Temat: Wyszukiwarka kart

Zakładam ogólny temat dot. wyszukiwarki kart na naszej stronce..

Przeglądając skany ze Skyridge zauważyłem, że Magneton ESR jest opisany identycznie jak Magneton ESR-2 - czyli ten sam typ i ataki, a na skanach jest zupełnie inaczej.

Jak jeszcze coś zauważę, to zgłoszę tutaj, innych też do tego zachęcam.

2

Odp: Wyszukiwarka kart

Poprawiłem problem z Magnetonami Skyridge. Dzięki za zgłoszenie.

3

Odp: Wyszukiwarka kart

Ja znalazłem coś takiego, że kiedy naciskam filtr "Pokemon - Stage 1" to wśród 2031 kart na ostatniej stronie (po 100 wyników na stronie) jest Rocket's Scizor PBEST który jest basiciem, oraz na drugiej stronie Dwebble P_MCD2 z McDonalda - tak samo basic jak poprzedni.

"Clear voice, good jokes."

4

Odp: Wyszukiwarka kart

Poprawione, także kilka Stage 1 które było wpisane jako Basici zostało zmienione tak, by było poprawnie.

5

Odp: Wyszukiwarka kart

Napiszę tu, zanim zapomnę. Niestety problem może rozwiązać tylko keeshii (pewnie jest to kwestia dwóch minut). Przeglądałem po raz enty stare sety i zauważyłem coś dziwnego w temacie promek: Set "Nintendo Promos" składa się wyłącznie z jednej karty: Tropical Wind, która idealnie wypełnia lukę między kartami 25 a 27 w secie "Old Nintendo Promos". Więc set "Nintendo Promos" można spokojnie usunąć z wyszukiwarki a Tropical Winda dorzucić do "Old Nintendo Promos". Do tego obydwa te sety znajdują się w bloku BS-only, czyli do Skyridge włącznie, a powinny być w bloku EX-only.

Podziękowali za posta: keeshii

6

Odp: Wyszukiwarka kart

Zrobione. Dziwne, że przez tak długi czas nikt nie zgłosił tego problemu, widać wszyscy (poza kakelem) są zapatrzeni jedynie w najnowsze sety.

Podziękowali za posta: Kakel

7

Odp: Wyszukiwarka kart

Dark Patch jest oznaczony jako tool.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

Piterr's Strona

Podziękowali za posta: keeshii, Kakel

8

Odp: Wyszukiwarka kart

Dark Claw natomiast nie. Ale to już przeszłość. Dzięki za wychwycenie.

Podziękowali za posta: keeshii

9

Odp: Wyszukiwarka kart

Znowu się trochę czepiam, ale najnowszy set posiada oficjalny skrót PHF, a nie PFO. Tak samo ze starszymi setami - Plasma Storm to PLS, a nie PS, zaś Boundaries Crossed to BCR, a nie BC.

10

Odp: Wyszukiwarka kart

Zmiana skrótu setów jest problematyczna. Wszystkie linki do kart na forum i na stronie przestałyby działać. Po upływie ok. tygodnia od wgrania setu do wyszukiwarki jego tag jest niemodyfikalny wink.

Mógłbyś nam powiedzieć jak sprawdzasz oficjalne skróty setów? Nowe sety będę już wgrywać poprawnie.

11

Odp: Wyszukiwarka kart

keeshii napisał/a:

Zmiana skrótu setów jest problematyczna. Wszystkie linki do kart na forum i na stronie przestałyby działać. Po upływie ok. tygodnia od wgrania setu do wyszukiwarki jego tag jest niemodyfikalny wink.

Mógłbyś nam powiedzieć jak sprawdzasz oficjalne skróty setów? Nowe sety będę już wgrywać poprawnie.

Hmm, chociażby TUTAJ tongue Pierwszy rezultat.

Szczerze mówiąc, po prostu od momentu premiery jakoś tak je zapamiętuję, a na tej stronce wszystkie są wypisane poprawnie. Nie jestem tylko pewien czy skrót od XY5 jest już oficjalny, najlepiej czekać z takimi rzeczami do dnia premiery, bo przecież na Omastarze skany kart szybciej i tak się nie pojawią.

12

Odp: Wyszukiwarka kart

Kiedy możemy spodziewać się kart z XY5 w wyszukiwarce? smile

13

Odp: Wyszukiwarka kart

Spróbuję się tym zająć w tym tygodniu. Pomoc mile widziana.

14

Odp: Wyszukiwarka kart

OK, w jaki sposób moge pomoc?

15

Odp: Wyszukiwarka kart

Prośbę o pomoc kierowałem raczej do Kakela i adriank1 - oni zostali już wdrożeni w ten proceder. Największym problemem są teksty na kartach, które często trzeba ręcznie przeklepać ze skanów. Jednej osobie na jeden set schodzi mniej więcej cały dzień, natomiast 3 osoby robią to w 2h. Ostatni set był ogromny - 164 karty... ale udało się.

Jeśli chciałbyś kiedyś brać udział w akcji "przeklepujemy set", to napisz mi na PW. A gdy będziesz regularnie nas wspierał, to dostaniesz medal w profilu wink

16

Odp: Wyszukiwarka kart

keeshii napisał/a:

Największym problemem są teksty na kartach, które często trzeba ręcznie przeklepać ze skanów.

A nie dałoby się tego usprawnić za pomocą jakiegoś oprogramowania do OCR?

17

Odp: Wyszukiwarka kart

Sprawdzanie i poprawiania tego pewnie by zajęło tle samo czasu co przepisywanie wink

18

Odp: Wyszukiwarka kart

Czy można by wyłączyć rozróżnianie wielkich i małych liter przy wpisywaniu nazwy karty?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

19

Odp: Wyszukiwarka kart

Informacja: Uzupełniłem wszystkie brakujące promki XY, na dzień dzisiejszy wyszukiwarka zawiera wszystkie legalne karty w Standardzie, między innymi:
Karen P_XY
Mew EX P_XY
Ho-Oh BREAK P_XY

Jeśli ktoś ma karty z McDonalda, które były u nas niedawno i chciałby przesłać skany, proszę o pw smile .

Podziękowali za posta: adriank1

20

Odp: Wyszukiwarka kart

Jezeli zaznaczy sie w wysukiwarce resistance dajmy na to na walke to wyskakuja ppokemny z weaknessem na walke

Podziękowali za posta: keeshii

21

Odp: Wyszukiwarka kart

@Woodhamma - dzięki za zgłoszenie. Okno do szukania szczegółowego generuje złe zapytanie. To prosta sprawa, naprawię przez weekend.

EDIT: Poprawione.

22

Odp: Wyszukiwarka kart

Przy przeglądaniu Pokemonów w wyszukiwarce zauważyłem, że Zoroark BREAK BKT jest wpisany jako basic.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

Podziękowali za posta: keeshii

23

Odp: Wyszukiwarka kart

Przepraszam , jak można dodać  brakującą karte do wyszukiwarki ? Np. Chciałbym dodać (Nie ma jej w wyszukiwarce) Tapu Lele GX SM Guardians Rising ?

24

Odp: Wyszukiwarka kart

Brak karty w wyszukiwarce : Dhelmise SM GR

25

Odp: Wyszukiwarka kart

@JanEryk Nie ma jeszcze dodanego setu guardian Rising. Karty o których piszesz będął dodane wraz z całym dodatkiem.