Temat: Tagowanie kart

Moduł linkowania kart
Zauwżyłem, że w postach bardzo rzadko stosowane są linki do kart, szczególnie w spisach talii. Domyślam się, że powodem jest bardzo niewygodny mechanizm, który zmuszał do wpisania dokładnej nazwy karty i jej setu z pamięci.

Zbudowałem prosty skrypt, dzięki któremu tagowanie kart w postach będzie nieco przyjemniejsze. Po kliknięciu w obrazek Karta pojawi się okienko, w którym można podać nazwę karty, a następnie przeszukać bazę danych. Dodatkowo po wpisaniu co najmniej 3 literek zacznie działać autouzupełnianie.

Okienko korzysta z tego samego skryptu, co wyszukiwarka ze strony głównej. Tak więc będą działać również zapytania w stylu: "Pikachu AND hp<40".

Mam nadzieję, że nowy bajerek przypadnie wam do gustu smile

Od razu taki mały apel:
Byłbym wdzięczny, gdy przy publikowaniu decka, newsa, czy też karty dnia, tematy zaczynały się od specjalnego znacznika, np. [NXD-on], [news], [cotd]. Dzięki temu teksty będą się pojawiać na stronie głównej, np. tutaj. Gdyby dodatkowo w takich spisach talii pojawiały się tagi "card", czy też "scan", to już w ogóle byłoby super.

2

Odp: Tagowanie kart

Z taką wyszukiwarką to aż przyjemność zamieszczać decklisty smile Chyba sobie jakąś machnę niebawem.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

3

Odp: Tagowanie kart

Wyszukiwarka jest super, ale mam jedno pytanie: czy da się wprowadzić możliwość zmiany koloru odnośnika, czy też muszą być one niebieskie i jest to niezmienialne? Pytam się bardziej pod kątem działu Wymiany, bo fajnie byłoby mieć wyszczególnione np. Darkrai EX DEX na czarno, a Virizion EX PLB na zielono.
Jeszcze jedno - może by zmienić kod [nazwa setu]-2 odnoszący się do kart FA? Mam na myśli zmianę np. taką: Mewtwo EX NXD-2 -> Mewtwo EX NXD FA. Byłoby bardziej intuicyjnie.

4

Odp: Tagowanie kart

Kolory poprawię - kwestia styli css. Natomiast z tym FA będzie ciężko, bo w bazie danych nie mam informacji, które karty są full-artami. Zawsze można ręcznie dopisać FA tuż za linkiem.


EDIT: kolorki poprawione (trzeba odświeżyć cache przeglądarki).