1

Temat: Opcja "turniej"

Czy w ogóle wiadomo coś, kiedy oni mają zamiar to aktywować?

Bodajże w marcu miałem okazję testować i było bardzo fajnie. Ugrałem 10 boosterków, a potem znowu zablokowali i ni widu ni słychu. Myślałem, że to już lada moment ruszy.

Coś się działo w temacie przez te wszystkie miesiące?

2

Odp: Opcja "turniej"

Nic. Tylko liczba niemożliwych do wykorzystania biletów rośnie.

Od tego mistycznego marca nie natknąłem się na żaden komunikat odnośnie turniejów.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Robert

3

Odp: Opcja "turniej"

Szkoda, bo wtedy rozgrywka byłaby dużo bardziej urozmaicona niż granie tylko z przypadkowym przeciwnikiem...

4

Odp: Opcja "turniej"

Było ogłaszane na oficjalnym forum, że turnieje znowu ruszą kiedy PTCGO wyjdzie z bety, co ma się zdarzyć już niebawem (ale nie wiadomo dokładnie kiedy): http://forums.pokemontcg.com/topic/2600 … ty-update/

5

Odp: Opcja "turniej"

Już wiadomo. Od dziś przez trzy dni.

Jest tak.

To wszystko niestety prawda.

6

Odp: Opcja "turniej"

Super sprawa. Od razu czuje się inny klimat smile

Polecam każdemu.
Zagrałem jeden turniej za 6 biletów wejściówkowych w formacie standard. Za pierwsze miejsce zgarnąłem 6 różnych wymienialnych boosterów i trochę tokenów. Jeśli się nie dostanie gdzieś po drodze po tyłku to naprawdę można się ładnie dorobić.

Nie wiem jeszcze jak jest z tymi turniejami, gdzie wejściówka kosztuje 55 tokenów. Jeśli tam też są takie nagrody to tylko grać... ale to przetestuję już jutro... znaczy dzisiaj smile

EDIT: Za tokeny można zdobyć bilety na wejściówkę. Tak czy siak warto grać smile