1

Temat: Extended BW-on

Que

Nie mogę powiedzieć, że w jakikolwiek sposób jestem fanem tej decyzji. Choć zmienianie decków na drugi dzień jest ciekawym pomysłem, to zrobienie z BW-on czegoś przymusowego, a nie side-eventa, jest wręcz dziwne.

Dzięki bogu, że to nas nie dotyczy.

2

Odp: Extended BW-on

A wytlumaczyl bi mi ktos tak na chlopski rozum o co kaman?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

3 (edytowany przez adriank1 2014-07-03 12:56:38)

Odp: Extended BW-on

Jebut, byłem przekonany że to jakiś dowcip.

No ale póki sprawa dotyczy tylko dwudniowych regionalsów to niespecjalnie się tym przejmuję. Ciekawe ile finałów będzie tłuczeniem się ze sobą Rayeelsów wink

4

Odp: Extended BW-on

the first day of Regionals will be whatever the next Modified format is (once it is announced for next season), and then day 2 will be backtracking to allow for older sets that weren?t even legal this season.

Pierwszy dzień Regionalsów będzie rozgrywany w obowiązującym formacie, natomiast drugi w BW-on.

5

Odp: Extended BW-on

Na pewno nie chodzi o to, że będą drugiego dnia oddzielne turnieje w Extended? Mimo wszystko ta notka jest dla mnie dość niejasno napisana.

6

Odp: Extended BW-on

If you make it to day two, this means you?ll be seeing cards like Eelektrik from Noble Victories again (and Tropical Beach, which will likely be rotated out at the end of this season).

Nie wiem dlaczego miałby być nieczytelny O.o

7

Odp: Extended BW-on

Nie podoba mi się to trochę. Ktoś może być dużo lepszym graczem w modified niż w extended. Taki ruch to wymuszenie na ludziach skołowania kart z okresu BW-on (o co im zapewne chodziło), ale mimo wszystko... Ja ten sezon pasuję jeśli chodzi o Premiere Eventy.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.