Temat: 24 maja (niedziela) - Galeria Katowicka

Ostatni dzwonek!

Widzę, że nadchodzący weekend nie pasuje wielu osobom, natomiast w następną sobotę jest turniej w Bielsku - proponuję w takim razie turniej w niedzielę, 24 maja w Galerii Katowickiej!

Planujemy mieć dwóch gości z Wrocławia więc to będzie podwójnie dobra okazja do potrenowania z silnymi graczami i zdobycia brakujących kart na OTP.

Liczę na frekwencję!

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: 24 maja (niedziela) - Galeria Katowicka

Najpewniej się zjawię.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

3

Odp: 24 maja (niedziela) - Galeria Katowicka

Niedziela mi jak najbardziej pasuję, będę ;]

2 Miejsce - SuperNova Blast 3 Mediolan

4

Odp: 24 maja (niedziela) - Galeria Katowicka

Pytanko dość ważne - o której?

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

5

Odp: 24 maja (niedziela) - Galeria Katowicka

Będe ale raczej spóźnię się ok 2 godziny. Raczej nie czekajcie na mnie.

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

6

Odp: 24 maja (niedziela) - Galeria Katowicka

Tradycyjnie zbieramy się między 11:30 a 12, bez sztywnej godziny. Ja będę raczej na 11:30.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

7

Odp: 24 maja (niedziela) - Galeria Katowicka

Niestety mnie jednak nie będzie hmm Deck już sprawdzony, a przez weekend będzie trza siedzieć i wkuwać historię.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

8

Odp: 24 maja (niedziela) - Galeria Katowicka

Prócz tego, że galeria jest jutro zamknięta i trzeba znaleźć nowe miejsce zbiórki, to cała reszta bez zmian.

Umówmy się o 12 pod McDonaldem na dworcu, a jak komuś nie pasuje - niech dzwoni. Telefon podam na PW.

Zagramy w herbaciarni 'Teoria' - ścisłe centrum, 200 metrów od dworca, w stronę mostu (w okolicy przystanek tramwajowy św Jana, Zenit, Skarbek, Hotel Diament

https://www.facebook.com/teoria.katowice?fref=ts

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer