26 (edytowany przez McLer 2015-02-23 19:24:26)

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

UWAGA UWAGA:

To jest temat pt. TWWWT, a zatem dotyczy turnieju, który wymyślił (zaproponował) Adrian, a chęć uczestnictwa wyraziło także dwóch innych Gości (z Wrocławia) - Inumaru i Piterr.
A w tym pomyśle od początku chodziło o niedzielę 1 marca. Zresztą obaj Goście z Wrocławia przyjadą w sobotę dopiero ok. godz. 16:00, a zatem zagranie w sobotę w ich wydaniu po prostu nie wchodzi w grę.

A zatem proponuję, żeby W TYM TEMACIE od tej pory wypowiadały się TYLKO te osoby, które są zainteresowane zagraniem WŁAŚNIE W TYM ('TWWWT') TURNIEJU, czyli w niedzielę 1 marca. Natomiast jeśli ktoś chce zagrać w sobotę (28 luty), bo: woli sobotę - nie chce / nie może w niedzielę (itp itd), to może zaproponować granie w sobotę w TYPOWYM dla tego miejscu, czyli w temacie 'Spotkania' (w Warszawie).

Tak więc być może w najbliższy weekend odbędą się dwa turnieje, ale TUTAJ o ewentualnym sobotnim chyba już nie ma żadnego sensu dalej pisać... Nie tutaj.

Na zakończenie dodam, że ja się właśnie w niedzielę pojawię i zagram (w tym TWWWT big_smile).

McLer,
simply The Best
in every contest

Podziękowali za posta: Inumaru, adriank1

27

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

tez zagram w niedziele.

Podziękowali za posta: McLer

28

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Jak od samego początku mówiłem Adrianowi: postaram się przyjść, nic nie obiecuję, jeżeli macie naprawdę zamiar grać duży turniej (typu 7 rund Swissa) to pewnie sobie odpuszczę, bo musiałbym się zawczasu zwijać a nie chcę stać nad wami z zegarkiem ani poddawać ostatniej rundy.
Kars icon_arrow W tym tygodniu wyrobiliśmy się z turniejem naprawdę szybko (bo do 14) i dzięki temu byłem w stanie zagrać.

29

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Ja sie dostosuje - ale na bank bede mogl poswiecic tylko 1 dzien na pokemony smile Czyli tylko sobota albo tylko niedziela. Sam dzien jednak narazie nie gra roli. Aktualnie czekam na karty od poczty - i jak tylko przyjdzie to co potrzebuje do decka to sie stawie - a jak nie - to w czwartek konkretnie napisze jeszcze raz czego potrzebuje aby z wami zagrac - moze ktos bedzie mial pozyczyc smile Ale jestem dobrej mysli ze jednak karty przyjda i nie bede sepil smile

30

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Kars napisał/a:

Jutro zarezerwuję Paradox na niedzielę, bo jednak większość jest za wtedy. Mam nadzieję, że mimo niedzieli Kakel się pojawi, wczoraj się udało.

Wyborny pomysł, Karsie smile Popieram.

Wierzę, że zrobisz to bardziej fachowo, bo jak ja ostatnio rezerwowałem paradox to od wejścia kasjer chciał listy i egzekwowania siedmiu złotych od razu od każdej nań osoby. Jakoś miejscowi mają do tego lepszą rękę...

Nawiasem mówiąc, wiem, że jest parę osób które chciałoby skończyć "nie za późno", więc może sensownie byłoby się zebrać na 10:30, żeby o 11 już zacząć albo być w trakcie pierwszej rundy?

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

31

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Oznajmiłem już wysokiej komisji, że jadę, mam oficjalną zgodę, więc się mnie spodziewajcie.

Też jestem za jak najwcześniejszym rozpoczęciem wink

32

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

ja też chętnie skończyłbym nie za późno także popieram każdą wcześniejszą godzinę, którą ustalicie.

33

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

a ja bym zagral 9 rund bo3 i skonczyl o 21. super turniej bylby.

34

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Nie pojawię się jednak ani w sobotę ani w niedzielę.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

35

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Zarezerwowałem stoły w Paradoxie i na sobotę, i na niedzielę.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer

36

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Najlepiej byłoby rozpocząć jak najszybciej, ale do tej 15.30 - 16.00 skończyć, mamy autobus powrotny o 17.00.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

37

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Pierwsza paczka z 2 juz do mnie doszla - wiec nie przewiduje problemow i z ta druga. Bedzie mial ktos pozyczyc na turniej KeldeoEX bo to jedyna, ale dosc kluczowa karta ktora bede potrzebowac a do weekendu nie zdobede jej (chyba ze sobie wydrukuje big_smile). Energie jesli to nie problem to wezme z pierwszego base setu - bo z tych aktualnych nowych nie posiadam ich reprintow smile

38

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Powinienem mieć na pożyczenie jednego Keldeo EX (a jak nie ja to na 100% ktoś inny). Zaś energie z Base Setu (zarówno podstawowe jak i DCE) można oficjalnie grać i nikt nie ma prawa robić z tego powodu problemów z dopuszczeniem do jakiegokolwiek turnieju.

39

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

adriank1 napisał/a:

Nawiasem mówiąc, wiem, że jest parę osób które chciałoby skończyć "nie za późno", więc może sensownie byłoby się zebrać na 10:30, żeby o 11 już zacząć albo być w trakcie pierwszej rundy?

Otóż to, popieram - przyjdźmy właśnie na 10:30 żeby:
-o 11:00 już zacząć, o ile nie będzie żadnych problemów
-zdażyć się szybko przenieść do KFC, o ile ci z Paradoxu nawalą (co się niestety zdarzało)

EDIT: w niedzielę przyniosę "Common Boxa" (mniej więcej 3/4 boxa) pokemonowych commonów (i trochę uncommonów) z PCL i dodam go Wam do draftu.

McLer,
simply The Best
in every contest

Podziękowali za posta: adriank1

40

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Ja też oprócz wpisowego dorzucę coś do draftu z kart, które mi pozostały.

Poza tym weźcie ze sobą swoje kolekcjonerskie wanty, ponieważ być może spełnię Wasze marzenia (przykładowo w uzbieraniu brakujących kart base setu) wink