Temat: Luźne spotkania w środku tygodnia

Niestety z bólem muszę przyznać, że nie mam szczęścia do rozpiskowych termimów barda. Ogólnie w soboty jestem bardzo zajęty, i nawet gdy już jestem na turnieju, to dostaję częste telefony...

Co innego w dni robocze - po pracy, w godzinach popołudniowych często umieram z nudów. I tutaj mam pytanie dla was - jeśli ktoś z was chciałby ze mną zagrać w bardzie koło godziny 15:00, 16:00, to niech się wypowie w tym wątku z odpowiednim wyprzedzeniem (min. 24 godzin).

Może wtorek? albo piątek?

2

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Pasuje mi każdy dzień, też nie mam co robić dniami

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

3

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Skoro się umówiliście na środę, to będę w środę - kończę przed 16, przyjadę prosto.

4

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Tak więc podsumowując - umówiłem się z powyższymi ziomalami na środę na godzinę 15:30. Jeśli ktoś zechciałby dołączyć, to droga wolna. Do środy smile

5

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Ja mam szkołę do 13:30. Bardzo możliwe, że na was poczekam.

6

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

To ja postaram się być na 15:30 w takim wypadku, zagramy mini-turniej.

Ktoś jeszcze do paczki?

7

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Zapytam Mongoła

8

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Niewykluczone, że wpadnę, ale to zależy od rozwoju dzisiejszej sytuacji. Nie wiem tez jak z Shellaqdo.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

9

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Skoro będzie to zależało od dzisiejszej sytuacji, to napisz wieczorem jak się ma smile

10

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Ktoś na ten piątek od 15:15 w bardzie?

11

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

adriank1 napisał/a:

Ktoś na ten piątek od 15:15 w bardzie?

No myślę, że wszyscy o tym pamiętają. Już odliczam dni smile

12

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Ale turniej dzień później dalej aktualny tak?

13

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Nataku napisał/a:

Ale turniej dzień później dalej aktualny tak?

Aktualny a Ty musisz na nim być smile

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

14

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Nataku napisał/a:

Ale turniej dzień później dalej aktualny tak?

Nie mieszamy dwóch różnych wydarzeń. Bylibyśmy niepoważni gdybyśmy na turniej w którym mamy mieć gości z Warszawy i Krakowa nie wystawili silnego składu big_smile

Dlatego dzień wcześniej trzeba potrenować.

15

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Czy ja mogę grać w tym turnieju np. przez Skypa? xD

16

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Ze względów osobistych będę jutro w Bardzie tylko od godziny 15:00 do godziny 16:15, ale będę. Chętnie zagram te 2-3 sparringi z chętnymi, bo jak rozumiem Keeshii i tak przyjdzie - prosto po pracy.

17

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Jest opcja mini turnieju w piątek 31 maja w Rybniku. Otworzyli nam sklep Goblin, który mógłby ściągać dodatki z pokemona, jak zauważą większą ilość graczy. Jestem w stanie zebrać ze starej gwardii z Rybnika i okolic 7 osób + ewentualni goście. Chłopaki zatrzymali się na pograniczu DP/HS onu, ale spokojnie można pograć bez nagród Bw onem w ramach przygotowań do OTP. Słyszałem już opinie kilku osób i postanowiłem zmienić termin na piątek ze względu na to, że szkoły raczej mają wolne w ten dzień (po Bożym Ciele), a i Keeshii mógłby nas odwiedzić gdyż nie pasują mu soboty. Sklep jest odrobinę większy od Barda w Katowicach i jest 10 minut piechotą od dworca. Co myślicie?

"Clear voice, good jokes."

18

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Mam dość ważne spotkanie. Rzuć godziną to powiem czy dam radę przyjechać czy nie.

19

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

No to dogadałem sprawę z Goblinem i mamy w praktyce wolny sklep od 12 do 15-16 w najbliższy piątek. Jeszcze raz pytam, kto się pisze?

"Clear voice, good jokes."

20

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Prosilbym osoby ktore maja zamiar przyjsc o wziecie zbednych kart, szczegolnie supporterow, chetnie zaopatrze sie na przyszlosc big_smile

21

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Ja do Rybnika niestety nie przyjadę, ale mógłbym w piątek wbić do barda w Katowicach pograć.

Macie mój telefon bo od jutra nie będę miał raczej dostępu do internetu: 516 950 874

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

22

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Miałem coś podobnego zapostować. big_smile W piątek jesteśmy z Shellem wolni raczej cały dzień. Miałby ktoś ochotę na spotkanie w okolicach południa?

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

23

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Zgłaszam swoją gotowość. Jestem dyspozycyjny pomiędzy 15:30-18:30. Rano niestety mam pracę, później jak najbardziej mogę grać.

24

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Ktoś chce się przejechać do Krakowa w czwartek po południu?

25

Odp: Luźne spotkania w środku tygodnia

Byłby ktoś chętny spotkać się w środku tygodnia o godzinie 17:00, żeby trochę pograć i pogadać. Np. proponuję środę 19 lutego. Chętnie wysłucham komentarzy o ECC z pierwszej ręki smile