651

Odp: Spotkania

Przyjdziemy, potwierdzam smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

652

Odp: Spotkania

Będę.

Mam Landorusa EX na zbyciu

653

Odp: Spotkania

Dobra, pytanie, czy są już jacyś chętni na granie w najbliższy weekend, tz. sobota/niedziela? Mi osobiście pasują na razie oba dni. Lepiej sie juz za to wziąć, niż potem na szybko wink. I ważne, Koga wracasz na stałe, czy to jednorazowy wybryk dzisiaj?

A teraz, ogłoszenie parafialneeeeeeee
16.11 Turniej, wszyscy mają być, przypominam big_smile

I TYLE XD

654

Odp: Spotkania

Niedziela, jeśli już.

~Prawdziwy Shun

655

Odp: Spotkania

Za tydzień jeśli już to tylko i wyłącznie sobota hmm

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

656

Odp: Spotkania

Na razie spoko, Shun, Babidi, odezwijcie sie jak któryś z was nie bedzie mógł, bo już mamy konflikt dni big_smile

I TYLE XD

657

Odp: Spotkania

Na razie pasuje mi sobota.

658

Odp: Spotkania

W najbliższy weekend pasują mi oba te dni (S/N), z tym, że jeśli sobota, to począwszy od 10.30 (a jeśli niedziela, to może być wcześniej).

McLer,
simply The Best
in every contest

659

Odp: Spotkania

Dla mnie niedziela w przyszły weekend. A tak w ogóle to będziemy już za tyg grać na nowych zasadach?

660

Odp: Spotkania

Ja póki co mogę w oba dni, ale może to się zmienić.

661

Odp: Spotkania

Yabol napisał/a:

Dla mnie niedziela w przyszły weekend. A tak w ogóle to będziemy już za tyg grać na nowych zasadach?

Tak bedziemy.
@Artur, jaki dzień bardziej ci w tej chwili pasuje? i czy wszyscy, którzy są za niedzielą mogą tylko i wyłącznie w niedziele?

Na razie:
Sobota: Amphi, Babidi, McLer, Kakel, Evil, Isil, Artur
Niedziela: Amphi, Shun, Yabol, Evil, Isil, Artur, McLer
Nie wiadomo: Koga

Tak prezentują się na razie ekipy na ten tydzień. W każdej 7 osób, bardzo dobrze, co nie? big_smile

I TYLE XD

662

Odp: Spotkania

Nie  mam pojęcia czy mi coś nie wyskoczy (jak zwykle), ale chwilowo nie planuję nic ani na sobotę ani na niedzielę, więc RACZEJ będę. Raczej wracam na stałe (szczególnie, że bardzo mnie cieszy errata do catherów), ale nic nie obiecuję.

Mam Landorusa EX na zbyciu

663

Odp: Spotkania

Koga napisał/a:

Nie  mam pojęcia czy mi coś nie wyskoczy (jak zwykle), ale chwilowo nie planuję nic ani na sobotę ani na niedzielę, więc RACZEJ będę. Raczej wracam na stałe (szczególnie, że bardzo mnie cieszy errata do catherów), ale nic nie obiecuję.

To sie bardzo ciesze big_smile. Może nawet uda sie uzbierać te zapowiedziane 8 osób, piszcie jeszcze czy na pewno dany dzień wam pasuje, czy coś wyskoczyło, żeby sie zdecydować. big_smile

I TYLE XD

664

Odp: Spotkania

Pierwszy raz od dawna ktoś się cieszy że mnie zobaczy wink

Mam Landorusa EX na zbyciu

665

Odp: Spotkania

ja będę w weekend wolny tylko napiszcie jak już będzie coś pewnego to napiszczie tu notkę taką podsumowującą żebym zarezerwował sobie czas

666

Odp: Spotkania

U mnie update: w sobotę niestety NIE będę mógł, natomiast w niedzielę - a to nadal jestem jak najbardziej na TAK.

McLer,
simply The Best
in every contest

667

Odp: Spotkania

Hah, my też, jak się okazuje, nie damy radę w sobotę - ja, Evil i mój młodszy brat przyjdziemy, ale w niedzielę^^"

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

668 (edytowany przez Amphi 2013-11-06 21:52:48)

Odp: Spotkania

Ktoś jeszcze jakieś zmiany? na razie:

Sobota: Amphi, Babidi, Kakel, Koga,
Niedziela: Amphi?, Shun, Yabol, Evil, Isil, Artur, McLer, Koga, brat Isil, Artur,

Niedziela wysuwa sie na prowadzenie

I TYLE XD

669

Odp: Spotkania

Tez moge tylko w niedziele.

670

Odp: Spotkania

Dobra w tej chwili przeważa większość niedzielna, więc spotykamy sie w niedziele, oby było jak najwięcej ludzi. Ktoś zadzwoni do Paradoxu?

I TYLE XD

671

Odp: Spotkania

I znów mnie wybujaliście sad nienawidzę Was.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

672

Odp: Spotkania

Babidi napisał/a:

I znów mnie wybujaliście sad nienawidzę Was.

Spokojnie, bede niczym wexegon, zadzwonie do cb w niedziele rano i bede męczył, żebyś przyszedł. big_smile Nie wierze, że brak snu po imprezie źle ci zrobi big_smile

I TYLE XD

673

Odp: Spotkania

bede w  niedziele.

674

Odp: Spotkania

Dobre wiadomości: będę jutro, postaram się wyrobić na czas, ale nie gwarantuję. Przywiozę ze sobą boosterki big_smile .
Mam nadzieję, że gramy na nowe zasady.

675

Odp: Spotkania

Mam rozumieć, że gramy jutro już na nowych zasadach? wink