Temat: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Zbieram karty juz ponad 11 lat . I powiem szczerze ze pierwasze edycje mowie o :

BS1
JUNGLE
Fossil
Rockets Team


To dla mnie karty elitarne . Czym karta nowsza tym dla mnie bardzie robiona na siłe byle zarobic...
nNawet ich jakośc i HOLOGRAMY sa brzydsze i mniej staranne

Ciekawe czy ktos sie ze mna zgadza ze w tym wypadku Old SCHOOL rzadzi ! ? smile

2

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

<Patrzy na nowe ilustracje> <patrzy na stare karty> LOL, NOPE

3

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Po co siejesz hejt ? smile Masz problem nie pisz big_smile Pytam o to starych wyjadaczy i gosci z pasją a nie Neo zgrywusów i gimbaze

4

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Eeeeee... Ok... Widzę, że do ciebie jednak muszę wyrażać się bardziej jasno. Tak więc:

Po porównaniu ilustracji z najnowszych setów oraz ilustracji z najstarszych setów, stwierdziłem, że te nowe podobają mi się o wiele bardziej.

Czy teraz rozumiesz sens mojej wypowiedzi?

5

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Eeee o tych obrazkach wspomniałem dodatkowo raczej to jest detal smile

Chodzi mi raczej o to ze starsze serie maja swoja dusze i dla starych kolekcjonerów wieksza wartosc sentymentalna smile

6

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Lesiu gra już siedem lat i jest jednym z moderatorów globalnych tego forum, więc sądzę, że może się wypowiedzieć na ten temat jak tylko chce póki nikogo nie obraża i jest jednym ze 'starych wyjadaczy' właśnie mimo, że mamy tu ludzi dużo starszych stażem.

Szanujmy się. Każdy może mieć swoje zdanie, zarówno pozytywne jak i negatywne. I nie, nie atakuję cię w tym momencie jak pewnie bardzo chciałbyś, żeby było, żeby móc się odgryźć za to.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na koniec pokaże karty z pierwszych setów (niektórymi gram po dziś dzień) i uważam, że są naprawdę "oldschoolowe".

Switch BS
Double Colorless Energy BS
Poke Ball J - tym można jeszcze grać na turniejach

Z ładniejszych artów w starym stylu:

Dark Alakazam TR-2
Dark Charizard TR-2
Pidgeot J-2
Butterfree J
Cubone J

I inne.

Niestety set Fossil był strasznie brzydki. Mam niesmak za każdym razem kiedy oglądam arty z tego setu.

7

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Ja nie mam zamiary obrażac kogos . Ale takie odp jak Twojego kolegi irytuja smile Wybacz.

Nie mam nikogo za lepszego lub gorszego . Poprostu dalem wpis by z kims pogadac o tych kartach a ktos w 1 poscie

sie przywala smile Wiec nei dziw sie mojej reakcji smile

Całkiem dobre karty masz ze starszej edycjii . Moze masz jakies karty na wymiane czy $ smile

8

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Nie znam nikogo, kto grywa starymi kartami bo niestety blok Base/Jungle/Fossil był dość niezbalansowany i Trainery, które się w nim znajdują były dość mocno przegięte. Jako gracz nie uważam zatem Base Setu za złotą erę karcianki, dużo bardziej wolę karty z okresu III Generacji.

Jak już mówimy o rysunkach: Gastly BS - blegh.

9

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Ja uwazam ze najlepsze sety to :

Gym Challenge
Gym Heroes
Rockets Team

oraz

Neo Discovery
Neo Genesis

dla mnie najbardziej efektowne karty i mają to coś .
Ale jak mówiłem mimo ze słabiej grywalen Fosil i Jungle sa dla mnie nadal HOT smile

10

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

A mi się bardzo podobały grafiki pokemonów Light, przynajmniej kart, które trafiłem w jedynym boosterku, który zakupiłem w tamtym okresie tongue

Light Vaporeon N4
Light Golduck N4

11

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Przyznam Ci kolego racje. Dla mnie tez tamte karty maja moc. Gralem kiedys. Te teraz robione sa zdeczka na sile. Ale tymi gram bo wszyscy nimi graja.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

12

Odp: Czy ktoś z was jeszcze grywa kartami z serii Basic set ,jungle itp ?

Dokładnie mam takie same zdanie smile


Jara mnie ta karta :

http://940ee6dce6677fa01d25-0f55c912997 … 183561.jpg


Stary dobry oldschool