26

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Informacja dla reszty grupy (Kicek Team, Lesiu & Reszta)

Mam duży problem na moim odcinku dojazdowym do Katowic (zerwana trakcja, szkody górnicze, słaby rozkład) a i tak dojazd do Katowic byłby cofnięciem się o dobre 20 kilometrów.

Do "naszego" pociągu wsiądę dopiero na stacji Tychy (3-4 stacje za Katowicami), żeby nikt nie był zaskoczony. O ile wiem Lesiu jedzie z Katowic więc możecie go wypatrywać.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

27

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Wiem, już rozmawiałem z Lesiem smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

28

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Planujemy powtórkę 31 maja. Raczej nic się nie zmieni poza datą.

Panda napisał/a:

TURNIEJ LIGOWY - POKEMON ARENA LEAGUE CHALLENGE #2
26 KWIETNIA 2014 (SOBOTA) - G. 11:30



W turnieju może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy jest uczestnikiem naszej lokalnej ligii. Dla osób zapisanych do ligii będa dodatkowe bonusy big_smile


---- SZCZEGÓŁY TURNIEJU ----

Turniej: Pokemon Arena League Challenge #2
Data: 26 kwietnia 2014 (sobota)
Godzina: 11:30
Format: Modified - Constructed
(w taliach możliwe do użycia karty począwszy od dodatku Black & White - Next Destinies)
Wpisowe: 15 zł lub 12 zł dla osób biorących udział w naszej lokalnej lidze Pokemon Arena
Rundy: gry w systemie szwajcarskim w liczbie zależniej od liczby graczy + finały w systemie pucharowym
Nagrody:
* Czwórka najlepszych graczy z każdej z grup wiekowych otrzyma specjalną kartę Delibird - z wytłoczonym miejscem, które zajmą (do obejrzenia poniżej)
* Po zakończeniu gier finałowych do rozdraftowani zostana otwarte boostery Pokeomon. Do puli wpada jeden booster za każdego uczestnika turnieju.
* Uczestnicy naszej ligi lokalnej otrzymają także odznaki i karty z kodami aktywującymi bonusy na kontach pokemon Online.

źródło: http://strefa-gry.pl/topic/399-turniej- … allenge-2/

29

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Zjawię się. Mam nadzieję że tym razem pojawi się więcej niż trzech Bielszczan, będę dopingował smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

30

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

http://strefa-gry.pl/topic/470-turniej- … #entry1435

---- SZCZEGÓŁY TURNIEJU ----

Turniej: Pokemon Arena League Challenge #3
Data: 31 maja 2014 (sobota)
Godzina: 11:30
Format: Modified - Constructed
(w taliach możliwe do użycia karty począwszy od dodatku Black & White - Next Destinies)
Wpisowe: 15 zł lub 12 zł dla osób biorących udział w naszej lokalnej lidze Pokemon Arena
Rundy: gry w systemie szwajcarskim w liczbie zależniej od liczby graczy + finały w systemie pucharowym
Nagrody:
* Czwórka najlepszych graczy z każdej z grup wiekowych otrzyma specjalną kartę Delibird - z wytłoczonym miejscem, które zajmą (do obejrzenia poniżej)
* Po zakończeniu gier finałowych do rozdraftowani zostana otwarte boostery Pokeomon. Do puli wpada jeden booster za każdego uczestnika turnieju.
* Uczestnicy naszej ligi lokalnej otrzymają także odznaki i karty z kodami aktywującymi bonusy na kontach pokemon Online.

Mnie niestety prawdopodobnie nie będzie. Niemniej zapraszam wszystkich zainteresowanych smile

31

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Bielsko ma ogromny potencjał rozwojowy. Przyszło dwóch nowych, młodych graczy z rodzicami, a obserwujący nasz turniej Netrunnerowcy (40 ludzi kontra nasza szóstka) wypowiedzieli słowo "pokemon" i frazę "starych czasach" bez pogardy więcej razy niż zebrałem prizów.

Jeśli tylko macie chęci, to pomóżcie Romkowi to rozruszać, bo jestem pewien, że wśród starszych graczy istnieją jeszcze rezerwy smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

32

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

^Popieram, są u was perspektywy na regularne turnieje po minimum 10 graczy. A przynajmniej tak mi się wydaje.

33

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Słyszałem że w sobotę jest coś w Bielsku i Sam Panda ma zaszczycić to spotkanie.

Jeśli ktoś jeszcze to potwierdzi to zbieram zapisy na jazdę do Bielska smile Jeśli ktoś się do mnie dostanie to może jechać ze mną samochodem, a jeśli będzie chciał wracać autem i zostać podrzucony na orzeski dworzec (albo gdzieś po drodze), też zapraszam.

Oczywiście pociąg też jest dobrą i tanią opcją, ale akurat ja żeby z niego skorzystać musiałbym jechać 20 kilometrów w kierunku przeciwnym, co zwykle zupełnie mi się nie opłaca.

Ktoś coś?

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

34

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ja, tylko będę się mocno ubierał albo za BW albo za NV-on.

35

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Sobota, godzina 11.30 - turniej w formacie BW-on. Wpisowe najprawdopodobniej 7zł od osoby itd itp, ale to jest do dogadania. Przepraszam za brak profesjonalizmu w tym ogłoszeniu. Adres, mapka i telefon są w 1szym poście

36

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ważne informacje są, nie widze braków w profesjonalizmie wink

Podziękowali za posta: Kicek91

37

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ogłoszenie CTRL+C >>>> CTRL+V

Za praszamy na kolejny specjalny turniej o randze League Challenge. Będzie więc: fajny turniej, dużo nagród, specjalne karty promo, dużo graczy i oczywiście dobra zabawa smile

W turnieju może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy jest uczestnikiem naszej lokalnej ligii. Dla osób zapisanych do ligii będa dodatkowe bonusy, więc warto się będzie zapisać nawet na sam koniec big_smile


---- SZCZEGÓŁY TURNIEJU ----

Turniej: Pokemon Arena League Challenge #3
Data: 25 października 2014 (sobota)
Godzina: 11:30
Format: Modified - Constructed
Wpisowe: 12 zł
Rundy: gry w systemie szwajcarskim w liczbie zależniej od liczby graczy + finały w systemie pucharowym
Nagrody:
* Czwórka najlepszych graczy z każdej z grup wiekowych otrzyma specjalną kartę Solrock - z wytłoczonym miejscem, które zajmą (do obejrzenia poniżej)
* Po zakończeniu gier finałowych do rozdraftowani zostana otwarte boostery Pokeomon. Do puli wpada jeden booster za każdego uczestnika turnieju.
* Uczestnicy naszej ligi lokalnej otrzymają także odznaki i karty z kodami aktywującymi bonusy na kontach pokemon Online.

http://strefa-gry.pl/topic/580-turniej- … allenge-3/

https://www.facebook.com/events/5853744 … er_invited

38

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Raczej się pojawię, chociaż z powodu urodzin ojca wolałbym tym razem trzymać się oficjalnej godziny rozpoczęcia smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

39

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

W takim razie wpadnijcie o czasie smile

EDIT: Wszelkie pytanie proszę kierować do organizatora - Romana (link w pierwszym poście).
Od siebie dodam, że na 99% powinienem się pojawić smile

40

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ktoś planuje się pojawić w sobotę?

41

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ja powinienem być.

42

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Nic nie jest pewne, ale chyba będę. ;D

43

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ja dowiedziałem się zbyt późno. Niestety.

44

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ktoś się wybiera? wink 

http://strefa-gry.pl/calendar/event/906 … ocny-1100/

45

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Nie wiem jeszcze.

46

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Tym razem mogę mieć możliwość. Pytanie, czy ktoś się zjawi big_smile

Na razie jestem na tak

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

47

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Jeżeli będzie odzew ludzi z Bielska to przyjadę

48

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ja będę na sto procent, Mateusz (14717) też powinien się zjawić, spróbuję przekonać moich kolegów. ;D

Podziękowali za posta: 14717

49

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

We wtorek powinienem przyjechać

50

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Ja nie dam rady. Przykro mi :<