1

Temat: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Znamy już listę kart najnowszego dodatku!

http://pokebeach.com/2013/10/120-legend … ures-scans

W każdym boosterze znajdują się 4 commony, 2 uncommony, 1 reverse holo, 1 rare i 2 karty Radiant Collection, co oznacza, że w jednym boosterze mogą trafić się aż 3 EXy (1 na miejscu Rare'a i 2 na miejscach kart Radiant Collection - Shaymin, Emolga, Meloetta, Mew)!

Większa część dodatku stanowią reprinty; do formatu wrócą takie karty jak Energy Switch, Crushing Hammer, Gothitelle (EP), Cobalion (NVI).

Co myślicie o nowym dodatku? Jak Wam się podoba?

Na koniec interesujący missprint - http://www.youtube.com/watch?v=mz8-ruDEjnQ 4:10 (EDIT: to chyba missprint? Czy tak miało być?).

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

2

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Jak już linkujesz Pokebeacha to może jeszcze warto by było dokładnie przeczytać zacytowaną wiadomość - jest tam podana informacja o złotym Reshiramie/Zekromie.

3

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Fajne te karty, aż mi sie chce boostera otworzyć big_smile. Mam nadzieje, że przygrane jakieś Keldea, bo te tinowe mnie już tak wkurzają. 2 EXy w boosterze też spoko, ciekawe tylko jak rzadko bedą sie trafiać big_smile. Poza tym Elsea fajna, do toolboxa sie przyda, a crashingów w końcu komplet trzeba bedzie zdobyć big_smile.  A poza tym, gyby ten nowy serperior walił 10 więcej, kto wie, może nawet ktoś by na nich grał big_smile

I TYLE XD

4

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

To nie do końca tak z tymi trzema EXami, czytałem gdzieś, że na dwie karty z Radiant Collection jedna jest commonem, a druga świecącą kartą (może to być uncommon lub Meloetta EX lub Full-Art). Złote Reshi/Zekrom to jak wspomniał Rahsed Secret Rare'y tego dodatku, zauważ że nie ma Shiny kart w LT. I jeżeli karty trafiają się tak jak w tym boxie, to zastanawiam się, czy nie kupić sobie z pół boxa. No i na dodatek te piękne obrazki na kartach... Nie pamiętam, kiedy ostatnio był tak wysoki poziom ilustracji. Aż chce się mieć cały set w segregatorze smile . I pojawiła się w końcu Meloetta-EX, czy Round wreszcie będzie w stanie coś wygrać?

5

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Karty naprawdę ładne, dużo też przydatnych repritów, których w B-stoku brakuje. Pierwszy raz chyba myślę o kupieniu więcej jak 4. boosterów naraz. tongue

6

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Rahsed napisał/a:

Jak już linkujesz Pokebeacha to może jeszcze warto by było dokładnie przeczytać zacytowaną wiadomość - jest tam podana informacja o złotym Reshiramie/Zekromie.

Przeczytałem. Z tym, że ten widoczny na filmie jest taki, jakby go nie było - jest praktycznie żółta ("złota") plama, poka nie widać, tylko jakiś niewyraźny kontur gdzieś z boku. Najpewniej to wina padania światła i jakości video, ale na pierwszy rzut oka byłem niemal pewny, że to misprint.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

7

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!
Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!
Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!
Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!
Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!

Jak by ktoś nie wiedział?

Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!
Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!
Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!
Ja chce tego EMBOARA!!
Ja chcę tego EMBOARA!!

----------------------

NAJWIĘKSZY zapychacz tego setu? LUGIA EX która raz, że była w niedawnym dodatku dwa była w bardzo niedawnej puszcze i trzy jeśli się nie jest Piterem to w cale taka mocna karta nie jest.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

8

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Pokemony z "fabularnymi" rysunkami są naprawdę świetne. Trubbish/Empoleon, Swablu/Charmeleon, Bouffalant/Natu albo linia Emboara to coś co warto mieć w segregatorze obok siebie.

A co do Lugii to nic nie poradzisz - ludzie grają w plaźmie po jednej sztuce i to dość hurtowo. Nie wszyscy lubią Snorlaxa/Absola.

MOŻE ktoś jeszcze nie ma tak jak ja nie mam Keldeła EX, to się ucieszy big_smile

9

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

http://www.youtube.com/watch?v=-h2rM7deFmY

17 EXów w jednym boxie. Wygląda na to, że są teraz troszeczkę częstsze. big_smile

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

10

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Z 13 EX-ów w tym secie aż 10 to reprinty (w dodatku chyba mają dokładnie te same "arty", co we wcześniejszych setach)...

McLer,
simply The Best
in every contest

11

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Piterr napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=-h2rM7deFmY

17 EXów w jednym boxie. Wygląda na to, że są teraz troszeczkę częstsze. big_smile


Potwierdzenie tego, że jest TRUE RANDOM. Czekam na box w którym będzie 0 exów ;D.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

12

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Sr*nie w banie, nie żadne "tru random"... W filmikach przedsprzedażowych jakoś zawsze jest pełno ex'ów i achy i ochy. Przypomnę tylko, że ktoś wrzucał tutaj film, jak to z 11 boosterów gość trafił chyba pięć ex'ów, w tym jednego fa, który na trollu warty był 50 dolców, bez centa. Jak się okaże, że na którymś z naszych turniejów na 5 boosterów trafią się 3 ex'y i jeszcze coś fajnego, to uwierzę, bo póki co, to w znacznej ilości turniejów wartych odnotowania nagród są na razie głównie kody...
Moim zdaniem ruch z prawdopodobieństwem dwóch ex'ów jest celowym zabiegiem, który ma za zadanie odbudować nieco reputację po tych "true randomach", z ostatniego dodatku...

13

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Bo ludzie raczej nie chwalą się tymi unboxingami co się trafiają normalnie, albo 0 exów wink Tam to może jeszcze by ponarzekać, ale tak? wink. Ale właśnie taka jest natura True random że kupując boxa nic nie musisz trafić wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

14

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Obawiam się, że prawdopodobieństwo na trafienie EXa jest naprawdę zdecydowanie wyższe.

W edycji mamy 14 EXów/Full Artów, a rarek (łącznie z RH, FA, EX) mamy 56, więc EXy i Full Arty stanowią dokładnie 25% wszystkich kart mogących pojawić się na miejscu rarek. Wydaje się, że jest to niewiele w porównaniu do Plasma Blasta, w którym EXy i Full Arty stanowiły około 1/3 wszystkich rarek. Ale to nie wszystko! Prawdopodobieństwo zdecydowanie podnosi Radiant Collection. W każdym boosterku mamy po jednym commonie RC i jednym uncommonie/EXie/Full Arcie. W edycji jest łącznie 15 uncommonów/EXów/FA, przy czym niecała połowa - bo aż 6 - to właśnie EXy/FA.

Gdyby zwrócić uwagę na miejsca samych rarek, to podwojenie ich w najnowszej edycji znacznie podwyższa szanse na trafienie się tej konkretnej grupy kart, przy czym na jednym z tych miejsc, w których jest rarka aż 50% z tych, które mogą się trafić, to EXy/FA, a na drugim już trochę słabsza statystyka wynosząca jedynie 25%.

http://www.youtube.com/watch?v=CsNLdLhXK2w

Ten filmik jest kolejnym potwierdzeniem, na 13 boosterów jest 5 EXów/Full Artów z samego Radiant Collection, poza tym 3 EXy zwykłe, co również jest zbliżone do obliczonego przeze mnie prawdopodobieństwa.

Tak więc o ile 8 EXów na niecałe pół boxa wydaje się być niesamowicie dużą ilością i znakomitym pullem, o tyle w LTR wydaje się być to normą.

Poza tym, Jingo, błagam Cię. Widziałeś kiedyś prereleasowy box z 17 EXami/Full Artami?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

15

Odp: Lista kart dodatku Legendary Treasures

Jak mam być szczery to sprawi to jedynie, że te Exy stracą na wartości wink. Ale może to i lepiej?^^ Będzie łatwo set zebrać wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.