1 (edytowany przez adriank1 2014-04-09 20:53:48)

Temat: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Jako, że w odpowiednim temacie dotyczącym pomysłu dotyczącego zagrania większego turnieju panuje wyraźna indolencja w ustalaniu terminu, jednak jest wyraźna chęć zagrania, stwarzam temat dotyczący wyboru daty tego turnieju.

Oczywiście jestem tu tylko gościem i nie jest moim zadaniem wprowadzanie nowych ani jakichkolwiek porządków, ale chciałbym się dowiedzieć - kiedy i o której właściwie mamy zagrać. Fajnie by było, gdyby do środy lwia część głosów byłaby już oddana, ponieważ wiem, że słynny warszawski "KTOŚ" musi wiedzieć na kiedy rezerwować stoliki

Jeśli admin lub moderator globalny uzna temat za niepotrzebny, po prostu go skasuje.

Dla skrócenia długiej historii:

Z prawdopodobieństwem graniczącym ze zdroworozsądkową pewnością mogę powiedzieć, że na ten turniej mogę przyjechać zarówno w sobotę jak i niedzielę i nie robi mi różnicy w którym dniu się odbędzie - wiem jednak z taką samą pewnością, że w czwartek przedwielkanocny się nie pojawię.

A wy? Jest szansa dowiedzieć się jakie macie zdanie?

2

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Ja mogę za tydzień BYĆ i ZAGRAĆ zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. A zatem zgłaszam swoją obecność, natomiast do wybranego przez innych dnia (S/N) się po prostu dostosuję.

McLer,
simply The Best
in every contest

3

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Dla mnie zdecydowanie niedziela, w sobotę prawie na pewno nie będę mógł przyjść zagrać.

4

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Ja podobnie jak mój przedmówca. Dostosuję się do wybranego terminu, czyli tego na który zagłosuje WIĘKSZOŚĆ. Goszczewski obiecał, że mnie rozwali, albo ja jego, więc nie mogę go zawieść i muszę się pojawić.

PS. Jeśli jednak będę miał jakieś preferencje to po prostu zrobię update tego posta, aby nie spamować smile

5

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Ja najpewniej dowolnie, bo mam do wyboru urwać się z kółka w szkole w sobotę albo przyjść w niedzielę z lekkim kacem.

~Prawdziwy Shun

6

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Mi obojętnie na razie, najbardziej chyba ważne głosy  mają goście z Białegostoku, bo to oni muszą przyjechać

I TYLE XD

7

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Ja osobiście jestem za niedzielą, ten termin pasuje mi duuuużo bardziej jak sobota.

8

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Niedziela brzmi całkiem spoko.

9

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

mi sobota dużo bardziej pasuje niż niedziela, czwartek odpada na 90%.

10

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Sobota>Czwartek>Niedziela, ale pewnie i tak przyjdę.

11

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Mi wstępnie pasuje i sobota i niedziela.

P.S. Shun jak nazywa się to szkolne kółko skoro następnego ranka będziesz  na kacu? O.o

Mam Landorusa EX na zbyciu

12

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Wolę Sobotę ale Niedziela też mi pasi smile

13

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Niechaj będzie to niedziela.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

14

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Podsumowanie ankiety:

Wypowiedziało się 12 osób w tym 3 osoby spoza Warszawy

Z graczy aktywnych nie wypowiedział się Pelek, Wawlok i Tojax (ostatniego trudno oczekiwać z powodu studiów).

Wyniki na chwilę obecną:

Nie przyjdę w czwartek - 3
Nie przyjdę w sobotę - 1
Nie przyjdę w niedzielę - 0

Jak rozumiem, możemy przyjąć, że turniej odbędzie się w niedzielę, a jego start przypadnie na godzinę 10:30 w Paradox Cafe, pod warunkiem, że będą miejsca (McLer obiecał to sprawdzić jutro).

Jeśli nie ma sprzeciwu to mogę tylko się cieszyć i spokojnie zaplanować podróż.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Amphi

15

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Liczę że każdemu ta opcja pasuje więc do zobaczenia w niedziele smile

16

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Może przyjdę w niedzielę.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

17

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

WAŻNE INFO: zadzwoniłem przed chwilą do Paradoxu i okazuje się, że w niedzielę będą tam mieć DWA różne turnieje naraz (oba były wcześniej ustalone, otóż to...), w efekcie czego
wolnych pozostanie bardzo mało (np. 2, 3 - może co najwyżej 4) stoliki. MOŻE, co tutaj podkreślę.
Na wszelki wypadek zarezerwowałem zatem CAŁĄ LEWĄ stronę (tj. 5-6 stolików), ale na SOBOTĘ 12 bm (czyli tę najbliższą), tak "od zaraz po otwarciu", czyli od godz. 10.00.

Obawiam się, że w sobotę turniej TAM powinien się nam udać, ale w niedzielę nie, bo tych wolnych miejsc zapewne okaże się za mało (być może tamci w ogóle zajmą wszystko - mają na to zgodę Paradoxu, i tyle). 

CHYBA trzeba w takiej sytuacji raz jeszcze spytać, kto może POJAWIĆ SIĘ W SOBOTĘ - ?...
I CHYBA przenieść turniej jednak na SOBOTĘ - ?

Przypomnę, że ja mogę również w sobotę, zresztą już o tym pisałem. Tj. będę i zagram.

A swoją drogą to takie "ustalanie turnieju w Paradoxie" BEZ brania pod uwagę innych - innych graczy z innych gier, ale także samego Paradoxu - nieźle pasuje do tego, co uważam za beznadziejne w podejściu do naszych ostatnich spotkań... Otóż NIKOMU z tych, którzy ten turniej wymyślili, ani z tych, którzy ten pomysł podchwycili (!), w efekcie czego lokalizacja uległa zmianie na warszawską, najwyraźniej NIE przyszło do głowy, żeby zacząć od sprawdzenia, czy tam (w Paradoxie) da się wtedy zagrać...

McLer,
simply The Best
in every contest

18

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

OK, widzę, że mamy lekki fuck-up z terminem. Wobec tego proponuję zrobić turniej w niedzielę u mnie w mieszkaniu. Lokalizacja zapewne większości z Was znana - graliśmy tam w grudniu. Raczej nie będzie trzeba dowozić żadnych mebli - wątpię, żeby było nas ponad 12 osób. Bardzo proszę na SZYBKĄ wypowiedź, co o tym myślicie.

Podziękowali za posta: McLer

19

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Arturomod twierdzi, że możemy zagrać u niego. Większość z was wie, jak to wygląda - prywatne mieszkanie niezamieszkałe aktualnie przez nikogo. No i nie trzeba płacić pięciozłotowego "haraczu" w paradoxie. Myślę, że sam zainteresowany napisze tu parę słów.

Na razie pytałem Babidiego i McLera o ten pomysł i nie mają nic przeciw. Niech reszta coś skrobnie albo się z nim skontaktuje.

@Edit: O, właśnie chodzi o post powyżej.

20

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

No problem.

~Prawdziwy Shun

21

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Mi raczej sobota bardziej pasuję, ale jeśli już to i tak się pojawię. Mieszkanie Artura jest spoko jak dla mnie, wtedy można by nawet zacząć o 10:00 albo co. Czyli mi w sumie to nie przeszkadza

I TYLE XD

22

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Sobota Paradox ok, niedziela u Arturo ok.

23

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Trzeba wziąć też pod uwagę, że gośćie z Białegostoku są już raczej nastawieni na termin niedzielny.

@Amphi: kwestia godziny rozpoczęcia jest do dogadania, aczkolwiek uważam, że trzeba dowiedzieć się od graczy spoza Wawy (Białystok), jak mają pociąg i pod tę godzinę się dostosować wink

24

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

arturomod napisał/a:

@Amphi: kwestia godziny rozpoczęcia jest do dogadania, aczkolwiek uważam, że trzeba dowiedzieć się od graczy spoza Wawy (Białystok), jak mają pociąg i pod tę godzinę się dostosować wink

Pisali gdzieś że ok 9:00 chyba przyjeżdża pociąg czy cuś

I TYLE XD

25

Odp: ZMIANA MIEJSCA -Większy turniej przedwielkanocny niedziela 13 kwietnia

Nie ma problemu, tylko nie wiem gdzie Artur mieszka tongue