101

Odp: Raporty z Wrocławia

TURNIEJ KOLEJNY, BO TAK (8 grudnia 2015)

Pięć osób, każdy na każdego, BO1, na czele trójka ex aequo, a o kolejności w drafcie decydował rzut kością:

1. Bulbinek 3:1 (Don Lucarone)
1. Piterr 3:1 (Batman)
1. Kacper 3:1 (m gallade/wobbufet/crobat)
4. Inumaru 1:3 (bunnelby mill samego siebie)
5. Kaczka 0:4 (coś nie wiem co ze smokami)

Krótko: najpierw grałem z Inu, jego mill był nieudany i bardziej millował Inu niż przeciwnika (przegrał w ten sposób z Kacprem xD), ogólnie talia mu nie chodziła, co widać po wynikach. Ja na początku nie byłem pewny, jak na to grać, ale potem ogarnąłem, że przecież Don ma barierę i w sumie to straty tur mnie w tym matchupie jakoś strasznie nie bolą. I tak nie straciłem tur, w drugiej rundzie primal już atakował (podwójne mega turbo <3). W chwili zgarnięcia prize'ów miałem jeszcze całkiem sporo kart w talii.

Reszta bez większej historii; na Kacpra totalny dead hand (znowu, dlaczego zawsze na niego xD?!) i mi poskładał w swojej drugiej turze solo Lucka, ale nie mam prawa narzekać, bo potem Piterr w grze na mnie sprize'ował obydwa shayminy (a ja się głowiłem, dlaczego ich nie wyciąga z ultra balli xD), więc poszło szybko. Z Kaczką wygrałem walkowerem, bo dziobaty musiał już iść.

W rzutach o kolejność draftu Bulbinek > Piterr > Kacper.

Draft do bani, jak zwykle crap, z dwóch boosterków ROS wypadł tylko shaymin EX, i do tego nie FA sad.

Podziękowali za posta: Piterr, Bidulek

102

Odp: Raporty z Wrocławia

No właśnie strasznie słaby draft trzeba chyba wybrać inny set na turnieje.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

103

Odp: Raporty z Wrocławia

TURNIEJ, KTÓREGO MIAŁO NIE BYĆ, ALE JEDNAK BYŁ (15 grudnia 2015)

A bo w sumie tak nam się zachciało, draft ze szwabskich boosterków BKT, bo Piterr miał za dużo tongue.

Z braku czasu 3 rundy swissa BO1.

I runda:
Kacper - Michał Keller 0:1
Inumaru - Piterr 0:1
Bulbinek - bye 1:0

II runda:
Bulbinek - Inumaru 0:1
Michał Keller - Piterr 0:1
Kacper - bye 1:0

III runda:
Piterr - Bulbinek 1:0
Inumaru - Kacper 1:0
Michał Keller - bye

Klasyfikacja końcowa:

1. Piterr 3:0 (radioaktywny batman - w sensie batman z rakiem, tj. toadem)
2. Michał Keller 2:1 (night march/vespiquen)
3. Inumaru 2:1 (nachtwanderung/vespiquen)
4. Bulbinek 1:2 (Don Lucarone)
5. Kacper 1:2 (wobbat)

Nie zająłem ostatniego miejsca, przegrywając wszystkie mecze, swiss taki sprawiedliwy <3. Ogólnie bez większej historii z mojej perspektywy, na Inu ręka nie do odratowania, na Piterra chyba trochę źle zagrałem z braku doświadczenia - niepotrzebnie wpakowałem się w ładowanie primala na item locku i potem nie byłem w stanie ubić toada, zanim on poubijał mnie. Draft z trzech boosterów totalne dno, ledwie ratował Parallestadt, już przy pierwszym kółku poszły wszystkie kody ^^.

Podziękowali za posta: Piterr

104

Odp: Raporty z Wrocławia

TURNIEJ O WYJĄTKOWO CRAPOWATY DRAFT (12 stycznia 2016)

Dwa boosterki PHF i jeden ROS, w nich zupełnie NIC ciekawego. Kody zeszły w pierwszym przebiegu pętli. Ale za to fajna rywalizacja była smile.

I runda
sebek5000 - Aveross 0:1
Radek - Bulbinek 0:1
Piterr - Kacper 1:0
Inumaru - bye

II runda
Kacper - sebek5000 0:1
Aveross - Piterr 1:0
Bulbinek - Inumaru 1:0
Radek - drop, policzyliśmy go w wynikach jak drugiego bye'a po prostu

III runda
Bulbinek - Aveross 0:1
Inumaru - Kacper 1:0
Piterr - sebek5000 1:0

IV runda (te pairingi były jedynymi, jakie udało nam się znaleźć, żeby nikt nie miał drugi raz tego samego przeciwnika xD)
Piterr - Bulbinek 0:1
Kacper - Aveross 1:0
sebek5000 - Inumaru 0:1

Tabela po uwzględnieniu tie breakerów:

1. Bulbinek 3:1 (Don Lucarone)
2. Inumaru 3:1 (BatMan)
3. Aveross 3:1 (Night March BEZ SHAYMINÓW!!!)
4. Piterr 2:2 (ToadTina)
5. sebek5000 1:3 (wróżki)
6. Kacper 1:3 (chyba M gallade z batami, nie pamiętam, bo nie graliśmy ze sobą)
7. Radek 0:1 i drop (haxorusy)

Z mojej perspektywy:
I runda: Radek... no, wybitnej talii nie miał. Nie chodziło mu to, no. Trwało to chwilę, nim mu wszystko zdjąłem, ale był win bez straty prize'a.
II runda: Inu - słaby początek miałem, ale po jakimś czasie zacząłem się odbijać, w końcu manectrici się z groudonami nie lubią wink. Co ciekawe, ani razu nie bilem po weaknessie (elektryczna specjalka), w kluczowym momencie zdecydował Hex Maniac, który uniemożliwił Inu zdjęcia groudona w jego turze.
III runda: Aveross - totalny dead draw u mnie, nie było jak odratować. Zdarza się.
IV runda: Piterr - bałem się, bo ja na ToadTiny nie umiem, ale okazało się, że wystarczy unieszkodliwić Tinę, bo Lucek z żabą wymiany po prostu wygrywa - ciut szczęścia w jednym momencie mi też dopisało, kiedy Piterr nie dobrał dabelki na quaking puncha.

Wynik w porzo, draft do bani, ale przynajmniej było fajnie smile.

Podziękowali za posta: mcszuwacz

105 (edytowany przez Bulbinek 2016-01-22 00:49:18)

Odp: Raporty z Wrocławia

TURNIEJ PEŁEN NIETOPERZY (19 stycznia 2016)

Każdy z każdym, BO1, bez limitu czasowego. W nawiasach pokonani przeciwnicy:

1. Bulbinek 3/0/1* (Don Lucarone) (Inumaru, Kacper, sebek5000)
2. Inumaru 2/2/0 (wobbat) (Piterr, sebek5000)
3. sebek5000 2/2/0 (wróżki z mega mewtwo i lugią) (Kacper, Piterr)
4. Piterr 1/2/1* (BatWoMan) (Kacper)
5. Kacper 1/3/0 (wobbat) (Inumaru)

* - mój mecz z Piterrem miał być ostatni, ale zostało nam niecałe 40 minut na zagranie go, ogarnięcie draftu i wyjście wszystkich ze sklepu, a wynik nie miał żadnego wpływu na kolejność w drafcie, więc daliśmy sobie spokój i wzięliśmy ID

Cóż, miałem zmienić jedną kartę, pierwotnie chciałem spróbować się wykontrować na night marcha, co mnie ciągle boli... ale kiedy dowiedziałem się o mecie dnia, tego slota zajął drugi Hex Maniac big_smile. Niemniej patrząc na przebieg meczów, poszło zdecydowanie za łatwo (aż podejrzanie łatwo) i nie wiem, czy ten Hex Maniac wiele zmienił.

Z draftu z dwóch boosterków ROS wypadł Gallade EX, do tego chyba mega turbo i jakieś pomniejsze karty, już nie pamiętam.

106

Odp: Raporty z Wrocławia

To nie był BatMan :v Tzn. to był tak samo BatMan, jak Wobbat, bo było w nim tyle samo Wobbuffetów, co Manectriców (po 2). I dziki Latios EX, który więcej przeszkodził, niż pomógł tongue

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

107

Odp: Raporty z Wrocławia

Piterr napisał/a:

To nie był BatMan :v Tzn. to był tak samo BatMan, jak Wobbat, bo było w nim tyle samo Wobbuffetów, co Manectriców (po 2). I dziki Latios EX, który więcej przeszkodził, niż pomógł tongue

Czyli WobbatMan tongue?

108

Odp: Raporty z Wrocławia

BatWoMan

Mam Landorusa EX na zbyciu

Podziękowali za posta: Piterr, 14717, mcszuwacz, Bulbinek, Bidulek

109

Odp: Raporty z Wrocławia

Piterr napisał/a:

To nie był BatMan :v Tzn. to był tak samo BatMan, jak Wobbat, bo było w nim tyle samo Wobbuffetów, co Manectriców (po 2). I dziki Latios EX, który więcej przeszkodził, niż pomógł tongue

Smutne sad Lubię tego ziomka ,ale skoro już się nie sprawdza po raz drugi jako tech (pierwsza okazja w night marchu na katowickim) to chyba marzenia o szybkim donku trzeba porzucić na jaki czas ;p

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, mcszuwacz

110

Odp: Raporty z Wrocławia

PO PROSTU KOLEJNY TURNIEJ (2 lutego 2016)

Każdy z każdym, BO1, znów grałem dwa Hex Maniaci, bo meta to wymuszała yikes. Wyniki meczów oczywiste po tabeli.

1. Bulbinek 5:0 (Don Lucarone)
2. Inumaru 4:1 (BatMan)
3. Piterr 3:2 (BatMan)
4. sebek5000 2:3 (wróżki z mega mewtwo, lugią i malamarem)
5. Kacper 1:4 (wobbat)
6. Aveross 0:5 (coś z gengarem EX, ale nie wiem, bo po trzech meczach dropnął)

Moja talia bardzo lubi tę metę, ech, żeby tak na ECC wszyscy grali BatManami big_smile. Większość meczów nie miała specjalnej historii - jedynie z Piterrem musiałem się trochę dłużej pomęczyć. W drafcie dwa boosterki z BKP (!) i jeden z ROS - było Puzzle of Time, śliczny, ale raczej mało grywalny suicune holo i w sumie nic ciekawego poza tym.

Podziękowali za posta: Piterr

111

Odp: Raporty z Wrocławia

Wyniki turnieju w Fenixie 6 lutego 2016 (standard)

1. Bulbinek 9-1 (Lucario/Groudon EX)
2. Adriank1 8-2 (Manectric/Crobat)
3. Piterr 8-2 (Manectric/Crobat)
4. Inumaru 7-3 (Night March)
5. Aveross 6-4 (Metagross AT)
6. McSzuwacz 5-5 (Wobuffett/Crobat)
7. Krzysiek 5-5 (Night March)
8. Koga 4-6 (Seismitoad/Crobat)
9. Sebek5000 2-8 (Fairy/Gallade)
10. Kordian 1-9 (Lucario EX/Mewtwo EX)
11. Lucar 0-10

Turniej ciekawy, zmodyfikowaliśmy z Piterrem niezależnie BatMana w identyczny sposób i mieliśmy chyba indentyczne rozpiski - z taką różnicą, że w mirrorze zacząłem, wystawiłem 3 zubaty, dorzuciłem pararrel city w 'dobrą' stronę blokując jego stadion i chyba jeszcze dorzuciłem head ringera żeby sie nie nudził. Przegrałem za to z Bulbinkiem który oddał tylko trzy nagrody i odjechał Groduonem w kosmos oraz Inumaru - śmieszna gra, jemu Lysandre został do końca w prizach, a ja szybko miałem wszystkie crobaty w discardzie. Kupa missplayów i gra do ostatniego priza, ale w końcu udało się mu wygrać smile

Propsy dla Kogi który praktycznie mnie zmiażdżył (mimo Jirachiego promo) i tylko dwoma wielkimi misplayami po prostu nie poszedł po zwycięstwo. ToadBat jest mocny, nawet na jednym Shayminie!

Nagrodami było 10 boosterków z BREAKpoint - spadły takie rewelacje jak Trevenant BREAK, Delinquent reverse holo, Fighting Fury Belt i kilka innych ciekawyc trainerów.

Dzięki, fajnie było!

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, kordian222, Bulbinek, Piterr, Robert

112

Odp: Raporty z Wrocławia

Turniej 12 luty 2016

BO1, Każdy z każdym, bez ograniczenia czasowego.

1.Patrat/Piterr (BatMan z baby Yveltalami) 4-1 WIN: Kars, Inumaru, Kacper, Sebek5000
2.Kacper (Wobbat - pogromca Night Marchy) 3-2 WIN: Inumaru, Kesi, Kars
3.Inumaru (Nachtwanderung) 3-2 WIN: Kars, Kesi, Sebek5000
4.Kesi/Michał Keller (Night March) 3-2 WIN: Kars, Patrat, Sebek5000
5.Sebek5000 (Fairy) 2-3 WIN: Kars, Kacper
6.Kars (Night March) 0-5 WIN: -

W nagrodach z 3 boosterów (2 BREAKpoint i 1 BREAKthrough) 2 Tierno i 3 kody na boosterki.

Bulbinka nie było na turnieju, bo był chory, więc nie było pewne kto zdobędzie pierwsze miejsce, aż do momentu, gdy ostatnią grą Patrata miała być gra z Karsem, która w sumie nie przesądzała o niczym.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

Podziękowali za posta: Piterr

113

Odp: Raporty z Wrocławia

Dajcie znać na forum jak będzie coś takiego miało mieć miejsce

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

114

Odp: Raporty z Wrocławia

Szkoda, że meta była żółto-niebieska, bo pomysł Yveltali w BatManie teraz został odrobinkę zahajpowany smile Fajnie byłoby wiedzieć, jak sprawdzają się w  matchupach, w których... zupełnie się nie sprawdzają.

Niemniej jednak gratuluję zwycięzcy, wszystkim uczestnikom oraz Karsowi, bo gość (a szczególnie tenże) na turnieju zawsze wnosi trochę wesołości smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Piterr

115

Odp: Raporty z Wrocławia

Taki sobie turniej, bo Inu wrócił na spotkania.
BO1, każdy z każdym bez ograniczenia czasowego

1. Inumaru 4-0 Night March (bo kto inny jak nie ma Bulbinka?) WIN: Wszyscy
2. Schen 2-2 ??? (nie draftował) WIN: Kacper, Piterr
3. Piterr 2-2 MegaMan/Raikou (tym razem nie Batman) WIN: Kacper, Sebek5000
4. Kacper 1-3 Wobbuffet/Gengar EX/Bats (piszący raporty) WIN: Sebek5000
5. Sebek5000 1-3 Fairy (dużo Gardevoir EX i MGardevoir EX) WIN: Schen

W drafcie nie było nic ciekawego za wyjątkiem kodów.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

116

Odp: Raporty z Wrocławia

Draft BO1 każdy z każdym z zasadą dodatkową mutant (Stage 1 można położyć na każdym basicu o tym samym typie, a Stage 2 na każdym Stage 1, a EXy ewoluują z Stage 2) z 12.06.2016

1. Inumaru 4-1 W: Piterr, Sebek5000, Kacper, Dominik
2. Kacper 3-2 W: Piterr, Bulbinek, Dominik
3. Piterr 3-2 W: Sebek5000, Bulbinek, Dominik
4. Bulbinek 3-2 W: Inumaru, Sebek5000, Dominik
5. Sebek5000 2-3 W: Kacper, Dominik
6. Dominik 0-5 W: nikt

Nadrabiam zaległości w raportach

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

117 (edytowany przez mcszuwacz 2016-07-15 09:46:21)

Odp: Raporty z Wrocławia

BO3, 50 minut, każdy z każdym, z remisami
           W-L-D
1. Piterr 2-0-1 W: Brzezik, Kacper; D: Inumaru
2. Inumaru 1-0-2 W: Brzezik; D: Kacper, Piterr
3. Brzezik 1-0-0 W: Kacper
4. Kacper 0-0-1 D: Inumaru

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

118

Odp: Raporty z Wrocławia

I Turniej Wyjazdowy
BO3, 50 minut, każdy z każdym, z remisami
          W-L-D
1. Piterr 4-0-1  W: Inumaru, Kacper, Sebek5000, Kilian; D: Bulbinek
2. Inumaru 4-1-0 W: Kacper, Bulbinek, Sebek5000, Kilian
3. Kacper 2-2-1 W: Bulbinek, Kilian; D: Sebek5000
4. Bulbinek 2-2-1 W:Sebek5000, Kilian; D: Piterr
5. Sebek5000 1-3-1 W: Kilian; D: Kacper
6. Kilian 0-5-0

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

119

Odp: Raporty z Wrocławia

II Turniej Wyjazdowy
BO3, 50 minut, każdy z każdym, bez remisów

1. Piterr 5-0
2. Sebek5000 4-1 W: Inumaru, Kacper, Bulbinek, Kilian
3. Bulbinek 3-2 W: Inumaru, Kacper, Kilian
4. Inumaru 1-4 W: Kacper
5. Kacper 1-4 W: Kilian
6. Kilian 1-4 W: Inumaru

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

120 (edytowany przez mcszuwacz 2016-07-20 12:53:38)

Odp: Raporty z Wrocławia

BO1, każdy z każdym, bez ograniczenia czasowego.
14.07.2016

1. Kacper 5-0
2. Bulbinek 4-1 W: Piterr, Inumaru, Sebek5000, Aveross
3. Inumaru 2-3 W: Piterr, Aveross
4. Piterr 2-3 W: Sebek5000, Aveross
5. Aveross 1-4 W: Sebek5000
6. Sebek5000 1-4 W: Inumaru

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

121

Odp: Raporty z Wrocławia

Możecie mnie poprawić jeśli się mylę ale wydawało mi się, że w czwartek wygrałem z Sebkiem5000 (zakładając, że to ten turniej, gdzie pożyczyłem Trevenanty :0) >;D

122

Odp: Raporty z Wrocławia

Nie wiem. Ja miałem zapisane takie wyniki, ale tutaj mogło się zniekształcić, bo zdropowałeś dosyć wcześnie(z tego co pamiętam).

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

123

Odp: Raporty z Wrocławia

To mówię jak to wyglądało moimi oczyma:
1.Aveross vs Inu 0:1
2.Aveross vs Sebek5000 1:0
3.Aveross vs Piterr 0:1
4.Drop
5.Drop

124

Odp: Raporty z Wrocławia

No cóż, skoro tak twierdzisz, to skoryguję wyniki. Fajnie by było, gdyby Sebek mógł napisać coś na ten temat, jeżeli pamięta swoje partie i wyniki z tego turnieju.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

125

Odp: Raporty z Wrocławia

Wrocławsko-Warszawski Turniej Expanded we Wrocławiu z dnia 22.07.2016
Format: Expanded, BO1, 5 rund, 30 minut.

Runda 1
Kacper 0-3 Kasia
Augustyn 3-0 Velfa
Piterr 0-3 Inumaru
Kakel 3-0 Sebek5000
Yabol 3-0 Bye

Runda 2
Kacper 0-3 Piterr
Sebek5000 0-3 Inumaru
Kasia 0-3 Augustyn
Kakel 0-3 Yabol
Velfa 3-0 Bye

Runda 3
Yabol 0-3 Augustyn
Inumaru 3-0 Kasia
Piterr 3-0 Velfa
Kakel 3-0 Kacper
Sebek5000 3-0 Bye

Runda 4
Inumaru 3-0 Augustyn
Piterr 3-0 Yabol
Kakel 3-0 Velfa
Sebek5000 0-3 Kasia
Kacper 3-0 Bye

Runda 5
Inumaru 3-0 Kakel
Piterr 0-3 Augustyn
Velfa 0-3 Yabol
Sebek5000 0-3 Kacper
Kasia 3-0 Bye

WYNIKI:
1.Inumaru 5-0
2. Augustyn 4-1
3. Piterr 3-2
4. Yabol 3-2
5. Kakel 3-2
6. Kasia 3-2
7. Kacper 2-3
8. Velfa 1-4
9. Sebek5000 1-4

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).