151

Odp: Nowe sety

Może angielskie będą się różniły wyglądem. Jaki sens by był w pakowaniu w seta identycznych full artów jak promka z boxów Generations?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

152

Odp: Nowe sety

kordian222 napisał/a:

Jeśli karty nie EXowe będą w takiej formie graficznej jak w Base Secie to tragedia.

Czemu? Moim zdaniem to świetny ruch ze strony Pokemona z kilku powodów. Po pierwsze kiedy ogłosili Generations to wszyscy się nakręcili na set reprintów w stylu Base Setu czyli to co dostajemy w Evolutions, więc wydawcy wiedzieli, że popyt na coś takiego będzie. Po drugie na fali Pokemon GO wracają ludzie, którzy ostatnio karty widzieli w czasach Base Setu i takie coś może być dla nich wprowadzeniem z powrotem w karciankę zanim dostaną milion nowych Pokemonów w następnych setach. Po trzecie są ludzie, dla których "pierwsza generacja jest najlepsza" i może to też próba wkręcenia ich w karciankę.
Czy mi osobiście stylistyka się podoba? Pokemony niech sobie będą, jedyne co mi przeszkadza to fakt, że Trainery będą miały Base Setowy "wystrój", a bardzo lubiłem mieć przez ostatnie parę lat wszystkie jednolite Trainery. No ale jakoś to przeżyję, zwłaszcza że większość Trainerów to reprinty.

Podziękowali za posta: McLer

153

Odp: Nowe sety

Właśnie chodzi mi głównie o ten wystrój. Trainery aż tym odrzucają. Natomiast uważasz, że to dobry pomysł żeby wrzucać full arty Venusaur/Charizard/Blastoise EX do boxów i później żywcem ten sam artwork do seta?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

154

Odp: Nowe sety

W Japonii chyba nie mieli tych artów, może dostaniemy jakieś inne. Wyciek z francuskiego setu nie miał żadnego ze starterów FA, więc bym chwilowo tym się nie przejmował.

155

Odp: Nowe sety

Mam taką nadzieję. Rozumiem, że ten set będzie normalnie w standardzie?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

156

Odp: Nowe sety

Będzie, to jest normalnie jako XY12.

Podziękowali za posta: McLer

157

Odp: Nowe sety

Dla graczy zdaje się, że nie ma tam nic ciekawego? Dla kolekcjonerów... no cóż... zapewne kolejny 50cio dolarowy M Charizard ex FA. Jakby tego było mało to jeszcze dorzucili kolejny elitek do Generations:
http://www.pokebeach.com/2016/09/pokemo … rnes-noble

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

158

Odp: Nowe sety

http://www.pokebeach.com/2017/03/xy-pro … ed-in-full

Oba fajne. Serio! Niestety cienko grywalne z powodu daremnych podstawek, ale urzekły mnie obie mechaniki - może na chwilę wrócę do swojej starej talii Camerupt / Team Magma Camerupt / Camerupt EX / Mega Camerupt EX ;p

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

159

Odp: Nowe sety

Mega Sharpedo strasznie ciekawy. Dobry raczej nie, ale ciekawy. Strasznie mnie śmieszy, że karty będą grywalne 3 miesiące w Standardzie bo podstawki za chwilę rotują tongue .

Podziękowali za posta: McLer