276

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Szef Dragonusa był dzisiaj w trakcie turnieju.

277

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Tak, nosił pudła. Wiem też go widziałem z góry, uznałem, że pogadam z nim jak skończę grę z Tobą, ale jak zeszedłem na dół to już go nie było. To był ten moment, w którym poprosiłem żeby mnie wypuścić na dół tongue

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

278

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

"Marcel miał ustawić turniej na PE, ale albo coś mu nie wyszło, albo to chwilę trwa. Tak czy inaczej, zestaw ligowy i dodatkowe karty ISA do mnie wysłała."

Tyle mam info od Roberta z Dragonusa, więc może jeszcze się uda, że będzie Premiere Event. Fajnie by było w sumie, trzeba monitorować oficjalną stronę i turnieje w "Kraków" wink. W najgorszym razie spróbujemy na 4 stycznia, bo też sobota i może się uda wtedy.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

279

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Panowie! Chcecie zagrać metronome'a 28. to może jakiś klasyczny turniej dzień wcześniej? tongue

280

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Z tego co zrozumiałem to klasyczny turniej jest rano, a metronome jest po południu.

Kurczę, chciałem przyjechać ale już jestem cały głupi z tego hmm Może jakaś rozpiska godzinowa?

281

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja też jadę w sobotę i z tego co się dowiedziałem to rano normalny turniej a po nim metronome.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

282

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Aaa, no to przepraszam was za zamieszanie. smile

283

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jingo miesza, była rozpiska stronę wcześniej wink.

Gramy od 11 Swissa, a metronome po zamknięciu dragonusa w jakiejś kawiarni przy piwku. Proponuję Albo Tak, choć ciemno, ew. Hexa, ale zerknę czy już jest otwarty.


Wiem, że nie będzie Pandy z Dominikiem i Kicka, tak to powinna być reszta, a więc koło 8 osób się powinno udać, niczego nie gwarantuję, bo to nie LC, więc i motywacji nie ma, ale jak będą przyjezdni to i będą ładne turnieje wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

284

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Powiem tak: Jutro nie bedzie 4 osob z Krakowa na turnieju na pewno.
Pandy z bratem, Jingo i Kicka.
Nie wiem jak reszta, ale jak Robert nie upilnował Marcela to się jakoś to sypnęło i może się uda w innym terminie LC, jak chcecie wpaść pograć tak o + metronome potem to spoko. Zapraszam, będzie od nas kto ma być.

Jak nie to wpadnijcie na LC po prostu jak się uda postawić.

Tyle ode mnie po prostu, żeby nikt nie jechał specjalnie z nastawieniem, że event się uda hurra, jak zadziałał "Typowy Marcel".


Tyle na plus, że są na jutro materiały ligowe - promki, odznaki i co to tam jeszcze w tym sezonie jest (przypinki? breloczki?), więc jakieś ciekawsze nagrody na turniej można zrobić za obecność.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

285

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Czyli ile bedzie osob? Uda sie zagrac chociaz tego swissa 4? Ja bym jechal busem z Zakopanego w obie strony, wtedy juz pewnie bym nawet zostal na tego metronoma, raz sie zyje wink

286

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja zostanę w domu. Za dużo niewiadomych, a zawsze jak przyjeżdżam to nagle przychodzi połowa mniej ludzi niż miała być. Poczekam na coś większego.

287

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja przyjdę na dwa turnieje

Aye SIR!!!

288

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Arturomod licz prędzej swissa3 ale za to Bo3 wink. Wiem, że 4 osób nie będzie, ja planuję się pojawić smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

289

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

W sobotę może się uda ustalić termin LCka, więc jak ktoś chce podejmować głos w sprawie "kiedy mi pasuje" to proszę by był lub tutaj napisał wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

290

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Co to jest ten "Lucek"?

291

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Za tydzień w sobotę

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

292

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Niedziela od 15 w Albo Taku: Luźne granie - (czyli jak chcecie proksić to prokście!)

Umówiłem się już z Adrianem i on bierze Reksia, więc będą 3 osoby wink. Jak ktoś jeszcze da radę to miło by było. Można pograć o boosterka/dwa, ale ktoś by musiał kupić go wcześniej w dragonusie, a to mała szansa tongue.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

293

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Pracuję.

294

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Z ludzi co się odezwali będzie: Zgredek, Adrian, Reksio, Ja i Wexu.

Jak ktoś chce pograć to zapraszam tongue

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

295

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Próbujemy zasankcjonować LCka na 25 stycznia. Jak znowu się nie uda, to jadę do Warszawy z kijem bejzbolowym*, liczę, że McLer nakieruje mnie na siedzibę isy i pokaże, który to Marcel.


*-Tylko po to, żebym mu pokazał jak bardzo zależy nam na tym by pracował szybciej i sprawniej, nie żeby robić mu krzywdę.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

296

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Wystarczy że staniesz w drzwiach xD ale do Warszawy to bym pojechał wink

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

297

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Nie tylko ty wink

Aye SIR!!!

298

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Robert Jaskula napisał/a:

Ten poprzedni turniej miałby rangę PE gdyby się odbył. Z tym może być podobnie, czyli dostanie PE po zakończeniu, jeśli się odbędzie. Jakaś bzdura, ale nie wydaje mi się, żeby dało się coś zrobić : (

Ciekawostka na temat przyszłotygodniowego turnieju. Mi się wydaje takie podejście totalnie nienormalne, ale w takim razie zapraszam graczy z okolicznym wsi, miast i województw. Z powiatów nie.


Ciekaw jestem czy dotrzymają słowa.

*PE - Premiere Eventu. Czyli 27 grudnia MÓGŁ być LCkiem, ale najpierw ma się odbyć, a dopiero potem zostaje zmieniona jego ranga? Dla mnie to bzdura, ale to chyba nikogo nie zdziwi jakie Marcel czyni cuda.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

299

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Słyszałem, że jutro będzie słabo z frekwencją. Kto się pojawi na turnieju?

300

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja napewno nie

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator