626

Odp: Spotkania

Właśnie sobie tak gadaliśmy z Adrianem na czacie, jak to by rozruszać naszą scenę i padło kilka propozycji.
1. Robimy sobie przerwe na kilka tygodni i ustawiamy sie na spotkanie za 1-3 tygonie większe. Co wy na to? Jaki termin wam pasuje, ustalmy, może bedzie więcej ludzi
2. Wracamy do BW-onu. Jestem całkowicie za, format nie bedzie wiał nudą i bedzie można sie pobawić w fun decki, to dobre rozwiązanie, ja jestem za, a jeśli większość je zaakceptuje wracamy do odwołania do starego formatu.

Co wy na to, piszcie, im więcej ludzi sie wypowie tym lepiej. Trzeba by coś zrobić, bo słabo sie u nas dzieje.:(

I TYLE XD

627

Odp: Spotkania

Ad 1. Niezły pomysł, i tak pewnie większość w weekend 1-3 listopada nie będzie miała czasu bo Wszystkich Świętych.
Ad 2. Jestem przeciwny - proponuję poczekać na Legendary Treasures, które i tak prawdopodobnie przywróci do formatu sporo starych kart, do tego zmiana zasad wprowadzi trochę kreatywności i będziemy mieli zupełnie nowy format. Poza tym co takiego kreatywnego można zrobić z wyrotowanych kart: wkurzającego Gothilocka, nudne Rayeelsy, głupie KK, coś jeszcze? Problem moim zdaniem leży w całym bloku BW: tych, którym się nie podoba NXD-PB nie usatysfakcjonujesz zmianą formatu na BW-PB, a mnie, czego nie ukrywam dużo bardziej podoba się NXD-on niż BW-on.

628

Odp: Spotkania

1. Jak chcecie przerwę to OK smile Mi osobiście nie robi to różnicy. A jak ma być większe spotkanie za np. 3 tygodnie to w porządku, ja na razie póki co nie mam żadnych "zabukowanych" terminów u siebie w kalendarzu.
2. Jednak mimo wszystko pozostał bym przy NXD-on, ale to tylko mój pogląd, żeby iść z duchem czasu. Tutaj przydałoby się więcej głosów, bo mogę być w tym zdaniu odosobniony.

A tak w ogóle to popieram Amphiego, osobiście bardzo się zaskoczyłem (in minus...), że tak nas mało. Kto jak kto, ale Warszawa MUSI mieć wysoką frekwencję!

629

Odp: Spotkania

1. Nie mam za bardzo tu nic do powiedzenia, bo i tak dopiero za dwa tygodnie mógłbym się pokazać.
2. Zgadzam się conieco z przedmówcami, ale jeżeli powrót do BW-onu zwiększyłby frekwencję (patrz: nowi gracze mają dostęp do tanich decków), to bardzo możliwe, że trzeba by rozpatrzyć tą opcję. Ale za dwa tygodnie zagrałbym porządny NXD-on, bo to raczej będzie mój osatni turniej przed zmianą zasad tongue

630

Odp: Spotkania

1. Buuu, ja tam bym chętnie pograła w tzw. międzyczasie, no ale zrozumiem jak gracze, którzy grają dużo dłużej potrzebują przerwy smile

2. Jesteście na tyle mili, że chwilowo pozwalacie mi grać moim "nielegalnym" Rayeelsem, a innej talii z BW-onu nie mam w planie składać, żadnej innej W OGÓLE nie dam rady chwilowo złożyć, więc dopóki nie uznacie, że muszę natychmiast przeskoczyć o format to mnie NDX-on bardzo boleśnie nie dotyka, oczywiście jestem ZA przywróceniem formatu (więcej kart do składania talii), ale tak czy siak płakać nie będę smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

631

Odp: Spotkania

Propozycja przerwy widze ok i już zaraz robie ogłoszenie o turnieju po długich weekendach big_smile.

BW-on co do tego to jeśli nie chcecie nie ma problemu, to tylko mała propozycja, w sumie wszyscy który chcą być "na czasie" i tak bedą nadal korzystać z talii NXD-on, a chodzi tu głównie o osoby które mają mało kart, albo nudzi im sie gra w formacie, gdzie 4 decki wymiatają, a reszta to crap według założeń wszystkich stron. Osobiście proponuje, aby sprowadziło się to do NXD-on, nikogo z BW-onem nie wygonimy. Tylko najgorsze, że na razie w temacie wypowiedziały sie 3 osoby którym rotacja nie przeszkadza i które na turnieje przychodzą zawsze jak mają czas. Czekamy na wypowiedzi takich jak Shun, może Koga i inni którzy tutaj jeszcze wchodzą.

Co do spotkań pomiędzy. Jak ktoś chce nie ma problemu, ale ten turniej ma być po prostu odrodzeniem sceny Warszawskiej po kilku miesiącach i zależy nam, zeby było jak najwięcej osób.

EDIT: Termin: Po wszystkich weekendach 16.11 bedziemy już po premierze nowego setu, kto wie może będzie już on w Polsce, a poza tym bedziemy po zmianie zasad, co także da poweru formatowi i urozmaici go dla tych którym jest nudno. Bedzie to dobra okazja aby było śmiesznie. Jeśli ktoś złoży sprzeciw nad tym też porozmawiamy. big_smile

I TYLE XD

632

Odp: Spotkania

1. Nie czuję potrzeby robienia sobie przerwy w graniu. Jeśli ktoś takową posiada to proszę bardzo.
Swoją drogą za 2 tygodnie jest Wszystkich Świętych, więc pewnie mało kto będzie mógł przyjść i może wtedy chęci się niektórym zresetują.
2. Nie, bo nie, bo chcę być na czasie a ci co przychodzili a przestali nie grali deckami Bw-on, więc nie widzę w tym problemu.



3. Na chwilę obecną mogę grać w najbliższy weekend w sobotę a i Końsko pisał mi na fb, że ma wolną sobotę, więc może wpaść.

Dziękuję za uwagę.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

633

Odp: Spotkania

1. Ja i tak do końca grudnia odpadam, więc nawet mi to na rękę będzie.
2. Nie chce przypominać ale za BW-onu też była nuda, darkrai i darkrai. Idźmy z duchem czasu ale nie wyrzucajmy BW-onu ale tylko jeżeli gracze nie mają kart do złożenia nowego decku.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

634

Odp: Spotkania

bardzo chętnie pogram w piątek po 15, sobotę albo niedzielę, może być w paradoksie. jakby ktoś chciał rozegrać kilka, kilkanaście partii z toolboxem(przetestować kilka talii i kilka różnych wariantów). mam jeszcze sporo proxów, ale przy grze dla przyjemności, chyba nie będzie nam to przeszkadzać.

635

Odp: Spotkania

UWAGA UWAGA

razem z Babidim jesteśmy zdegustowani frekwencją na sobotę i odwołujemy spotkanie - na chwilę obecną rozkminiamy chętnych na niedzielę, jak się uda paru wyłapać to ogłosimy niedzielne granie.

636

Odp: Spotkania

Ok, w takim razie pytanie dotyczące spotkania w tym tygodniu - który termin komu odpowiada? Ja będę mieć czas jedynie w sobotę rano.

637

Odp: Spotkania

Na razie chyba mam czas w sobote rano, ale to sie może zmienić tongue

I TYLE XD

638

Odp: Spotkania

Ja niestety raczej nie dam rady w ogóle w ten weekend sad . Jak chcecie boosterki to do czwartku napiszcie i odbierzcie.

639

Odp: Spotkania

W ten weekend powinienem dać radę.

640

Odp: Spotkania

ja w domku w ten weekend.

641

Odp: Spotkania

A ja w ten weekend z wielką radością bym pograł.

Mam Landorusa EX na zbyciu

642

Odp: Spotkania

To jak? Sobota, 10:30? Pisać jeszcze kto by wpadł.

643

Odp: Spotkania

Ja i Evil możemy oboje tylko w niedzielę. Czyli rozumiem, że Artur i Koga mogą ogólnie w ten weekend, Amphi jeszcze nie wie na pewno, Tojax może tylko w sobotę a Kakela i Yabola na bank nie będzie... I tak nieźle smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

644

Odp: Spotkania

ja w sobote nie moge bo pase krowy w radomiu

Troll czy nie troll... ~ Kakel

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

645

Odp: Spotkania

kuba2001 napisał/a:

ja w sobote nie moge bo pase krowy w radomiu

pomóc Ci, bo akurat będę tam w sobotę?

646

Odp: Spotkania

To jak ze spotkaniem? Ja i Evil chętnie przyjedziemy pograć, ale tylko w niedzielę, więc jeśli ktoś jeszcze jest chętny na niedzielę, to podjedziemy i pogramy choćby we trójkę smile Tylko niech ktoś da znać smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

647

Odp: Spotkania

Ja niestety w tym tyg. nie dam rady...

I TYLE XD

648

Odp: Spotkania

Ech... To kto będzie?

EDIT: Dobra, w związku z domniewaną frekwencją (3 osoby), wycofuję swoje uczestnictwo z jutrzejszego spotkania. Może uda mi się przyjść w niedzielę, jeżeli się uzbiera ludzi.

649

Odp: Spotkania

Ja mogę być jutro, tylko niech przyjdą te minimum 4 osoby.

650 (edytowany przez Tojax 2013-11-02 15:30:06)

Odp: Spotkania

Dobra, w takim razie robimy listę. Któjest w stanie jutro (tzn. Niedziela 3 lisopada) przyjść na spotkanie?

1. Tojax
2. Artur
3. Isilmeiel
4. Evildanon

Zakładam również, że Koga może przyjść, ale poproszę o potwierdzenie smile

EDIT 1: Isil i Evil dopisani. Spotkanie się w takim razie odbędzie. Czy zarezerwować stoły?