651

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ja Was odbiorę, bo tylko ja wiem, jak tam dotrzeć i i tak muszę być pierwszy, bo żeby wejść na obiekt, trzeba go otworzyć specjalną kartą. tongue Zaraz będzie dla Wrocławian tutorial, jak dojechać na miejsce. Ale po drodze możemy kogoś też zgarnąć koło tej 09:30.

-------------------

Jak dojechać?
Trzeba dotrzeć na przystanek tramwajowy "Zachodnia (stacja kolejowa)". Dojedziemy tam tramwajami nr 3, 10, 20, 31, 32, 33. Jest też przystanek autobusowy o tej samej nazwie, ale jeżdżą tam jedynie autobusy nocne, które nas nie interesują.
Z dworca autobusowego lub głównego można dojechać tam bezpośrednio tramwajem nr 3 (kierunek Pilczyce). - http://www.wroclaw.pl/przystanek-zachod … upek-10408

Po opuszczeniu tramwaju należy przejść na stronę ulicy, po której jest Astra (którą można rozpoznać po wielkim napisie Astra). Tramwaj jechał główną ulicą Legnicką, skręcić należy w Zachodnią. Już po kilku krokach marszu Zachodnią trzeba skręcić w lewo, w Słubicką (TGG na rogu). Idziemy prosto. Już po chwili po lewej stronie będzie (zamknięty) zielony kiosk ruchu. Tuż za nim niewielki parking, garaże, naprzeciwko tory kolejowe. Tam należy skręcić, po lewej stronie będzie budynek, w którym odbędzie się turniej. Na jego bramce jest tabliczka z napisem "Zgorzelecka".

Drzwi są zamknięte, trzeba otworzyć je specjalną kartą. W tym celu należy zadzwonić do mnie - jak ktoś nie ma numeru, to najwyższa pora się o niego spytać - ja wyjdę i zaprowadzę do bardzo ładnej sali konferencyjnej, gdzie zagramy. Będziemy tam jakoś po 10:00, turniej zacznie się koło 11:00.

Zakupiłem dziś 14 boosterów PHF, które to nasz wspaniały sklep zamówił w tym tygodniu, specjalnie na naszą prośbę. Idą one na nagrody, będzie z nich draft. Wpisowe wynosi 15zł, jeden booster od osoby.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

652

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ostatnia albo przedostatnia sobota sierpnia? Znajdzie się ktoś do grania?

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

653

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ja zawsze jestem chętny na parę partyjek w karty. A sądzę, że jak ładnie poprosisz, to znajdzie się dużo więcej osób (żart [tak, wiem że nieśmieszny]).

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

654

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

W przedostatnią mnie nie ma.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

655

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

To jak jest obecnie z tymi spotkaniami?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

656

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Są co wtorek w okolicach 17 bodajże, Fenix przeważnie, chyba, że nie ma tam za bardzo miejsca, to KFC wtedy.

657

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Tak, w każdy wtorek od jakoś 16. Ale to fakt, że często przenosimy się dość szybko do KFC, bo teraz grają w ten sam dzień turnieje w MtG i jest bardzo ciasno. Czwarte piętro, Feniks. Jak mówiłem na KMP, zapraszamy do grupy na facebooku Spotkania Pokemon TCG/VG Wrocław. Jeśli chcesz numer telefonu na wszelki wypadek, to mogę podać na pw.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

658

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Coś mi się obiło o uszy, że Aveross jest z Wrocka. Ma ktoś jakieś namiary na gościa?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

659

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Tak, znamy go. tongue Ostatnio rzadko się pojawia, ale w następnym tygodniu przyjdą nam boxy z USA, z tego spora część jest jego (wymienialiśmy za bulk), więc na pewno wpadnie je odebrać, no i będzie chciał część boosterów sprzedać. A jeśli chcesz od niego kupić jakieś karty, to na pewno też się uda, zapraszamy. wink Jeszcze Ci dam znać, czy doszły boxy przed wtorkiem.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

660

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Spoko, pojawię się smile

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

661

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Hello guys. Despite currently I live and study in Wroclaw, I feel better typing in English, because Polish isn't my native language. Sorry about that again, it is easier for me to speak than to write. sad
You still have meetings on Tuesdays? Because I didnt notice any forums actiity lately. neutral

662

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

pisunmosh napisał/a:

Hello guys. Despite currently I live and study in Wroclaw, I feel better typing in English, because Polish isn't my native language. Sorry about that again, it is easier for me to speak than to write. sad
You still have meetings on Tuesdays? Because I didnt notice any forums actiity lately. neutral

Yeah, we still meet on Tuesdays smile. You may not see activity here, 'cause we're contacting rather by a Facebook group, but every week we are either in Feniks (if there is some free space available in shop) or in KFC (if not wink).

Podziękowali za posta: pisunmosh

663

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Can you give me a link to that group?
And yes, you can reply in Polish, it's not a problem with understanding, but with my speed of typing. big_smile

664

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/pokemonwroclaw/

Zapraszamy smile

schen's Strona

Podziękowali za posta: pisunmosh