626

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ok, powinienem być smile

627

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Informuję, że nie będzie mnie na paru najbliższych spotkaniach.

628

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Rozumiem, że dzisiaj turniej, tak? big_smile

629

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jak wam poszlo spotkanie?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

630

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dobrze. Sześć osób, trzy rundy.

1. Schen (Virizion/Genesect/Roserade) 3-0
2. Inumaru (Fighting/Raichu) 2-1
3. Piterr (Seismitoad/Dusknoir/Dragalge) 2-1
4-5. Sebek5000 (Fairies/Eevees) 1-2, Jabol (Plasma/Lugia/Kyurem) 1-2 (nie wiem, kto był wyżej)
6. Matilol (Weavile/Lopunny) 0-3

Wróżki Sebka ze Slurpuffem, Leafeonem z Hard Charmem i resistem mającym 40 redukcji i Bouffalantem z Hard Charmem również 40 redukcji zupełnie masakrują mój nowy wynalazek. tongue Dobrze, że mając 50% szans na to w drugiej rundzie nie zagrałem z Schenem, bo bym zaczął smutnym 0-2. hmm Ciekawostki; w grze z Sebkiem nie poszedł ani jeden Quaking Punch ani nie zadałem żadnych obrażeń trucizną, w grze z Jabolem wziąłem 6 prizów szybkim Mewtwo, nie atakując nawet Toadem, a gra z Matilolem była epicka - przegrywałem grubo w prizach, zostały mu 2, mi chyba z 4 lub 5, po czym eNy i... Duskull MVP! Na benchu Dragalge i Dusknoir, aktywny duszek, u przeciwnika aktywny zatruty Weavile bez energii... Dwa razy zrevivalowałem na Exeggcute'a zabijając go Dusknoirem i znowu dając na stół. tongue

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

631

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Matilol widzę na urodziny dzisiaj rozdawał punkty zamiast cukierków xD

Gratulacje dla Schena, dobrze wciąż widzieć go w dobrej formie smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Piterr

632

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Czy ktos mial by ochote na spotkanie i pogiercowanie w karcioszki. W ta sobote lub niedziele? Od rana czyli powiedzmy od 10tej.

Obecna sytuacja niestety nie pozwala mi na inny termin sad

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

633

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

No u mnie już praktycznie Święta i czasu nie mam sad a w pracy jakoś tego nie rozumieją i w tygodniu siedzę na tyle długo, że nie mam pojęcia, czy będę w czwartek (w poprzedni mi się nie udało).

634

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Schen rozumiem. A moze jacys inni chetni?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

635

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ja, Aveross i Michał w sobotę odpadamy, bo pokemeet w Krk. Inumaru też nie będzie, bo wyjeżdża gdzieś. Więc kiepsko raczej.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

636

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Zmienil mi sie grafik i mam wolne Pt 19.12 i sob 20.12 moze w takim razie w piatek ktos cos jakis turniej w kfc?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

637

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Witam,
Dowiedziałem się niedawno o tym forum i chciałem zadać kilka pytań:
Potrzeba aktualnych talii, czy można grać starymi (jak świat)?
Jeśli dobrze przeczytałem w tym temacie to miejsce spotkania to kfc w rynku?
Jak rozpoznać kto jest kim i gdzie jest w miejscu spotkania?
itp. różne inne (w miarę ważne) informacje.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

638

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Zacznijmy od tego, że głównym miejscem spotkań jest feniks na rynku. 4 piętro stoisko z grami planszowymi itp.
Spotkania zaczynają się o 17 w czwartki ale zazwyczaj ktoś jest już wcześniej.
KFC jest miejscem dodatkowym gdy chcemy pograć trochę więcej w danym tygodniu.
Talie, którymi gramy są w formacie BW-on, ale myślę, że jak przyjdziesz na spotkanie to ktoś będzie miał jakąś talię na pożyczenie.

Teraz jest mały problem(?)- święta więc spotkań raczej nie będzie, ale 8 stycznia już powinno być wszystko normalnie więc zapraszamy.

639

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

OK, dzięki to możliwe, że się czasem pojawię, a w szczególności jak zdobędę jakąś własną talię BW-on.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

640

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Witaj, mcsuwacz!

Cieszymy się, że nas znalazłeś - każdy nowy gracz jest na wagę złota, zapraszamy i bez talii. smile Zawsze znajdzie się coś do pożyczenia, przypomnimy zasady, powiemy, co się zmieniło i opowiemy o ciekawszych taliach, pomożemy jakąś skompletować. Jak wspomniał Sebek gramy w Feniksie. Ja siedzę już od 15:50, bo tak kończę lekcje, a pozostali schodzą się z czasem. Frekwencja mocno się waha, od czterech do dziesięciu osób.
Mamy parę osób, które jeszcze talii nie złożyły i paru bardziej doświadczonych graczy, służących radą. Najwięcej nas siedzi jednak na grupie na facebooku "Spotkania Pokemon TCG/VG Wrocław" i tam ustalamy, jeśli coś miałoby się zmienić. Tu niestety nie wszyscy zaglądają, a facebook jest wygodniejszy, więc zapraszamy do dołączenia.

Pozdrawiam,
Piterr

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

641

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Witam, trafiłem tu z forum.pokemony.com. Powiedziano mi że tu znajde kogoś do poków we Wrocławiu smile Jak teraz zauważyłem po wypowiedzi Sebka troszkę się pospieszyłem bo zamówiłem  pare kart do mojej nowej tali z T&T.. nie jestem pewny czy wszystkie będą dobre ;/ większość z nich to stample ale nie jestem w stanie ocenić czy są z BW-on bo nie miałem za dużo doczynienia z pokami a talie zbudowałem na podstawie doświadczenia z innych tcg.. i tu rodzi się moje pytanie. Czy nie można grać innymi kartami niż z BW-on czy może jest jakaś określona ban lista?

Pozdrawiam.

642

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

BW-on oznacza że karty zostały wydane w setach od Black & White aż do teraz.
Tutaj jest lista dodatków  (w The New Expanded Format for 2015)
http://www.pokemon.com/us/pokemon-news/ … -rotation/

A tak w ogóle to niedługo chyba przerzucimy się w BC(Boundaries Crossed)-on i tak trochę się już nie opłaca składanie talii BW-on

Ale  z pewnością jak już przyjdziesz na spotkanie to pomożemy ci złożyć swoją talię, chociaż moim zdaniem na razie powinieneś zaznajomić się z pokemonami trochę bardziej a dopiero później składać talię, bo jednak jest to karcianka trochę inna niż pozostałe.

643

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Zaznaczam jedynie, że na tej stronie jest jeden błąd, a mianowicie nie wymieniają serii XY:Phantom Forces.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

644

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

To tyle nie błąd tylko ta strona jest już trochę stara... July 22, 2014

645

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Uprasza się Wrocławian o zamieszczanie wyników swoich turniejów, o ile to nie duży problem ;p

Mam nadzieję, że z większością zobaczę się siedemnastego, ciao.

646

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Będzie ktoś jutro? O której?? Czy w bs-on można używać kart takich jak http://www.trollandtoad.com/p303495.html?

647

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jeśli mnie z pracy wypuszczą to będę tongue Nie, tej karty już w aktualnym formacie nie uświadczymy (BC-on), chyba że mówisz o Unlimited (bo w sumie podałeś BS-on - Base Set?), to wtedy tak.

648

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Tzw. Wiele wskazuje na to, że ze Śląska Górnego przybędą cztery osoby: Lesiu, Lokolin, Matilol oraz ja. Mozna liczyć na odebranie z busa jeśli ktoś ma w miarę blisko? ;p

649

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

A będziecie o godzinie?
EDIT: Dobra, widzę w innym temacie, że koło 9:30. Sądzę, że mogę Was odebrać i pojedziemy na miejsce turnieju, bo Piterr nalegał, bym jakoś o 10:00 się już zjawił.

650

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Chętnie smile Będziemy czekać