Temat: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Warszawo!

Jako, że obywatele Prawie Stołecznego Miasta Wrocław pragnęliby was nawiedzić "jakoś na przełomie lutego i marca", to i ja pytam, czy nie chcielibyście zagrać Trochę Większego Wiosennego Warszawskiego Turnieju dnia

1 marca 2015 roku (niedziela).

Z boosterkami, wpisowym i takimi bajerami że głowa mała.


Prosiłbym jeszcze Wrocławian o potwierdzenie chęci przyjazdu we wspomniany łikend i Warszawiaków rodowitych i napływowych - może udałoby się ugadać z tej okazji na coś naprawdę dużego?

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Na tę chwilę bardzo chętnie. Od piątku powinienem mieć boostery z XY5, więc myślę, że nagrody są załatwione wink

3

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Będzie przynajmniej trzech Wrocławian; Maślak, Inumaru, ja, jeszcze kilka osób się zastanawia.

Być może z noclegiem w mieszkaniu służbowym.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Ja chętnie, tylko jakoś wcześnie i nie za długo bo to moje urodziny ;p

5

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Czyli turniej z afterkiem?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

6

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Ja bardzo chętnie

I TYLE XD

7

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Czy jest jakaś konkretna przyczyna, dla której proponowaną datą jest niedziela a nie sobota?

8

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Maślak w sobotę nie może, o!

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

9

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Dla mnie i sobota (28 lutego), i niedziela (1 marca) to dobre dni i w oba bym się pojawił.

To wszystko niestety prawda.

10

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

28.02 (sobota) muszę być w pracy do 21:15 tutaj o 23:00 miał bym autobus
01.03 (niedziela) wolne tutaj około 5 był bym w Warszawie na Metro Młociny.
02.03 (poniedziałek) wolne

Także to taka moja sytuacja.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

11

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Czy już mniej więcej wiadomo jaka lokalizacja zostanie wybrana na ten turniej?

12

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

I czy na pewno niedziela, a nie sobota?

13

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Jutro zarezerwuję Paradox na niedzielę, bo jednak większość jest za wtedy. Mam nadzieję, że mimo niedzieli Kakel się pojawi, wczoraj się udało.

To wszystko niestety prawda.

14

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Hej - bardzo prawdopodobne ze i ja moze w koncu zjawie sie w Wawie w ten weekend. Potwierdze do konca tygodnia, tylko napiszcie adres tego Paradoxu zebym logistycznie mogl to juz powoli ogarnac.

15

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

http://www.paradox-cafe.pl/

Anielewicza 2 w Warszawie

16

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Kars napisał/a:

Jutro zarezerwuję Paradox na niedzielę, bo jednak większość jest za wtedy. Mam nadzieję, że mimo niedzieli Kakel się pojawi, wczoraj się udało.

Bardzo ciekawe rzeczy piszesz, bo na moje wcześniejsze pytanie w tym temacie jedyną odpowiedzią, jaką uzyskałem było to że tylko w niedzielę może Maślak, który podobno nie jedzie. Co więcej z tego co pytałem wczoraj to poza mną sobota pasuje bardziej Yabolowi i Babidiemu (który wręcz nie pojawi się w niedzielę). Dodajmy do tego post Artura i zastanawiam się kto jest tą "większością".

17

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Myślę, że Kars zasugerował się tym:

Warszawo!

Jako, że obywatele Prawie Stołecznego Miasta Wrocław pragnęliby was nawiedzić "jakoś na przełomie lutego i marca", to i ja pytam, czy nie chcielibyście zagrać Trochę Większego Wiosennego Warszawskiego Turnieju dnia

1 marca 2015 roku (niedziela).

Wrocław raczej też pisał właśnie o tej dacie. Jeśli przyjezdni nic nie pisali o sobocie, to zapewne Kars założył, że chcą niedzieli (być może mylnie).

Ale abstrahując od tego:
Jeśli zostanie wybrana niedziela to jest duże prawdopodobieństwo, że Was odwiedzę.
Jeśli zostanie wybrana sobota to odwiedziny odłożę na kiedy indziej.

Niemniej mojego głosu nigdy nie liczcie, bo głupio mi potem będzie jeśli coś wypadnie, a taka możliwość zawsze niestety istnieje.
Pozdro

18

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Tak jak napisał Kakel, w niedzielę odpadam a w sobotę mam czas do 15 także pewnie bym dał radę.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

19

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Ja tez jestem mocniej za sobota.

20

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Mi to w sumie okazuje się, że bez różnicy na daną chwilę.

21

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Kakel napisał/a:

zastanawiam się kto jest tą "większością".

Robert napisał/a:

Jeśli przyjezdni nic nie pisali o sobocie, to zapewne Kars założył, że chcą niedzieli

^True story.

Kakel napisał/a:

tylko w niedzielę może Maślak, który podobno nie jedzie. Co więcej z tego co pytałem wczoraj to poza mną sobota pasuje bardziej Yabolowi i Babidiemu (który wręcz nie pojawi się w niedzielę)

^ No cóż, nie wiedziałem o żadnej z rzeczy, które tu napisałeś, więc faktycznie wychodzi na to, że niedziela jest w odwrocie. Wybaczcie, nie miałem złych zamiarów. Sobota, then?

To wszystko niestety prawda.

22

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Wolałbym niedzielę 1 marca, ale jeśli wybierzecie sobotę (28.02) to też przyjdę i zagram. Nie wiem tylko, czy obaj Goście z Wrocławia w ogóle brali pod uwagę ewentualność soboty...

McLer,
simply The Best
in every contest

23

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Bilety zamówione, ale będziemy w sobotę od 16 jakoś w Warszawie dopiero.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

24

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Uporządkujmy. Czasu do weekendu jest jeszcze dużo, ale póki co line-up wygląda chyba tak:

Tylko sobota (28.02)
- Babidi
- Kakel

Raczej sobota (28.02)
- arturomod

Obojętnie (28.02/01.03)
- Kars
- Yabol
- Amphi
- Evildanon

Raczej niedziela (01.03)
- McLer
- Robert

Tylko niedziela (01.03)
- Inumaru
- Piterr
- adriank1

...i do tego jeszcze Szakal ma się dostosować (tak to zrozumiałem). Jeśli gdzieś się rąbnąłem, to zapraszam do wnoszenia poprawek.
Na Shoutboxie rzuciłem pomysł, żeby zagrać dwa turnieje, dzień po dniu. Każdy przyjdzie wtedy, kiedy mu będzie pasowało, co zapewne skończy się tak, że:

Adrian na Shoutboxie napisał/a:

w grę wchodzi turniej w jakieś 8 osób, w sobotę mnie, Inumaru i Piterra zastąpi Kakel, Babidi i Arturomod

Ja prawie na pewno pojawiłbym się na obu takich turniejach. Evildanon też.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer, adriank1

25 (edytowany przez adriank1 2015-02-23 20:17:42)

Odp: (Propozycja) 1 marca - TWWWT

Kakel napisał/a:

Czy jest jakaś konkretna przyczyna, dla której proponowaną datą jest niedziela a nie sobota?

Przyczyna taka, ze ja, Inumaru i Piterr możemy zagrać tylko w niedzielę. McLer poniżej lepiej wyjaśnił, o co mi chodzi.

Jeśli miano by grać dwa dni z rzędu, a w sobotę Inumaru, Piterra i mnie ma zastąpić Kakel, Babidi i Arturomod, a parę osób może grać dwa dni z rzędu, to... nie wiem gdzie jest problem? Zagrajcie w sobotę, my zagramy w niedzielę, kilka osób przyjdzie tu i tu i nie będzie źle.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer