Temat: Silver Mirror vs dopiska

Witam,
mam takie pytanie, gdyż ostatnio na spotkaniach dużo mamy o tym dyskusji i chciałbym się upewnić, co do swojego zdania.

Sytuacja wygląda tak:
-jeden gracz ma aktywnego Genesect EX (Plasma) PLB
-drugi gracz ma aktywnego Pokemona z Silver Mirror PLB

Tak więc powstało pytanie, czy Silver Mirror blokuje atak Genesecta za 20 w bench, gdyż Silver Mirror ma napisane, że "prevent all effects of attack, including damage". Dalej jest napisane, iż działa tylko na Poka, co te Silver Mirror posiada, więc sprawa wydaje się oczywista.

2

Odp: Silver Mirror vs dopiska

Tak, Silver Mirror na aktywnym nie blokuje damage-u na bench (czyba, że ten drugi też ma lusterko smile ).

3

Odp: Silver Mirror vs dopiska

NIE blokuje ataku za 20 w bench.
Silver Mirror chroni tylko tego Poka, do którego jest dołożony, i to pod warunkiem, że to nie jest Pokemon Ex.

McLer,
simply The Best
in every contest

4

Odp: Silver Mirror vs dopiska

Tak i myślałem, tylko mój autorytet nie jest jeszcze wystarczający, aby inni mój osąd akceptowali. tongue

Dzięki za odpowiedź.

5

Odp: Silver Mirror vs dopiska

Bo na ptcgo jest inaczej wink Jak coś nie brałem udziału w tej sytuacji rpzyglądałem się z boku Kuba czemu nie jesteś jeszcze online w pokemony?

6

Odp: Silver Mirror vs dopiska

PTCGO nie jest programowane przez ludzi, którzy ustalają zasady, a więc CZĘSTO będzie działało nie tak jak powinno i warto o tym pamiętać wink.

PS. Polecam zrobić test na profesora wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.