Temat: Najrzadsze karty

Wiecie moze jakie karty sa najrzadsze z serii :

Jungle Fosiil Rockets i Promo ?


Sa jakies statystyki ile wyszło kart lub % szansa ich złapania ? smile

dzieki za odp

2

Odp: Najrzadsze karty

Jeśli chodzi o sety Jungle, Fossil, Team Rocket - to wszystkie karty z gwiazdeczką w prawym, dolnym rogu są rzadkie (ang. rare) - w tych setach nie było żadnych rzadszych kart. Od setów Neo zaczęły się pojawiać tzw. shiningi np. Shining Charizard N4, one były nieco rzadsze od zwykłych rarek, ale to już inne sety.

Z określeniem najrzadszej karty Promo jest więcej problemów. Po internecie panoszą się jakieś pogłoski o japońskiej karcie "Pokemon Illustrator", która została wydrukowana w 4 sztukach i na ebay'u osiągała wartość liczoną w tysiącach dolarów.

3

Odp: Najrzadsze karty

Ciekawe Czy ktos ma na sprzedaz

. Shining Charizard N4 ? smile

4

Odp: Najrzadsze karty

Jeśli chcesz coś kupić, edytuj swojego posta w dziale wymiany. Dział jest bardzo często przeglądany, więc jeśli ktoś będzie miał to z pewnością się z Tobą skontaktuje.

5

Odp: Najrzadsze karty

keeshii napisał/a:

Jeśli chodzi o sety Jungle, Fossil, Team Rocket - to wszystkie karty z gwiazdeczką w prawym, dolnym rogu są rzadkie (ang. rare) - w tych setach nie było żadnych rzadszych kart.

W secie Team Rocket była już jedna karta rzadsza, niż typowe 'rare' - chyba jako pierwsza "secret rare" w historii PTCG - a mianowicie karta nr 83/82 "Dark Raichu" (Holo).
Generalnie każda karta o numerze "wyższym" od liczby kart w danym secie (tutaj: numer 83, a oficjalna liczba kart w secie TR to 82) to jest właśnie "secret rare" (tj. ukryta rzadka).

McLer,
simply The Best
in every contest

6

Odp: Najrzadsze karty

Ciekawa informacja smile

Posiadam ta karrte na Hologramie


Ile ona może byc warta na dzien dzisiejszy

Mcler

   ?

7

Odp: Najrzadsze karty

Z tego co widzę na Ebayu Dark Raichu TR chodzi tak po 15-20zł.
1st edition jest warta trochę więcej. Na trollandtoad.com ceny podobne.

8

Odp: Najrzadsze karty

Zamawiał z was ktoś przez Ebay karty ??

Duzo jest ciekawych kart widze .


Jak tak to ile dni czekaliście na odbiór

9

Odp: Najrzadsze karty

Zależy skąd zamawiasz i jaki rodzaj przesyłki wybierasz. Czasami zamówienia dochodzą w tydzień, a czasami potrafią iść nawet miesiąc. W tym wypadku nie ma żadnej reguły (tak wynika z mojego doświadczenia). Chyba, że wybierasz jako rodzaj dostawy rejestrowaną przesyłkę priorytetową, wtedy potrafi dotrzeć nawet w 3-5 dni, ale koszty są zazwyczaj bardzo wysokie i niezbyt opłacalne na dłuższą metę.

10

Odp: Najrzadsze karty

taufik23 napisał/a:

Zamawiał z was ktoś przez Ebay karty ??

Duzo jest ciekawych kart widze .


Jak tak to ile dni czekaliście na odbiór

Ebay działa jak międzynarodowe allegro. Co za tym idzie czas oczekiwania na przesyłkę zależy od tego, gdzie znajduje się sprzedawca. Jeżeli znajduje się na 2giej półkuli to możesz na nią czekać nawet 3 tygodnie.

Kupowałem różne rzeczy za pośrednictwem portalu ebay (nie wiem w czym może Ci pomóc ta wiedza:< ).

Edit: Dlaczego ten wątek znajduje się w "Karciane zagadki"? O.o

11

Odp: Najrzadsze karty

W sumie nie wiem, przeniosłem.