1

Temat: Nowy KeldeoBlast

Takim czymś sobie dziś grałem:

Pokemony [11]:
4x Keldeo EX LT
1x Mewtwo EX LT
2x Jirachi EX PLB
2x Exeggcute PLF
2x Blastoise PLB

Trainery [38]:
4x Professor Sycamore
2x Archie's AitH
1x N
1x Lysandre
1x LTC
4x Ultra Ball
4x Battle Compressor
4x VS Seeker
4x Acro Bike
2x Bicycle
4x Superior Energy Retrieval
2x Muscle Band
2x Float Stone
1x Professor's Letter
1x Town Map
1x Computer Search

Energie [11]:
11x Water Energy

OSTRZEŻENIE: Jest to jedna z trudniejszych w obsłudze talii z jaką miałem ostatnio do czynienia.
Plan gry jest dwuczęściowy. Przez pierwsze tury rozpaczliwie próbujemy postawić na stół Blastoise'a. To jest ta łatwa część. Jeśli nam się uda to zaczyna się trudniejsza część, bo musimy wziąć 6 nagród. Staramy się zdejmować Pokemony przeciwnika na hita Keldełkami (ale np. Seismitoada lepiej na dwa hity), a jak nam przeciwnik jakiegoś zdejmie to SER i ładujemy następnego.
Brakowało mi tu dziś stadionu, następnym razem postarałbym się tu zmieścić jakieś Rough Seas (pewnie za jeden z rowerów, trudno mi powiedzieć czy zwykły czy Acro). Może przydałby tu się jakiś inny ataker zamiast jednego Keldeo, jakiś Black Kyurem EX albo Mega Blastoise? Professor's Letter to jedna z najlepszych kart w tej talii, pomaga zagrać Archiego, pozwala szybko coś naładować, miodzio. Computer Search na ręku na początku gry = niemal gwarantowany Archie w tej samej turze.

Generalnie talia przynosi masę frajdy kiedy wejdzie szybki Archie, polecam wszystkim fanom KeldeoBlasta, szybkich talii i dobrej zabawy.

2

Odp: Nowy KeldeoBlast

+ pokaż spoiler

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/5529711904b04/Zdj_cie_0053.jpg

W ramach uzupełnienia pozwalam sobie wrzucić powyższe zdjęcie z PIERWSZEJ TURY dzisiejszej gry Kakela. 180 HP bang.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Piterr