51

Odp: Raporty z Warszawy

Dzisiejsze wyniki:

1. Yabol 5-0
2. Artur 4-1
3. Shun 3-2
4. Amphi 2-3
5. Babidi 2-3
6. Konsko 2-3
7. Kamikadzes 1-4
8. Pelek 1-4



Wygrany po lewej

I.
Yabol - Babidi
Konrad - Pelek
Amphi - Shun
Artur - Kamikadzes

II.
Artur - Amphi
Yabol - Konrad
Pelek - Babidi
Shun - Kamikadzes

III.
Shun - Pelek
Babidi - Kamikadzes
Amphi - Konrad
Yabol - Artur

IV.
Yabol - Amphi
Artur - Shun
Kamikadzes - Pelek
Konrad - Babidi

V.
Shun - Konrad
Yabol - Kamikadzes
Babidi - Amphi
Artur - Pelek

52

Odp: Raporty z Warszawy

Byłem przed Babidim, ale to w sumie bez znaczenia

53

Odp: Raporty z Warszawy

konsko napisał/a:

Byłem przed Babidim, ale to w sumie bez znaczenia

Dla Ciebie bez większego - bo troszkę punktów zyskasz, ale miejsca w WER na razie nie poprawisz, natomiast dla Babidiego już jakieś tam znaczenie to może mieć, bo spadnie z drugiego od razu aż na czwarte (zaraz to tam w WER poprawię). To efekt tego, jak "ciasno" jest teraz na miejscach 2-4 (tj. blisko w punktach).

McLer,
simply The Best
in every contest

54

Odp: Raporty z Warszawy

I dobrze, niech spada tongue

55 (edytowany przez Amphi 2013-07-14 19:35:12)

Odp: Raporty z Warszawy

Raport z turnieju w Warszawie, 14.07.2013

1. Amphi 4-1 (Black Kyurem/Blastoise)
2. Artur 4-1 (ZekEx)
3. Shun 3-2 (Darkrai)
4. Kakel 2-3 (ZekEX)
5. Peleg 2-3 (Darkrai)
6. Eris 0-5 (Stunfisk/Boufflant/Tornadus/Throh)

Rundy do ELO (zwycięzcy po lewo):

Runda 1
Artur - Eris
Shun - Pelek
Amphi - Kakel


Runda 2
Artur - Pelek
Amphi - Eris
Kakel - Shun


Runda 3
Amphi - Artur
Pelkia - Kakel
Shun - Eris


Runda 4
Artur - Kakel
Shun - Amphi
Pelek - Eris


Runda 5
Artur - Shun
Kakel - Eris
Amphi - Pelek



A więc raport...

Do czwartku byłem jeszcze święcie przekonany, że zagram Darkrai/Garbo z Hammerzeitem, lecz jednak postanowiłem sie nie bawić i coś osiągnąć Black Ballistą big_smile. Rano Babidi napisał mi, że go nie bedzie, co troche mnie ucieszyło, gdyż   
nie lubie z nim grać xD.
Ale przejdźmy do turnieju

Na miejscu byłem około 10:10, czekałem 10 min, przyszedł Pelek. Zrobiliśmy troche wymian (nowe 30 kodów). Potem przyszedł Kakel i McLer, czekaliśmy na Shuna do 11:00 i w końcu zaczęliśmy grać.


Runda 1 vs Kakel
Nie lubie grać z Zekeelsami, gdyż grają dużo poków, których nie opłaca zabijać sie Blakc ballistą, ale co zrobić...
Mało pamiętam, wiem, że zabijałem Bouffalanty i Zekromy ładując Black Kyurema i unikając Laserów. Koniec końców zebrałem 6 nerwowych prizów... 3-0



Runda 2 vs Eris
Naładowałem Keldeo 4 energiami i jeździłem do końca, gdy pierwsze zeszło po superiorze i wystawieniu 2 zdejmowałem wszystko na raz... 6-0


Runda 3 vs Artur
Bałem sie tego meczu, gdyż ostatnio przegrałem z Arturem a n a dodatek gra zekeelsem. Niestety przeciwnik miał dużo dead handów, a mi szło dość dobrez. Pod koniec Artur popełnił błąd, wycofał naładowanego bouffalanta na Mewtwo i zabił Kyurema z poisona, w odwecie czekała już 2 Kyurem, z ręki i 2 Black ballista zadecydowała o losach gry... 9-0


Runda 4 vs Shun
Shun zaczyna, kontra mój samotny (?) żółwik, ja wyrzucam 2 Blastoise i RC z Juniperki. Cudem póżniej wystawiam trzeciego, ale gdy pada poddaje grę, a poza tym 2 Black Kyuremy w prizach  sad... 9-3



Runda 5 vs Pelek
Mecz wygram, czy nie. Start zły, bo żółwik i Black Kyurem. Oczywiście nie zaczynam. Pelek w t1 robi czary i ma już 3 Dark Patche i 2-3 catchery w discardzie, lecz braknie mu energii, żeby zabić Squiertla. Koniec końców zatrzymuje sie na 4 prizach, a ja Black ballistą dochodze do 2. Na nic zdały sie jego N-y, gdyż dobierałem to co chciałem cały czas... 12-3


I wreszcie po roku gry wygrałem ten mały, ale Turniej. A wszystko wisiało na włosku, gdyż w ostatniej grze Shun miał szansę wygrać z Arturem i zająć 1 miejsce, cóż, nie dziś.


W drafcie z 3 Boosteró NxD jakieś Laprasy, Prism revers,Hipopawdon, Zapdos revers 2x Level Ball, 2x Pokemon Center, 1x Heavz Ball, 2x Exp Share itp. Wziąłem Prisma, koda i Laprasa, oraz crap, który został i należał sie zwycięzcy, według reszty  big_smile

I TYLE XD

56

Odp: Raporty z Warszawy

Oj Amphi, Amphi - troszkę więcej porządku, please...

W I Rundzie Artur wygrał z Eris, a NIE z Pelkiem. Pewnie dlatego w Twojej Tabelce
Pelek ma 6 gier zamiast 5, a Eris 4 zamiast 5. No i kolejność końcowa też nie za bardzo... 

Prawidłowa kolejność Turnieju była zatem taka:
1. Amphi 4-1
2. Artur 4-1
3. Shun 3-2
4. Pelek 2-3
5. Kakel 2-3
6. Eris 0-5

(o miejscach 1-2 oraz 4-5 decydowały wyniki meczów bezpośrednich).

McLer,
simply The Best
in every contest

57

Odp: Raporty z Warszawy

Chciałbym serdecznie pogratulawać amphiemu . Z chęcią bym podał mu rękę na zgodę . Jeszcze raz gratuluje :-)

58

Odp: Raporty z Warszawy

McLer napisał/a:

Oj Amphi, Amphi - troszkę więcej porządku, please...

W I Rundzie Artur wygrał z Eris, a NIE z Pelkiem. Pewnie dlatego w Twojej Tabelce
Pelek ma 6 gier zamiast 5, a Eris 4 zamiast 5. No i kolejność końcowa też nie za bardzo... 

Prawidłowa kolejność Turnieju była zatem taka:
1. Amphi 4-1
2. Artur 4-1
3. Shun 3-2
4. Pelek 2-3
5. Kakel 2-3
6. Eris 0-5

(o miejscach 1-2 oraz 4-5 decydowały wyniki meczów bezpośrednich).


Ok sorka, w pierwszej grze rzeczywiście ja sie pomyliłem w odczycie "systemu cyferkowego", ale między Kakelem a Pelkiem nie wiem co sie zadziało, gdyż Kakel w sumie draftował wcześniej, cóż, już poprawione....



agentx napisał/a:

Chciałbym serdecznie pogratulawać amphiemu . Z chęcią bym podał mu rękę na zgodę . Jeszcze raz gratuluje :-)

Dziękuje bardzo, miło słyszeć  big_smile

I TYLE XD

59

Odp: Raporty z Warszawy

Usłyszałem, że Pelek ma 1-4, on nie protestował, że ma inny bilans, więc tak zostało draftowane.

60

Odp: Raporty z Warszawy

Wyniki dzisiejszego (sobota 20.07.2013) Turnieju "Ligowego" w Morionie:
/ośmiu uczestników, zagrano 5 rund swissa/

1. Babidi 4-1
2. Konsko 3-2
3. Rafallo 3-2
4. Shun 3-2
5. Artur 2-3
6. Tojax 2-3
7. Pelek 2-3
8. Adrian 1-4

(Tie-breaker'y pozwoliły dziś jednoznacznie podać miejsca końcowe tych, którzy mieli taką samą liczbę wygranych gier)

McLer,
simply The Best
in every contest

61 (edytowany przez Babidi 2013-07-21 08:53:37)

Odp: Raporty z Warszawy

Sobota 20.07.2013 Morion, Liga.
Grałem Gothilockiem. Opisy poszczególnych rund są krótkie, bo jak wejdzie lock to już mało ciekawie się robi(dla przeciwnika).

Runda 1. vs Tojax (VictiniEX/TerrakionEX/techs) WIN
Zaczyna: Tojax
Gothitelle w: t2
Lock w: t3
Dodatkowe info: wszedł full lock z Dusknoirem i Musharną. Tojax grał Audino, ale niestety nie miał nic co by przerwało na stałe mur złożony z Gotek.


Runda 2. vs Konsko (BDIF OMFG aka. PLASMA DECK FULL WYPAS PO PACHY I DUŻO PINIENDZY) WIN
Zaczyna: Konsko
Gothitelle w: t3~
Lock w: t4~
Dodatkowe info: również full lock z Dusknoirem i Musharną. Straciłem MewEX, poszedł N, z którego dostałem wszystko: Tropical/RC/GOthi/MewEX/CS/coś tam. Fart w ch*j.


Runda 3. vs Shun (SpeedDarkraiEX) WIN
Zaczyna: Babidi
Gothitelle w: t2~
Lock w: t3~
Dodatkowe info: najlepszy start z całego turnieju. Z N w 2giej turze dostałem duuuuuuużo. Keldeo Shuna zaowocował zdjęciem 1 Gotki, ale czekała już 2ga na benchu i catcher na konika. Dusknoir i Musharna również się pojawiły.


Runda 4. vs Artur (ZekEX/Laserz) WIN
Zaczyna: Artur
Gothitelle w: t2
Lock w: t2/3
Dodatkowe info: Artur startuje z MewtwoEX + DCE, ale udało się sparaliżować go MewEXem i wystawić Gothitelle. Dokopał się do KeldeoEX+DCE i dostałem 80 w Gotkę. Poszedł catcher na Keldeo, który zalokowany został na śmierć, później Mewtwo dostał locka i później jakiś zekrom i Eel.
Nie wyszedł Dusknoir ani Musharna sad

Round 5. vs Rafallo (SpeedDarkraiEX) LOSS
Zaczyna: Rafallo
Gothitelle w: -
Lock w: -
Dodatkowe info: 0 Gothit w t1, 0 w t2 kontra Night Spear w t2. Nie było Serca Kart. DarkraiEX przejechał się po podstawkach i MewEX.


Klasyfikacja końcowa:
1. Babidi 4-1
2. Konsko 3-2
3. Rafallo 3-2
4. Shun 3-2
5. Artur 2-3
6. Tojax 2-3
7. Pelek 2-3
8. Adrian 1-4

W drafcie : Absol/Metagross/Float Stone/Exeggcute/Weavile/mandat za jazdę bez biletu w tramwaju o wartości conajmniej 130 zł.
Wziąłem Absola i mandat o wartości 130 zł.

Do następnego razu.
Piona.
Kupujcie bilety do tramwaju.
Oshawott.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

62

Odp: Raporty z Warszawy

20.07.2013r.

Runda 1: Shun (Darkrai/Absol)

Podobno Rayeels ma z nim słabo i nie dziwię się - osobiście rozjechałem na OTP Darkraiami cztery sztuki. Shun zaczął. Już w trzeciej turze poczęstował mnie dzidą, kiedy ja miotałem się jak szatan próbując ustawić jakiegoś logicznego attackera. Po chwili spadły mi bodaj dwa eelektriki i sytuacja robiła się nieciekawa - jednym mewtwo zdjąłem wrogiego Darkraia EX na dwa razy , ale zaraz potem zaczął poprawiać mnie drugi. Do drugiego Mewtwo mogłem dołożyć tylko 6 energii, więc naładowanego Darkraia ratował Resistance - LOSE

Runda 2: Rafallo (Darkrai/Absol)

Przed drugim podejściem spodziewałem się solidnego rewanżu.

NOPE. Sableye, Dark Claw, HTL 40 w Tynamo. DING DONK, jak powiedziałaby chińska Emolga, o ile by istniała. LOSE.

Runda 3: Pelek (Darkrai/Absol

Po dwóch wtopach już wiedziałem że trzeba zacząć Emolgą na starting handzie i się udało smile Oczywiście nie zacząłem ale szanowny przeciwnik mnie nie zdjął. Wpakowałem siedem energii do Mewtwo EX'a (fajny Rayeels, nie?) i ładowałem w Darkraie EX po 180, aż padły. WIN.

Runda 4: Tojax (Terrakion EX/Victini EX)

Warszawscy gracze mają taką tendencję, że nawet jak grają Blastoise/Keldeo/Darkrai/Hydreigon/Gothitelle/Genesect/Virizion/Qzin EX to zawsze są w stanie zacząć Landorus/Energia. No i tak się stało - Tojax wyjechał na 1-0 zanim zdążyłem rozdać prizy. Po zdjęciu Tynamo osłonił mnie Mewtwo z Emolgą, ale w ciągu 10 tur z supporterów rzuciłem Biancę i... Jego trzy N'y. Mewtwo trochę wbił z DCE w Landorusa ale dwa Max Potiony trochę zmieniły mi harmonogram dnia.

W kluczowym momencie rzuciłem sobie z jednym Eelektrikiem na stole UB po Tynamo i stwierdziłem, że wszystkie są w prizach. Żeby nie zdradzać Tojaxowi tego niedobrego faktu to dość naturalnie kopałem po Rayquazę EX.

Niestety wszystkie Rayquazy również były w prizach. LOSE.

Runda 5: Konsko (ThunDeo)

To zgoła niesamowite, ale tym razem potyczka ograniczyła się do naparzania Mewtwo na Thundurusa - 60 kontra 40. Przegrał ją jako pierwszy, ale dostałem zwrot Kyuremem. Wyprowadziłem jednak naładowanego Zekroma BW który zebrał mi trzy nagrody i zacząłem się zastanawiać jak do cholery Konrad chce wyjść ze stanu 1-3 w ciągu jednej kolejki.

No ale mówią że tylko najlepsi dostają ze średniego supportera jedyną Lugię EX, Scramble Switcha i Colress Machine. LOSE


Wziąłem Exeggcutora PLF Reverse z czego się ucieszyłem, bo mogłem go podarować McLerowi.

Dzięki wszystkim za przybycie. Do jutra turniej pojawi się w bazie wraz z aktualizacją listy rankingowej.

63 (edytowany przez Babidi 2013-07-27 17:31:19)

Odp: Raporty z Warszawy

27 lipca 2013.

W Paradoxie stawiło się nas całe 2: Ja i Tojax.
Zagraliśmy jakieś BO11~ i dostałem ostro po dupie od Stunfisk/Archeops, grałem Dark Propagationem.

Standingi:
1. Tojax
nieskończoność. Babidi

W drafcie nic.
Dziękujemy za tak liczne przybycie w szczególności Arturowi.

Do następnego nie-turnieju.
Babidi

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

64

Odp: Raporty z Warszawy

17.08.2013 Paradox Cafe

Pokazały się w sumie cztery osoby: Amphi, Shun, Artur i ja. Yabol, choć specjalnie rano wstał, został zatrzymany i nie mógł przyjechać wink . Stwierdziliśmy, że zagramy każdy z każdym, draft z boosterów NXD.

1. vs Amphi (Blastoise/Keldeo EX/Mewtwo EX)

Miałem idealną rękę startową. Victini EX i Terrakion EX, victory piece, dodatkowa energia i jakiś supporter. Niestety, Amphi skatcherował Terrakiona i rzucił N'a, po czym nie mogłem się dokopać do Switcha lub Float Stone'a. Gra szłą dla mnie bardzo powoli, i w sumie udało mi się oddać jeden atak. Najpierw zabił mi Victiniego Keldeem, a potem wszedł Muewtwo i posprzątał sad

0 - 1

2. vs Artur (Eelektrik/Zekrom EX/Laserbank)

Start nie byłtak idealny, ale T1 turbo energize się udało. Lecz po jego N'ie, dostałem do ręki masę energii. To mi pozwoliło od razu walić Terrakionem EX i ładować Landorusa. Zdjąłem mu Bouffalanty, lecz nie mogłem się dostać do trzeciej energii dla Landorusa. Gdy był w końcu naładowany, już musiałem go max potionować przed jednym Land's Judgement, bo obiło go Keldeo a boufflalent czekał. Artur jednak dalej niczego nie miał (szczególnie, że prakrycznie wszystko miało weakness na fighting), a na koniec po dwóch nieudanych laserach się poddał.

1 - 1

3. vs Shun (Darkrai/Sableye/Absol/Lasers)

Victini EX va Absol. Na ręku mam osiem kart, z którym mogę zagrać tylko i wyłącznie Skyle (m. in. Bianca, Catchery, Super Rod, itp.). Lucząc na to, że za kolejkę będę móogł skorzystać z Bianki, wyszukałem Victory Pieca i uderzyłem za 50. A Shun niestety nie znalazł drugiego poka.

2 - 1

Skończyliśmy tak:

1. Tojax 2 - 1
2. Shun 2 - 1
3. Artur 1- 2
4. Amphi 1 - 2

W drafcie nic. Wciąłem Shriftiego reverse, a z grywalnych kart był jeszcze Pokecenter, Cialn i prism.
Zagrałem potem z Shunem intensywny mirror Manaphy vs Manaphy, gdzie dwa razy mnie rozjechał sad

A mecze poszły tak (zwycięzca grubszą czcionką):

Shun - Artur
Amphi - Tojax

Shun - Amphi
Artur - Tojax

Shun - Tojax
Amphi - Artur

65

Odp: Raporty z Warszawy

Dodam, że grałem Keldeo/Mewtwo/SSU, ponieważ nie dostałem od Babidiego kart. Deck bez beacha radzi sobie źle, a gdy dociąg jest martwy w kilku meczach jest słabo.

Dodam jeszcze:

vs Tojax
Jak wyżej

vs Shun
mecz do ostatniego priza, Mewtwo zdjęło Darkraia, potem troche Keldeo, ale koniec końców Shun dobiera lasera i clawa, który daje mu zwycięstwo.

vs Artur
Szkoda gadać, donk na Szkwertlu, po starcie w nadziei że mecz jeszcze potrwa nie rzuciłem N-a, tylko Juni, zdiscardowałem hand, a na nowym nie znalazłem ani piłki ani Pokemona. Co gorsza, gdyby tam był mój przeciwnik kontynuował by mecz z 3 eelektrikami i Mewtwo ex w prizach, cóż...

Poza tym grałem jako ace speca Life dew i było śmiesznie. ALe jednak 2 Keldeo i 3 Mewtwo nie koszą mety, zwłaszcza że w turnieju wyszedł mi 1-2 SSU. sad

I TYLE XD

66

Odp: Raporty z Warszawy

Niebawem to Wam do WER wstawię i podam klasyfikację. W końcu to PIERWSZY turniej w Warszawie od - aż - CZTERECH tygodni...

McLer,
simply The Best
in every contest

67 (edytowany przez Babidi 2013-08-22 17:13:58)

Odp: Raporty z Warszawy

22 sierpnia 2013
Paradox
Graliśmy we 3 o żadne ELA ELA czy tam WERY:D, bo za mało nas, ale za to o boostery PLB.

Ja (garbomix)
Konsko (garbodor/darkrai)
Amphi (HypeDreigon)
Każdy z każdym po 2 mecze.

Gry z Amphim
nr 1
Dostawałem ostry okop, nie mogłem wystawić Garbośmiecia, ale Amphi zrobił missplaya dodając za dużo energii pod Viriziona co zaowocowało jego przegraną przez mojego AgroMewtwo.

nr 2
Niby napierdzielałem ostro i miałem "wszystko" pod kontrolą, ale się zdeckowałem w momencie gdy Amphi wziął 1 priza a ja 5 big_smile

Gry vs Konsko
nr 1
Kilka udanych HTLi Końska + floaty pod Darkraiami i 4 prizy w ostatniej turze. sad

nr 2
Popisówka mojego decku. Landorusy, Terrakion, Trubbishe, Boufalant + sporo energii w polu + 2/10~ udanych flipów Końska o HTL/Crushingi.


Klasyfikacja końcowa:
1. Babidi/Końsko/Amphi 2-2
2. nikt
3. nikt

Ciekawy turniej zaiste. Każdy wziął po boosterku zatem a najlepszą kartą jaka się trafiła był Catcher Konrada.

Mam nadzieję, że w sobotę będzie nas więcej smile

Pozdro

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

68

Odp: Raporty z Warszawy

1. Shun 5-0
2. Amphi 3-2
3. Babidi 3-2
4. Pelek 3-2
5. Maciek 1-4
6. Bye 0-5

Miejsca 2-4 rozgrywane dogrywką.
Amphi - Babidi
Amphi - Pelek
Babidi - Pelek

A ogólnie wyglądało to tak:

R1
Maciek - Shun
Pelek - Amphi
Babibi - Bye

R2
Maciek - Amphi
Pelek - Babidi
Shun - Bye

R3
Amphi - Babidi
Shun - Pelek
Maciek - Bye

R4
Maciek - Babidi
Amphi - Shun
Pelek - Bye

R5
Maciek - Pelek
Babidi - Shun
Amphi - Bye

W drafcie Catcher, Uxie, Masquerain RH, Genesect RH, Plasmówka RH, Houndoom, Reuniclus. Bywało gorzej.

~Prawdziwy Shun

69 (edytowany przez Amphi 2013-08-31 08:54:53)

Odp: Raporty z Warszawy

Hej, czy mógłby ktoś napisać raport z wczorajszego turnieju i parinki, bo nikt sie tym nie zajął, a ja nie mam kartki i nie znam klasyfikacji. Dzięki

I TYLE XD

70

Odp: Raporty z Warszawy

30 sierpnia 2013

1. Yabol 4-1
2. Amphi 4-1
3. Shun 3-2
4. Konsko 2-3
5. Babidi 2-3
6. Bye 0-5

1.
Babidi - Bye
Końsko - Amphi
Shun - Yabol

2.
Babidi - Amphi
Bye - Yabol
Końsko - Shun

3.
Babidi - Yabol
Amphi - Shun
Bye - Końsko

4.
Babidi - Shun
Yabol - Końsko
Amphi - Bye

5.
Babidi - Końsko
Shun - Bye
Yabol - Amphi


W drafcie : G-Booster i 2 catchery.

Chłopaki mnie poniżyli. Gothilock niespodzianka spotkał się z Blastoise, Darkraiami z 2 Keldeo, Garbośmieciem i SpeedDarkraiem ;(

I to 0/10 zaczętych gier w ciągu 2 turniejów sad

Dozo.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

71

Odp: Raporty z Warszawy

Raport z 8.09.2013

Klasyfikacja
1. Todżaks 3-0
2. Afi 2-1
3. Peleg 1-2
4. Kickę 0-3
5. Gunwo 0-0

Tojax ma jeszcze coś napisać i wrzucić rundy do ELO big_smile

Graliśmy BO3, tak jak powinno być od rotacji big_smile, ale Kicek miał Energy Switche.
Grałem statystycznie Blastoisem, ale bez Bicza (dzięki Babidi big_smile)


Runda 1 vs Tojax
Gra 1:
Zacięta gra, lecz u mnie na początku brak dociągu, bo nie ma Tropicala, a 100 od Victiniego w T0 nie pomaga. Ogólnie nic nie wychodziło, a ja starałem sie nadążyć za Tojaxem Keldeo, ale gdy wszystko miało już po 90 i z N-a na 2 nie doszło mi nic straciłem nadzieje i czekałem na Catchera zapewniającego Tojaxowi win.

Gra 2:
Nie było lepiej, Blastki wychodziły, do końca miałem nadzieje na zwycięstwo i 3 gre, ale Tojax szybko wygrał catcherując Jirachiego... 0-1


Runda 2 vs Kicek
Gra 1:
Kicek wybijał od t1 wszystkie squirtyle Ho-ohem, a gdy ten poszedł w piach 180 od Shaymina załatwiło sprawę.

Gra 2:
Tutaj świetny rozstaw, dużo żółwików, a ture przed donkiem Kicek poddał.

Gra 3:
Ja miałem świetny rozstaw, Kicek do dupy, w połowie gdy wygrywałem 3-0 w prizach, a on nie miał na ręce nic mecz sie zakończył... 1-1


Runda 3 vs Pelek
Gra 1:
Obaj mamy dobry rozstaw, lecz gdy wybijałem mu wszystko co miało energię pozostawiając go bez energii na stole Pelek miał kłopoty, a Black Ballista zakończyła mecz. Fakt że Pelek miał 2 Dark Patche w prizach nie pomagał...

Gra 2:
Pelek jakoś sie rozstawia, ale przez kilka tur ma na ręku 4 Dark Patche! i 0 supportu. To przesądziło losy gry... 2-1


I znowu drugi, jak często ostatnio....

W drafcie troche szkła i nic więcej...

I TYLE XD

72 (edytowany przez Tojax 2013-09-08 18:48:06)

Odp: Raporty z Warszawy

Paradox Café 8.IX.2013

Pojawiło się nas pięciu: Ja, Kicek, Amphi, Pelek i McLer. Ostatni z wymienionych kożystał jeszcze ze swojego urlopu, mówiąc, że za tydzień już raczej pojawi się z deckiem tongue

Pelek, Amphi i ja mieliśmy decki NXD-on, a Kicek miał jedynie E.Switch z BW. U mnie rotacja znaczyła jedynie zamienienie SSU i Audino na dodatkowe Max Potiony i przywracarki. Do tego, zmieniłem nieco swój układ supporterów, wywalając Cilana izwiększając ilość Juniperek. Miałem również wywalić Reshirama, ale przed turniejem padały takie słowa jak "Suicune", "Sigilyph" i "Klinklang", więc stwierdziłem, że chyba się przyda.

Graliśmy każdy z każdym, best of 3, 60 min + terminacja.

Round 1  Tojax http://cdn.bulbagarden.net/upload/6/66/Ani494MS.png/http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/90/Ani639MS.png vs. Amphi http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/96/Ani009MS.png/http://cdn.bulbagarden.net/upload/e/e8/Ani647RMS.png/http://cdn.bulbagarden.net/upload/1/1a/Ani646BMS.png

1: Victini vs Black Kyurem. Terrakion z energią trafił na bench, Victory Piece na Victiniego i sto. Amphi powoli wystawiał Blastoisa, ale brak Beacha bolał za darmo, szczególnie, że obijałem mu EX'y. Amphi próbował oddawać, lecz udało mi się rozstawić rotujące Terrakiony, w trakcie gdy on nie miał dostępu do black ballisty. A w wymianie, gdzie nie ma OHKO a jeden z graczy ma cztery Max Potiony, chyba wiadomo, kto ma łatwiej smile

1:0

2: Terrakion na Squirtla. Amphi wystawił kilka squirtly, lecz szybko je zdjąłem. Dostałem nawet z ręcznie ładowanej black balisty. Niestety, powtórzył się scenariusz z poprzedniego meczu, a nawet późny blastoise nie był w stanie go uratować.

2:0

Bilans: 1 - 0


Round 2   Tojax http://cdn.bulbagarden.net/upload/6/66/Ani494MS.png/http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/90/Ani639MS.png vs. Pelek http://cdn.bulbagarden.net/upload/7/77/Ani491MS.png/http://cdn.bulbagarden.net/upload/6/60/Ani635MS.png/Techs

1: Cóż, Pelek nie był zbyt zachwycony matchupem. Udało mi się odpalić turbo energize, po czym powoli zdejmowałem mu poki. W pewnym momencie musiałem naładować Reshirama przez Sigilypha, co wcale ge nie zadowoliło.

1:0

2: Start z Terrakiona, którego musiałem ładować ręcznie. Mecz był o wiele bliższy. W pewnym momencie wolałem zmmarnować catchera na obijanie Hydry, a nie zdjęcie aktywnego Deino z energią. Cóż, błędy może popełnić każdy. Pelek powoli się rozstawiał, lecz w pewnym momenci swtierdził, że dwa z trzech Darkraiów są w prizach. Nawet zdjęcie Victiniego Hydrą mu go nie przyniosło. Ostatnie prize wziąłem z I-Burn na Virizionie, którego już wystawił, by mi walnąć za 100 w Terrakiona tongue

2:0

Bilans: 2 - 0

Round 3   Tojax http://cdn.bulbagarden.net/upload/6/66/Ani494MS.png/http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/90/Ani639MS.png vs. Kicek http://cdn.bulbagarden.net/upload/5/50/Ani250MS.png

1: Myślałem, że mecz będzie prosty. Rozstawialiśmy się bezproblemowo: on wywalał Ho-Ohy, ja ładuje Terrakiony. Wszystko szło dobrze, dopóki nie zadeklarowałem mojego ataku. Myślałem, że uderzam za 90, lecz zapomniałem o resistansie ptaków hmm. Dopiero teraz zrozumiałem, czemu Kicek nie przerzucał swoich energii z Ho-Ohów. Cóż, nawalaliśmy się bez końca, dopóki nie doszliśmy do stanu 1-2 dla mnie. U niego naładowany, zdordy Ho-Oh, u mnie Terrakiony (które miał na dwa hity). Na ręce miałem jednak Victiniego z Piecem. uderzyłem za 70, a że nie miał N'a, dokończyłem Victinim.

1:0

2: Byłem już mniej nastawiony na zwycięstwo. Victini i Reshiram vs. Shaymin i Keldeo. Kicek sytetyzuje, a ja, jak jakiś głupek, walę za 200. Po tym tool scrapper, i wszystko zaczyna się walić. Kicek bardzo szybko zdejmuje Victiniego i Landorusa, oraz rozstawia ptaki, w czasie, gdy ja ledwo łąduje Terrakiona. Przy stanie 2-2, on miał Ho-Oha, który walił za 120, plus Zekroma i Rayquaze. Wyciągnąłem ją, próbując stallować, lecz Kicek miałjeszcze energie elektryczną. Dokopując się do max potiona byłem zmuszony wystawić Victiniego, którego następnie mi zdjął.

1:1

3: Meczu niestety już nie pamiętam sad Wiedziałem już, że wygrałęm turniej, więc walka się toczyła tylko o ELO. Kicek miał generalnie zły start, ale ja musiałem chyba łądowaćręcznei Terrakiony. przekroczyliśmy limit czasowy, ale stwierdziliśmy, że gramy dalej. Pamiętam tylko, że on walił z Mewtwo, w czasie gdy ja nie mogłem znaleść Victory Pieca, oraz to, że przez Max Potiony po prostu mie mógł się wyrobić smile

2:1

Standing:

1: Tojax 3 - 0
2: Amphi 2 - 1
3: Pelek 1 - 2
4: Kicek 0 - 3

Oczywiście, w tygodniu kiedy wygrał Todżaks draftu nie było tongue Byliśmy jednak świadkami okropnego aktu wandalizmu, którego dopuścił się Pelek tongue Aha, i dzieki dla Kicka, że się u nas pojawił smile Szkoda tylko, że było nas tak mało.

Aha, i jeszcze parowania:

I.
Amphi vs Tojax  0 - 2
Pelek vs Kicek  2 - 0

II.
Kicek vs Amphi 1 - 2
Tojax vs Pelek 2 - 0

III.
Amphi vs Pelek 2 - 0
Tojax vs Kicek 2 - 1

73

Odp: Raporty z Warszawy

Raport z Ligowego turnieju w Warszawie.

Stawiło się nas 5: Ja, Yabol, Pelek, Kakel i McLer. McLer nie miał decku, a Kakel i Pelek grali tylko sparingi. Postanowiliśmy zagrać z Yabolem 1 Rundę Swissa BO5.

Rundy do ELO
Amphi - Yabol (3-2)


Wygrałem mecze 1,2,5.

W drafcie puszka z Deoxysem, z której wziąłem puszkę, koda i Deoxysa EX.

Dzięki za tak liczną frekwencję i emocjonujące mecze, oraz dla Yabola za ciężki i długi finał. Gratuluje 2 miejsca! big_smile

I TYLE XD

74

Odp: Raporty z Warszawy

Wyniki dzisiejszego w Paradoxie:

1. Kakel 6-1 (Darkrai)
2. Shun 5-2 (Darkrai)
3. Pelek 5-2 (Darkrai/Hydreigon)
4. Babidi 4-3 (Darkrai/Garbodor)
5. Kubakonst 4-3 (Crobat/Dusknoir)
6. Amphi 4-3 (Blastoise/Keldeo/Black Kyurem)
7. Piterr 3-4 (Landorus/Tornadus/Lugia)
8. Maślak 3-4 (Darkrai/Hydreigon)
9. Manchox 3-4 (Darkrai)
10. Łukasz 2-5 (Plasma)
11. Inumaru 2-5 (Garchomp/Altaria)
12. Kelu 1-6 (Garchomp/Altaria)

Rundy Swissa (zwycięzcy po lewej):
1. Shun-Amphi
Pelek-Kelu
Kakel-Łukasz
Babidi-Kuba
Inu-Maślak
Piterr-Manchox

2. Shun-Pelek
Kakel-Piterr
Maślak-Łukasz
Amphi-Kuba
Manchox-Kelu
Babidi-Inu

3. Pelek-Maślak
Inu-Amphi
Kakel-Shun
Piterr-Babidi
Kuba-Manchox
Łukasz-Kelu

4. Kakel-Amphi
Pelek-Babidi
Shun-Piterr
Kuba-Maślak
Kelu-Inu
Manchox-Łukasz

5. Kakel-Pelek
Shun-Babidi
Amphi-Piterr
Kuba-Łukasz
Manchox-Inu
Maślak-Kelu

6. Babidi-Kakel
Kuba-Shun
Pelek-Amphi
Maślak-Manchox
Piterr-Kelu
Inu-Łukasz

7. Amphi-Kelu
Łukasz-Piterr
Kakel-Kuba
Pelek-Manchox
Shun-Inu
Babidi-Maślak

75

Odp: Raporty z Warszawy

Gratuluję Kakelowi wygranej - i to w takim Turnieju, który sam wymyślił - a jednocześnie
uważam, że wypada nam podziękować ekipom z Wrocławia (3 graczy) i Białegostoku (również 3 graczy) - i za przybycie (z daleka), i za sam udział w Turnieju. A także za fajne trade'y.
Mamy nadzieję, że będziecie często nas tu odwiedzać.

McLer,
simply The Best
in every contest