101

Odp: Raporty z Warszawy

Jeszcze by się przydało wrzucić rozpiskę poszczególnych rund, żeby Adrian mógł później wrzucić ten turniej do rankingu.

102

Odp: Raporty z Warszawy

Albo zamieścić gdzieś po prostu cały plik turniejowy,  bo i tak musiałbym te rundy z powrotem przekleić do OSWISS'a.

Szczerze powiem, że na razie mi się z tym wszystkim nie goni bo od 1 grudnia trochę turniejów się nazbierało, a przedświąteczna gorączka mi nie pomaga. Także Artur - fajnie że pamiętasz, ale spokojnie, póki co smile

Tak czy inaczej - gratulacje Babidi!

103

Odp: Raporty z Warszawy

Raporcik z dnia 21.12.13.  :
Grałem Dziką Lugią (Lugia EX/Thundurus EX/Tornadus EX/Porygon-Z)

1.Runda
Ja vs Shun. (Yeti) L
Co tu pisać Lugią raz agarnąłem 3 Prizy a Shun mnie bił thundurusami EX I deoxysami. Swoja wygraną przyp[ieczentował Atakiem snorlaxa plasmowego z 11 energiami smile
2. Runda
Ja vs Amphi (Ho-Oh/gallade L
Szybko wyciągał Gallady i ładował Ho-Ohy energiami z discardu. Mi nic nie dochodzioło.
3 Runda
Ja vs Bye (Oszowot Quad) W
Szkoda bo chłopak miał fajna talię a le się zdeckował sad
4 runda
Ja vs. Ada (Eevelucje)
Szybko naładowała Terrakiona i mnie waliła po 90 raz nawet po 180 w Thundurusa EX, prze całą grę doszły mi 4 energie sad.
5 runda
ja vs Artur (Eony)
Pocisnąłem Artura i zostały mi 2 prizy. No lae cóż sen nie może być rzeczywistością sad W 3 tury zabrał mi 6 prizów sad Nie nawidzę Empoleonów

W drafcie Salamance i treinerki

Hmmm kupa jak zawsze.

Bye, najlepszy gracz w historii Pokemonow

104

Odp: Raporty z Warszawy

Stwierdziłem, że napiszę szybki raport z dzisiaj. Grałem Darkrai/Hydreigon.

Runda 1 - vs Tojax (Super Sekretna Talia)
Start Mewtwo vs Mewtwo, zaczynałem, ale nie wystawiłem Hydreigona w T2, przez co Archeops w T2 mnie totalnie zablokował. Gdybym grał Tropiusa w talii pewnie bym się po Tojaxie przejechał jak chciał, ale niestety tak nie było. Ledwo wziąłem trzy nagrody.
0-1

Runda 2 - vs QUCK (Zoroark/Bouffalant/Tornadus)
Tutaj grę miałem pod kontrolą, kiedy zaczęło się dzidowanie Zoroarków byłem w stanie je zdejmować szybciej niż się pojawiały. Bouffalanty zdejmowałem kiedy było trzeba Mewtwo EXem.
1-1

Runda 3 - vs Shun (Plasma Yeti)
Wygrał rzut monetą, ale ja dostałem na startową rękę Victini EX + Blend GRPD. Wystawiłem Sableye i Deino na ławkę, użyłem Turbo Energize, w drugiej turze wszedł Hydreigon i Sigilyph LT, który okazał się barierą nie do przejścia. W tym momencie nam obydwu przestały dochodzić Supportery i mimo jednej mocnej tury przeciwnika (2 Colress Machine do Lugii, Plasma do Genesecta, Plasma Gale w Vicitni EX za 3 nagrody) Sigilyph kontynuował dzielne bicie za 50-80. Zdjąłem Thundurusa, mnie pierwszemu doszedł Supporter. Shun wyciągnął na aktyw Zweilousa z ławki i zablokował Snorlaxem, ale najpierw użyłem Draw Ina żeby wrzucić więcej energii na stół, a potem dociągnąłem Hydreigona i zdjąłem Snorlaxa. Po zabiciu przeze mnie drugiego EXa Shun zobaczył, że nie ma na stole nic, co jest w stanie przetrwać Dragonblasta od Hydreigona z Silver Banglem i tak skończyła się ta gra.
2-1

Runda 4 - vs Arturo (Darkrai/Garbo/HammerSpam)
Udało mi się szybko wystawić na stół Viriziona EX i dołączyć Blendkę do aktywnego Darkraia, więc myślałem, że będę bezpieczny przed Laserami. Niestety okazało się, że taktyką Artura było rzucanie co turę Crushing Hammera. Gra wyglądała tak, że męczyłem się, by naładować Darkraie i swoimi Junk Huntami starałem się jak najlepiej kontrować jego Junk Hunty. Na szczęście po jego N'ach zwykle dochodziło mi to, czego potrzebowałem. Powoli wybijałem jego Sableye Night Spearami, po czym dostawałem z młotków, rzucałem Tool Scrappera, wycofywałem się na Sableye i Junk Huntowałem Tool Scrappery. W pewnym momencie Artur nie miał Sableye w polu, więc był zmuszony dołożyć swoje Life Dew do Darkraia, dzięki czemu za każdego Sableye'a ciągnąłem już nagrodę. Po zdjęciu chyba 5 Sableye'ów zostały mi dwie nagrody, ale z Juniperki dobrałem i brakującą energię, i Tool Scrappera na Life Dew przy aktywnym, obijanym przez całą grę Darkraiu.
3-1

Runda 5 - vs Babidi (Darkrai/Garbo)
Znowu zacząłem z Victiniego EX, ale tym razem bez Blendki. W trzeciej turze pojawił się Garbodor z toolem i zaczęło się dzidowanie. Jak to przeciwko Babidiemu, ani Tool Scrapper, ani żadna z kart mogąca go wyszukać nie dochodziła (nawet z dwóch Colressów na 10), zatem ładowałem powoli Darkraie. Na szczęście Max Potiony, mimo że czasem bolesne (np. na naładowanego Darkraia) dały mi wystarczająco dużo czasu, żeby wziąć parę nagród. Kiedy pod koniec gry dostałem wreszcie Tool Scrappera z N'a przeciwnika zacząłem gonić wynik i nagle zrobiło się 1-1 w nagrodach. Niestety w tym momencie zabolały nieoptymalne Max Potiony przez całą grę - ostatnią nagrodą była ostatnia Blendka, której potrzebowałem, by wyleczyć Darkraia z trucizny i snu Virizionem, wycofać się na Hydreigona z Banglem i zdjąć dowolnego Pokemona z pola przeciwnika. (Trzy pozostałe były już dawno w discardzie)
3-2

Wyniki ma Tojax.

105 (edytowany przez Tojax 2013-12-30 22:49:26)

Odp: Raporty z Warszawy

Paradox, 30.XII.2013

Po bardzo długiej przerwie (chyba od października tongue ), udało mi się nareszcie zagrać w turnieju. Wybrałem Suicune/Archeops nad V/T. Szkoda, bo wtedy miałbym zły matchup tylko z Amphim. Parowaliśmy się ręcznie.

Runda 1
vs. Kakel (Darkrai/Hydreigon)

Opisane powyżej. Speed fossil engine zrobiło swoje.

1 - 0

Runda 2
vs. Babidi (Darkrai/Garbodor)

Niestety, miałem 2/3 szanse że trafię na ten deck. Choć wygrałem wyścig o wystawienie ewolucji, ale Sableye (których było sztuk cztery) oraz lasery utrudniały mi operowanie deckiem. Szczęściem w nieszczęściu był sprizowany Mr. Mime. Babidi przez to skupiał się na obijaniu Archeopsa (musiałem wystawić drugiego), i rzucał na nie catchery (stureczność 1/6). Ja zdejmowałęm Sableye, on po kolei wszystko, aż doszliśmy do stanu prize'ów 2 - 2. W tym momencie wycerpaliśmy nasze ostatnie zasoby. Mu brakowało energii do junk hunta, i ostatniej do Aurora Beam. W deckach po dwie karty, a jak rzuciłem Skyle, zobaczyłem dwa Archeopsy. Niestety, to ja dobierałem jako pierwszy.

1 - 1

Runda 3
vs. Amphi (Empoleon/Eveelucje/Dusknoir)

W tym matchupie o powodzeniu decyduje jedna rzecz - flip o rozpoczęcie. Amphi zaczął. Wystarczy powiedzieć, że w T2 miał dwa empoleony, a ja, po przemieleniu ponad dwudziestu kart nie dokopałem się nawet jednego Plume Fossila.

1 - 2

Runda 4
vs. Pelek (Darkrai/Hydreigon)

Suicune vs. Latias. Start Spiritombem i Mr. Mimem kontra samotny Darkrai. Archeops w T2, przez co rozpoczęła się gra w kotka i myszkę. Po kolei zmieniały się Latias z Darkraiem oraz Suicune z Mewtwo. Zeszliśmy powoli do 2 - 2 w prizach, ale wtedy Pelkowi wyczerpał swoje zapasy.

2 - 2

Runda 5
vs. Shun (The Yeti)

Suicune na Thundurusa i Lugię. Shun nie miał jednak niczego - po wystawieniu Snorlaxa zagrał Colressa na 2, i tylko powoli ładował go i Lugię ręcznie. Miałem na tylko szczęścia, by zacząć szybko atakować, i powoli zdejmować mu poki, oraz wystawić Silver Mirrora. Shun jak najdłużej wystawiał cokolwiek, by absorbowało damage, ale w końcu zabrałem sześć prizów.

2 - 3

Tabelka końcowa:

Podaje wynik, oraz tie breakery tam, gdzie były potrzebne: Bilans/Opp's wins/Opp's Opp's wins*

1. Babidi (Darkrai/Garbodor) 4-1
2. Tojax (Suicune/Archeops) 3-2/15
3. Kakel (Darkrai/Hydreigon) 3-2/12/39
4. Amphi (Empoleon/Eeveelucje/Dusknoir) 3-2/12/38
5. Artur (Darkrai/Garbodor)3-2/12/35
6. Shun (The Yeti) 2-3/12
7. Pelek (Darkrai/Hydreigon) 2-3/11
8. Quck (Zoroark/Bouffalant/Tornadus) 0-5

Draft z 4** boosterów LT, Babidi wziął Mew EX, ja Emolgę FA, i na tym się skończyły karty, które pamiętam tongue

*Minus score Babidiego i Quck'a, bo cała trójka z nimi grała.
**Dzięki Adrian tongue

Parowania:

Runda 1:

Artur - Pelek
Shun - Babidi
Amphi - Quck
Kakel - Tojax

Runda 2:

Tojax - Babidi
Artur - Amphi
Kakel - Quck
Pelek - Shun

Runda 3:

Babidi - Artur
Amphi - Tojax
Kakel - Shun
Quck - Pelek

Runda 4:

Babidi - Amphi
Kakel - Artur
Tojax - Pelek
Quck - Shun

Runda 5:

Babidi - Kakel
Pelek - Amphi
Tojax - Shun
Artur - Quck

106

Odp: Raporty z Warszawy

Pargnę pogratulować Tojaxowi nowego raportu oraz sobie za 5-0 od tyłu tongue

107

Odp: Raporty z Warszawy

Draft był z czterech boosterów a nie z sześciu big_smile
Czekamy na raport zwycięzcy Babidiego xD

108

Odp: Raporty z Warszawy

arturomod napisał/a:

Draft był z czterech boosterów a nie z sześciu big_smile
Czekamy na raport zwycięzcy Babidiego xD

Babidi jest gupi i znalazł sobie nowych przyjaciół, widzieliśmy z Kakelem, bo jechaliśmy w tym samym wagonie z BABIDOOFEM xD

I TYLE XD

109

Odp: Raporty z Warszawy

jeśli tak to przepraszam sad nigdy przed moimi przyjaciółmi nie kryłem swojej pasji, więc poprostu Was nie zauważułem. Gotta catch em all!!!

Edit: Kocham Was :*

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

110

Odp: Raporty z Warszawy

Babidi napisał/a:

jeśli tak to przepraszam sad nigdy przed moimi przyjaciółmi nie kryłem swojej pasji, więc poprostu Was nie zauważułem. Gotta catch em all!!!

Edit: Kocham Was :*

Pisz raport big_smile

111

Odp: Raporty z Warszawy

Nie dziś Artur big_smile % robi swoje.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

112

Odp: Raporty z Warszawy

MISZCZ POLSKI CAŁE ŻYCIE NA MELANŻU xD

OK to napisz jak będziesz w stanie. Czekam tongue

113

Odp: Raporty z Warszawy

czekasz aż napiszę, że pierwszy raz miałem ochotę wyjść i nie dokończyć turnieju? och taaaaak...

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

114

Odp: Raporty z Warszawy

Artur jeszcze dzisiaj jest impreza ;P

115

Odp: Raporty z Warszawy

Wyniki dzisiejszego turnieju w KFC (tak, tam, ponieważ Paradox nam dzisiaj nawalił):

01) Evildanon 4-1
02) Yabol 4-1
03) Artur 3-2
04) Babidi 3-2
05) McLer 3-2
06) Kakel 3-2
07) Tojax 2-3
08) Isilmeiel 1-4
09) Shun 1-4
10) Amphi 1-4

/ww. kolejność jest w pełni jednoznaczna, tj. tie-breakery były zawsze rożne/

Pierwsza wygrana Evildanona - GRATULACJE smile

McLer,
simply The Best
in every contest

116

Odp: Raporty z Warszawy

---------------------------- Spotkanie niedzielne z dnia 05.01.2014 -------------------------

I. WYNIKI

1. Evildanon 4-1
2. Yabol 4-1
3. Artur 3-2
4. Babidi 3-2
5. McLer 3-2
6. Kakel 3-2
7. Tojax 2-3
8. Isilmeiel 1-4
9. Shun 1-4
10. Amphi 1-4

II. RUNDY
A teraz po kolei:

------------------------------------- RUNDA I -----------------------------------------------

1. Amphi vs Kakel            (2 - 0)
2. Evildanon vs Yabol       (2 - 0)
3. Tojax vs Isilmeiel          (0 - 2)
4. Babidi vs Shun               (2 - 0)
5. Artur vs McLer               (2 - 0)

------------------------------------- RUNDA II ----------------------------------------------

1. Babidi vs Amphi        (2 - 0)
2. Isilmeiel vs Artur      (0 - 2)
3. Evildanon vs Tojax    (2 - 0)
4. Shun vs Yabol           (0 - 2)
5. McLer vs Kakel         (0 - 2)

------------------------------------- RUNDA III ---------------------------------------------

1. Artur vs Babidi                 (0 - 2)
2. Evildanon vs Amphi        (2 - 0)
3. Isilmeiel vs Yabol           (0 - 2)
4. Kakel vs Tojax                 (0 - 2)
5. Shun vs McLer                (0 - 2)

------------------------------------- RUNDA IV ----------------------------------------------

1. Evildanon vs Babidi    (2 - 0)
2. Artur vs Yabol              (0 - 2)
3. Amphi vs Tojax            (2 - 0)
4. Isilmeiel vs McLer      (0 - 2)
5. Kakel vs Shun             (2 - 0)

------------------------------------- RUNDA V -----------------------------------------------

1. Evildanon vs Artur     (0 - 2)
2. Babidi vs Yabol           (0 - 2)
3. Tojax vs McLer            (0 - 2)
4. Kakel vs Isilmeiel        (2 - 0)
5. Amphi vs Shun             (0 - 2)

------------------------------------- KONIEC -----------------------------------------------

5 boosterków, w boosterkach Scoop Up Cyclone, Blastoise i Rare Candy Holo Reverse smile

Pozdrawiam smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

117

Odp: Raporty z Warszawy

Gratulacje dla Krzysztofa i Yabola który bo krótkiej przerwiej zaszedł tak daleko.
Pozdrawiam i przepraszam BYA który nie mógł z nikim zagrać tongue

118 (edytowany przez McLer 2014-01-11 17:25:29)

Odp: Raporty z Warszawy

Wyniki dzisiejszego turnieju "Ligowego" (?) w Morionie:
/11 osób, oswiss, 5 rund/

1-2) ex aequo: Shun i Artur (po 8 pkt)
3-4) ex aequo: Pelek i Kakel (po 6 pkt)
5) McLer (6 pkt)
6) Amphi (6 pkt)
7-8) ex aequo: Yabol i Isilmeiel (po 4 pkt)
9) QUCK (4 pkt)
10) Koga (4 pkt)
11) Evildanon (2 pkt)

UWAGI:
a) PO turnieju okazało się, że Arturowi - który spóźnił się na I rundę i wydawało nam się, że dostał BYE - w ogóle udziału w tej rundzie NIE zaliczono (?). Ciekawe, bo w kolejnych rundach (II - V) już zawsze ktoś miał normalnego BYE. W efekcie na koniec Artur miał 8 punktów (4 pozostałe mecze - i wszystkie 4 wygrane), czyli tyle samo, co Shun, który wygrał 4 z 5 gier. Shunowi programik wykazał lepsze tie-breakery, no ale wspólnie uznaliśmy, że jednak oni OBAJ (ex-aequo) zajęli dziś dwa pierwsze miejsca.
b) na tej kartce z wynikami, którą dostałem w Morionie, widzę, że w przypadku dwóch PAR
(Pelek-Kakel, Yabol-Isilmeiel) są IDENTYCZNE oba tie-breakery, chociaż na wydruku Pelek był trzeci, Kakel czwarty, Yabol siódmy, zaś Isil - ósma. I tak też draftowano...
No ale skoro te dwie pary mają JEDNAK identyczne tie-breakery, to do WER również i w ich przypadkach będę uwzględniać miejsca ex-aequo, zgodnie zatem z tym, jak to podałem powyżej jako "wyniki".
W pozostałych przypadkach tie-breakery już jednoznacznie przesądzały o wyższym/niższym miejscu.

Nie mam natomiast wyników z poszczególnych rund i obawiam się, że możemy mieć z tym kłopot (?)... Tym bardziej, że graliśmy oswissem, bo ten oficjalny oczywiście by nam nie dał zagrać więcej, niż 4 rundy, a poza tym pewnie by jakieś kategorie (wiekowe) do tego sam wprowadził itd.

McLer,
simply The Best
in every contest

119

Odp: Raporty z Warszawy

McLer napisał/a:

Nie mam natomiast wyników z poszczególnych rund i obawiam się, że możemy mieć z tym kłopot (?)... Tym bardziej, że graliśmy oswissem, bo ten oficjalny oczywiście by nam nie dał zagrać więcej, niż 4 rundy, a poza tym pewnie by jakieś kategorie (wiekowe) do tego sam wprowadził itd.

Może napiszmy po prostu każdy kto z kim grał i wynik. U mnie (pogrubieni zwycięzcy):

Amphi - Quck
Amphi - Evil
Amphi - Pelek
Amphi - Koga
Amphi - Isilmeiel

I TYLE XD

120

Odp: Raporty z Warszawy

Spóźniony gracz nie ma identycznych tie-breakerów.

Spóźnienie się na turniej automatycznie daje Cie na ostatnie miejsce ludzi z tą samą ilością punktów, jest to pierwszy Tie breaker jaki jest sprawdzany w pokemonach, dlatego bardzo często go nie zaznaczamy w programie jeżeli spóźnienie jest na godzinę 11, ale nie na godzinę rozpoczęcia turnieju w Krakowie.

Dlatego Shun ma pierwsze miejsce, Artur drugie.

Miejsca między Kakelem i Pelkiem były prawdopodobnie zależne od miejsc przeciwników z którymi grali, a więc osoba która grała z Arturem miałaby niższe miejsce.

Zakładając, że używalibyście oficjalnego programu, a widzę, że nie bardzo skoro macie 5 rund zamiast 4 wink. Taka klaryfikacja jak sędziować miejsca w Pokemonie, dzięki temu że takie zasady są oficjalne nikt nie może mieć pretensji "a czemu tak?".

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

121 (edytowany przez arturomod 2014-01-11 17:32:24)

Odp: Raporty z Warszawy

Dokładnie, jak przyszedłem to powiedziano mi że mam BYE, tym zdziwienie było większe kiedy w drugiej rundzie znów musiałem pauzować hmm Ale no trudno, nie będę darł kota, jakoś to przeboleję...

A poszczególne rundy chyba możemy jakoś odtworzyć?

EDIT: Tak wszystkowiedzący Qzinie, szkopuł w tym, że Amphi dzwonił do mnie 10 minut przed moim przyjściem i powiedział, że zaraz zaczynamy, na co ja mu odpowiedziałem, że jestem w autobusie (który spóźnił się dokładnie 7 minut, ale nieważne) i będę za te rzeczone 10 minut. On odpowiedział, że OK. Wszedłem do sklepu a już wszyscy grali hmm Podszedłem do lady sklepowej, zapłaciłem wpisowe, powiedzieli mi, że mam BYE za pierwszą rundę... No cóż.

Moje wyniki:
Artur - "BYE"
Artur - BYE
Artur - Evildanon
Artur - Isilmeiel
Artur - Kakel

122

Odp: Raporty z Warszawy

Qzin napisał/a:

Zakładając, że używalibyście oficjalnego programu, a widzę, że nie bardzo skoro macie 5 rund zamiast 4 wink

Słusznie zakładasz, tym bardziej, że przecież o tym już sam NAPISAŁEM tongue

OK, podaję swoje dzisiejsze wyniki, kolejno (zwycięzcy "pogrubieni"):

McLer - Pelek
McLer - Isilmeiel
McLer - Shun
McLer - QUCKcraftpl
McLer - Yabol

Natomiast odnośnie miejsc 1-2: skoro tam w Morionie tak postanowiliśmy, że Shun i Artur będą ex-aequo, to teraz już nie będę tego zmieniać.

McLer,
simply The Best
in every contest

123 (edytowany przez Isilmeiel 2014-01-11 17:59:29)

Odp: Raporty z Warszawy

RUNDY:

RUNDA I

1. Isilmeiel vs Evildanon   
2. Kakel vs Shun   
3. McLer vs Pelek   
4. Amphi vs QUCK 
5. Artur - BYE
6. Koga vs Yabol

RUNDA II

1. Isilmeiel vs McLer
2. Evildanon vs Amphi
3. Kakel vs Yabol   
4. Koga vs Pelek
5. Artur - BYE 
6. Shun vs QUCK

RUNDA III

1. Evildanon vs Artur
2. Isilmeiel vs Kakel
3. Mcler vs Shun
4. Amphi vs Pelek
5. Yabol vs QUCK
6. Koga - BYE

RUNDA IV

1. Evildanon - BYE
2. Isilmeiel vs Artur
3. Kakel vs Pelek
4. McLer vs QUCK
5. Amphi vs Koga
6. Shun vs Yabol

RUNDA V

1. Evildanon vs Koga
2. Isilmeiel vs Amphi
3. Kakel vs Artur
4. McLer vs Yabol
5. QUCK - BYE
6. Shun vs Pelek

Jest wszystko, ale proszę, żeby KAŻDY sprawdził, czy wszystko się zgadza! smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

124

Odp: Raporty z Warszawy

Wygrał Yabol, a potem wygrał Pelek co do meczów Kogi smile A w rundzie III wydaje mi się że Yabol grał z Quckiem, a Koga miał Bye'a

I TYLE XD

125

Odp: Raporty z Warszawy

Amphi napisał/a:

Wygrał Yabol, a potem wygrał Pelek co do meczów Kogi smile A w rundzie III wydaje mi się że Yabol grał z Quckiem, a Koga miał Bye'a

Dokładnie tak samo mi się wydaje, co do całości tego zdania. Dodam, że w III rudzie Yabol WYGRAŁ z Quckiem.

McLer,
simply The Best
in every contest