: 15 zł lub 12 zł dla osób biorących udział w naszej lokalnej lidze Pokemon Arena
Rundy: gry w systemie szwajcarskim w liczbie zależniej od liczby graczy + finały w systemie pucharowym
Nagrody:
* Czwórka najlepszych graczy z każdej z grup wiekowych otrzyma specjalną kartę Delibird - z wytłoczonym miejscem, które zajmą (do obejrzenia poniżej)
* Po zakończeniu gier finałowych do rozdraftowani zostana otwarte boostery Pokeomon. Do puli wpada jeden booster za każdego uczestnika turnieju.
* Uczestnicy naszej ligi lokalnej otrzymają także odznaki i karty z kodami aktywującymi bonusy na kontach pokemon Online.

źródło: http://strefa-gry.pl/topic/399-turniej- … allenge-2/

15

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Jakbyś jeszcze datę z 29 marca poprawił z tego kopiuj-wklej to by było idealnie big_smile

Pewnie wpadnę jak spasuje wszystko.

16

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Jest szansa, że sie pojawię smile

17

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

adriank1 napisał/a:

Jakbyś jeszcze datę z 29 marca poprawił z tego kopiuj-wklej to by było idealnie big_smile

Pewnie wpadnę jak spasuje wszystko.

Na następny raz przeczytam ogłoszenie przed wklejeniem. Dzięki! big_smile

18

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Życzę by Marcel zrobił z tego LC. Czasami aż sił brak do takich ludzi. Wpaśc bym pewnie chciał, ale roboty dużo tuż przed maturami.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

19

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Qzin napisał/a:

Życzę by Marcel zrobił z tego LC. Czasami aż sił brak do takich ludzi. Wpaśc bym pewnie chciał, ale roboty dużo tuż przed maturami.

Jest miesiac czasu, zobaczymy czy to cos da.

20

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Kraków grał swoje LC kilka miesięcy temu, więc jedynie śmierć Marcela mogłaby coś zmienić. Albo jakieś nagłe objawienie, tak sądzę.

Ale mimo tego poważnie rozważam przyjazd.

21

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Jak ekipa ze Ślunska się pojawi to ja najpewniej też smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

22

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Sklep w BB prowadzi swoją ligę Pokemon. Zapis to kupno boostera +10 zł. Daje to -3 zł przy wpisowym na LC i dodatkową promkę/promki (widzialem Enhanced Hammery, za poprzedni turniej dostałem "Ny" i "Bianci"). Wiem, że później coś można dostać itp ale nie zagłębiałem się w szczegóły (sorki). Trzeba popytać w sklepie.

23

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Wszystko wskazuje na to że zrobimy ze Śląska najazd w trzy osoby. Gdyby Kicek się pojawił to też świetnie. Co prawda muszę wyjsć przed 8 z domu ale jeśli Lesiu albo Lokolin mieliby mi towarzyszyć to się poświęcę smile

PS: I zdecydujcie się, czy start o 11 czy o 11:30, bo najlepszy i w sumie jedyny logiczny dojazd z Katowic jest na 11:05 co robi kolosalną różnicę, czyż nie?

24

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

hym, racja.
11.30 na moją odpowiedzialność. Porozmawiam w tygodniu z organizatorem. Mam nadzieję, że nie zapomnę.

25

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ja myślę nad wyjazdem. Taki max do wydania na dojazd i jedzenie i turniej to ok 100 zł więc nie jest źle smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator