1

Temat: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

W tym roku ferie świąteczne w szkołach i na uczelniach trwają 2 tygodnie, warto to wykorzystać. Dlatego proponuję zorganizowanie turnieju w formacie Expanded BW-on. Jeśli jesteście chętni, podawajcie pasujące wam terminy w okresie 27.12.14.-05.01.15., to zobaczymy co da się wymyślić.

Odpowiedzi na nurtujące was pytania:
icon_arrow Czemu BW-on?
W BC-on gramy regularnie, a ja chcę pograć sobie dla odmiany w BW-on.

icon_arrow Pozbyłem się wszystkich starych kart i mam tylko deck w BC-on. Co mam zrobić?
Talie BC-onowe nie różnią się zbytnio od BW-onowych. Przewaga jest niewielka i ogranicza się do kart typu Super Rod czy Tool Scrapper, chyba że chcesz przyjść na Yveltalach. Wtedy zacząłbym pytać czy jakaś dobra dusza nie będzie miała wolnych Dark Patchów. W każdym razie i tak zapraszam z talią do Standardu, w końcu liczy się dobra zabawa smile .

icon_arrow Miejsce, nagrody, jak gramy?
Zależy od tego, ile osób się zgłosi.

2

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

ja chętny. bedę w warszawie we wszystkie te dni, wiec obojetne raczej.

3

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

ja będę w Warszawie dopiero od 01.01.

4

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Mi pasuje piąty styczeń dzień przed urodzinami (licze na darmowe winy) ;D

EDIT:
BW zawsze okej bo będą Reunicluski smile

5

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Raczej mi pasuje więc jestem chętny.

6

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Jestem chętny i zgłaszam sie big_smile

I TYLE XD

7

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Chętnie. Termin póki co obojętny, ale raczej bezpieczniej by było już w 2015.

To wszystko niestety prawda.

8

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

To kto jest za 5 stycznia?

9

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Jak na razie zwycięża styczeń. Powstaje pytanie: czy robimy ten turniej w weekend 3-4 stycznia (zabierając zapewne termin dla "zwykłego" spotkania), czy jednak nie w weekend (2 albo 5)? Mnie na razie wszystko jedno, chętnie wysłucham waszych opinii na ten temat.

10

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

oprocz spotkania normalnego.

11

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Wolałbym, aby nie zabierać terminu spotkania "normalnego" (tj. takiego w BCR-on, o ile rozumiem?), a zarazem mam ochotę zagrać w obu formatach, choćby dzień po dniu, tak więc głosuję za terminem 2 stycznia (BW-on) i w weekend (3-4 stycznia, do ustalenia) w BCR-on.

McLer,
simply The Best
in every contest

Podziękowali za posta: Yabol

12

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

McLer napisał/a:

Wolałbym, aby nie zabierać terminu spotkania "normalnego" (tj. takiego w BCR-on, o ile rozumiem?), a zarazem mam ochotę zagrać w obu formatach, choćby dzień po dniu, tak więc głosuję za terminem 2 stycznia (BW-on) i w weekend (3-4 stycznia, do ustalenia) w BCR-on.

Fajnie by było abyśmy zagrali ile się  da smile A co do talii to wątpie żeby były zmiany ewentualnie moiże reuniclusy przybeda smile

13

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Maklor dobrze gada, polać mu!

14

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Yabol napisał/a:

Maklor dobrze gada, polać mu!

Dobra już to robie.

BarMan Wiewiór big_smile

Czyli zdeklarowani?
W weekend BCR-On a 5 stczniaa BW-On?

15

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Wiewiór, forsujesz dzielnie (i dodam, jednoosobowo) 5 stycznia. Rozumiem, że chcesz przejąć ode mnie organizację turnieju, tak żeby najbardziej pasował Tobie? Twoja opinia jest dla mnie równie ważna jak pozostałych, ale zrozumiałem za pierwszym razem, trzeci już mnie zaczyna denerwować.

16

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Kakel napisał/a:

Wiewiór, forsujesz dzielnie (i dodam, jednoosobowo) 5 stycznia. Rozumiem, że chcesz przejąć ode mnie organizację turnieju, tak żeby najbardziej pasował Tobie?

Nie nie che nabijam posty po 1. A po 2 chce żeby było wszystko postanowione żeby ulożyc talie big_smile.. Ale w sumie nie będę w goracej wodzie kapny, co będzie to bedzie

17

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Kiedy: 2 stycznia 2015 (piątek); godzina 11:00 (chyba że będą wielkie sprzeciwy)
Gdzie: KFC przy Feminie (chyba że chcecie żebym zarezerwował Paradox)
Nagrody: boosterki ze świeżutkiego boxa Phantom Forces.

Tak to na dzień dzisiejszy wygląda. Jeśli nie ma sprzeciwów (znajdzie się jednak nagle wielu fanów opcji poniedziałkowej), tak będzie wyglądać turniej w BW-on. Na który zapraszam.

18

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Kakel napisał/a:

Kiedy: 2 stycznia 2015 (piątek); godzina 11:00 (chyba że będą wielkie sprzeciwy)
Gdzie: KFC przy Feminie (chyba że chcecie żebym zarezerwował Paradox)
Nagrody: boosterki ze świeżutkiego boxa Phantom Forces.

Tak to na dzień dzisiejszy wygląda. Jeśli nie ma sprzeciwów (znajdzie się jednak nagle wielu fanów opcji poniedziałkowej), tak będzie wyglądać turniej w BW-on. Na który zapraszam.

Ale pójdziemy chyba na góre?

19

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Góra rano jest zamknięta.

Ja na tym turnieju będę smile

20

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Yabol ale gramy bez proxow pamiętaj tongue

21

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

To pożycz mi ktoś 2 żabki, żebym miał czym grać sad jedna już niedługo będzie szła, ale nie zdąży sad

22

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

No mi tez się przydadzą Yveltal Ex i jeden Darkrai przy okazji zwykłe Yvelki tez spk i 3 enrgie darkowe (i może jeszcze 1 dce)

23

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Pożyczyłby mi ktoś w takim razie 3 Robo Substitute (Team Flare Gear) PFO na tym turnieju w piątek?

I TYLE XD

24

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Ja mam darkraia wiewiórko jak co

25

Odp: Świąteczno-noworoczny warszawski BW-on

Yabol napisał/a:

Ja mam darkraia wiewiórko jak co

To biera jednego big_smile Chyba że będę już mieć all do decku tongue
Afi robociki z fajtningami -.-