1

Temat: Isa.pl

Ponieważ mój post na isie może zostać niezauważony - Kategorycznie odmawiam kasowania postów botów pojedynczo. Admin musi to zrobić globalnie usuwając użytkownika. Skoro niestety jest ponownie rejestracja, to ja dziękuję i bojkotuję. Miło mi będzie pisać tutaj więcej pozdrawiam wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

2

Odp: Isa.pl

Jak rozumiem, zablokowanie zakładania tematów zamiast zablokowania rejestracji nic nie pomoże?

Bo mamy na tyle kompleksowy rozkład tematów że rzadko kiedy jest potrzebne coś nowego - wtedy założyłby to moderator.

Nie wiem czy są boty wpisujące się do już istniejących tematów, ale na razie nie ujawniły takiego potencjału hurtowo.

3

Odp: Isa.pl

Ujawniłyby jakby nie mogły założyć wink Niestety LPT też zrobił bojkot wink Ogólnie no cyrki robi isa.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

4

Odp: Isa.pl

http://forum.organized-play.pl/pokemon/topic70172.html

Nice try, bro. Nice try big_smile

Proponuję zobaczyć na której stronie znajduje się ów temat i kto go założył

5

Odp: Isa.pl

adriank1 napisał/a:

http://forum.organized-play.pl/pokemon/topic70172.html

Nice try, bro. Nice try big_smile

Proponuję zobaczyć na której stronie znajduje się ów temat i kto go założył

Widziałem niedawno, bo wszedłem z ciekawości. Co to za gość?

I TYLE XD

6

Odp: Isa.pl

Nie wiem, ale warto by mu odpisać, nie sądzicie? wink Np. podając adres tego forum =P

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Isa.pl

Warto by było też odkleić 5 stron przyklejonych postów - nie sądzisz? big_smile
Osobiście myślę, że to jest konto kogoś z isy, który próbuje podnieść forum, na którym już nikogo nie ma.

8

Odp: Isa.pl

Przychylam się do wersji Kakela.

Wydaje mi się, że pierwszy post na forum na którym nie pisano od listopada (?) to nie byłby post z informacją o turniejach tylko "hej, czy ktoś mnie słyszy?"

Właśnie dlatego się zdziwiłem. No ale chyba nawet zapomniałem passów do tamtego konta, więc nijak nie mam mu jak odpisać.

9

Odp: Isa.pl

Jar Jar przykleił, niech Jar Jar odkleja wink Ja się tam zrzekłem moda jakiś czas temu, czy mi zabrali czy nie, to nie wiem, ale po prostu nie wchodzę tam. Ba, bywam rzadziej tutaj niż kiedyś tam bywałem, a co dopiero tam.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.