301

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Mnie też na 100% nie będzie

Aye SIR!!!

302

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja powiem tak, sesję mam na karku, wolę wpaść na turniej LC jak będzie Kicek, Reksio, Panda, czy Jingo i jak Wexegon nie będzie chory. Poważnie.


Robimy sobie tydzień przerwy? Miałoby nas być koszmarnie mało.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

303

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja bym wstąpił jutro. Pracuję dopiero od 15. smile

304

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

a ten lc to za tydzień? Bo ja 31 jadę do Anglii na 10 dni

Aye SIR!!!

305

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Taaa 25 stycznia LC jest wpisany na stronie internetowej. Ponoć Marcel ma zmienić jego kategorię jak się już odbędzie, no zobaczymy.


Zgredek kazał przekazać, że będzie jutro o ile ktoś za niego wpłaci, to już macie 3 osoby: Adrian, Jingo, Zgredek.


Ja serio mam mieć ciężkie 2 tygodnie na uczelni i jeden dzień potrzebuję dla siebie na ogarnięcie tego, a na LC muszę być na 100%, więc mnie raczej nie będzie, ale może Reksio? Może Yoyo? Zawsze to 5 osób. A może i ktoś mniej aktywny się pojawi?

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

306

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Nowi chcą przyczłapać. W sensie ja i może jeszcze od 1 do 3 osób. Więc jeśli użyczycie nam jakichś kart/decków to chętnie pogramy (podłożymy się jako mięcho). Większość z nas ograrnia zasady. Chyba, że coś się zmieniło.

307

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Tyle ludzi będzie a ja dalej jadę na antybiotyku ;C.

Aye SIR!!!

308

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Od niedawna raczej się nie zmieniło wink.


Wexu to chociaż swój deck komuś przekaż smile. Ja mam kaszel, ale być muszę. Chcę sprawdzić czy Marcel faktycznie ustawi ten turniej jako League Challenge PO fakcie ;]. Czy też będzie powód by go raportować wyżej.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

309

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Nie wiem jak moi znajomi ale ja ostatnio grałem przy okazji dodatku gym heroes więc w czasach pradawnych tongue

310

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

To fakt, troche się zmieniło =P A talie w miare aktualne posiadacie? big_smile Ktoś wam pomógł złożyć? smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

311

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Nie posiadamy. Jak napisałem powyżej: "Więc jeśli użyczycie nam jakichś kart/decków to chętnie pogramy" - w poście informacyjnym piszecie, że w sklepie jest dużo darmowego stuffu. Z resztą w czym składanie talii do Pokemonów może być trudniejsze niż składanie talii do dowolnej innej karcianki?

312

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Brakiem kart xD Nie każdy posiada potrzebny stuff na oddanie.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

313

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ok, widocznie niesłusznie się sugerowałem postem informacyjnym smile. W takim razie rozwiązuję drużynę pierścienia i zamiast jechać do krk wysypiam się.

314

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Oj już nie róbcie jaj, tylko wpadajcie. Coś dla was się zawsze zorganizuje. Ma nas być dużo, a to najlepsza okazja by pozbierać jednocześnie te karty, na których wam może najbardziej zależeć. smile

315

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Mam plasmaklanga na pożyczenie.

316

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Noo, bylim więc, pograli moimi ancient kartami, dzięki za ciepłe przyjęcie, pewnie was jeszcze nawiedzimy. Swoja droga widziałem tu na forum, ze czasem zdarza się wam zorganizować drafta, często się to zdarza? Bo dwóch chętnych byscie na pewno mieli ;-)
Pozdro, x

317

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Szczerze mówiąc mało kasy wink Jakbym wygrał w Holandii jakieś boostery w ilości znacznej to mogę zorganizować drafta, ale raczej na zasadzie - wszystkie karty i tak moje tongue. Prędzej z wpisowym i wygrywaniem boosterków sklepowych.


Taki draft grany dla przyjemności smile. Mam nadzieję, że ucieszyły was te w sumie drobne ilości kart jakie mogliście znaleźć wink. Jak będziecie mieli ochotę pograć na turniejach to się nie krępujcie, tylko polecam znaleźć najpierw jakieś rozpiski talii porządnych (lub samemu pomyśleć) i skompletować je singlowo. To akurat tania karcianka wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

318

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ponieważ nie mam poprawki z Analizy to będę w tą sobotę na turnieju. wink O dziwo kolosa napisałem na 5.0, więc lajcik big_smile.

Natomiast może wyskoczyć poprawka z Zespolonej, więc jeszcze pewności nie mam =P. Ale szanse wzrosły do 90% smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

319

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Mnie nie będzie. I dla mojego skila też złe info bo nie będzie mnie też w kolejną sobotę.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

320

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Zobaczymy się tuż przed wylotem może. Jednak nie mam zalki z jednych ćwiczeń i muszę się pouczyć, więc w sobotę mnie nie będzie. Trzymajcie kciuki.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

321

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja tę sobotę chyba też sobie odpuszczę.

322

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Dobra u mnie jednak zmiana terminarza. W tą sobotę MÓGŁBYM być, w przyszłą na 100% mnie nie będzie.

A jak nie pasuje wam ta sobota, bo kickowi i Adrianowi wiem, że nie, to trudno i widzim się w Arnhem.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

323

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Wiele osób nie będzie. Mnie nie będzie. Wex chyba w drodze do UK.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

324

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

No to jak dla mnie może i spotkania w tym tygodniu nie być. Sesja mnie dobija, ale nie dajcie ciała chłopaki i chociaż za tydzień się spotkajcie. Ech, zwykle miałem zalki dużo wcześniej wszystkie, jakoś w tym roku tak wyszło wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

325

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Noo, a więc dawno nic się nie działo i żeby kompletnie nie zamarło przydałoby się jednak zagrać jakiś turniej w tę sobotę. Zwłaszcza, że (miejmy nadzieję) nagrody mogą być z XY, a to się nam przyda, nawet commony/uncommony.

Także kto będzie w sobotę 8go lutego?