Temat: Zapatrywania na KARTY

Witam.
Panowie zdarza nam się grać turnieje do elo. Jak wiadomo na nich gra PROKSAMI jest niedozwolona. Bynajmniej tak do tej pory było.

Powiedzcie mi, a jak jest z grą kartami w innym języku? Niemiecki rozumiem, że przejdzie? (np. Fanger)
Jak sytuacja miała by się z KOREAŃSKIMI? Gramy nimi czy nie.



Pytam bo mam okazje wytrejdować na trochę koreańców trajnerków ale nie chcę sytuacji że spotkamy się i podejmiemy decyzje. Koreańcami nie gramy...

Pozdrawiam i czekam na ODP.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

2

Odp: Zapatrywania na KARTY

Kwestia do ustalenia. Proponuję najzwyklejsze w świecie demokratyczne głosowanie, wygra opcja, która uzyska najwięcej głosów. Głosują sami wrocławianie.

A - Dozwolone wszystkie języki kart
B - Dozwolone tylko języki europejskie (jak w oficjalnych zasadach)


Oddaję głos na B.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

3

Odp: Zapatrywania na KARTY

Okej 1 do 0 na europejczyki co dalej.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

4

Odp: Zapatrywania na KARTY

Co dalej? Czekamy, aż się reszta wypowie. Też masz prawo głosu.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

5

Odp: Zapatrywania na KARTY

Dozwolone wszystkie języki kart (:

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

6

Odp: Zapatrywania na KARTY

Jeśli tyczy sie to tylko nas to jestem za A ale też bez jakiejś potężnej przesady (czyt. nie więcej jak 50% deck'u a i nawet na równe 50% nie będę przychylnie patrzył).

7

Odp: Zapatrywania na KARTY

Jak dla mnie można mieć i cały deck po koreańsku, przy czym chciałbym widzieć referencję i tyle.

8

Odp: Zapatrywania na KARTY

Okej 1 do 3. Nie chodzi tu o połowę deku tongue A poszczególne karty ;P Myślę że 10 kart maks. A w przyszłości co najwyżej 4 kaczery.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

9

Odp: Zapatrywania na KARTY

No ok, to co, do 15 kart koreańskich/japońskich (w przypadku tych drugich z nieprzezroczystymi koszulkami) + referencja? Myślę, że i tak za dużo osób nie planuje zakupów pozaeuropejskich.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

10

Odp: Zapatrywania na KARTY

Mi glownie chodzi o ten trejd z pelkiem puki co. A w ewentualnej koniecznosci cztery kaczery. Nie chce budowac calego deku a tym bardziej kupywac z korei kart. Dopuszczam jedynie przy trejdzie niewielka ilos i juz.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

11

Odp: Zapatrywania na KARTY

Piterr, jeśli ktoś chce/lubi akurat takie karty (a bo i taniej też) to po co ograniczać? Już samo to, że sobie tym nie pogra na jakiś oficjalnych turniejach jest ograniczeniem. Ale jeśli ktoś miałby dzięki temu zacząć grać, bo taniej sobie deck złoży, to serio, why not? Jedynie imho ważną rzeczą są referencje. No i inna sprawa, bo może się okazać, że będzie konieczność dostosowania się do jakiś tam oficjalnych zasad, przy lidze, czy sankcjonowanych turniejach (nie wiem, w czyjej to kwestii jest, czy to zależy, czy od nas, sklepu, czy jakieś odgórne rzeczy), dlatego po prostu warto o tym pamiętać, by potem nie było żadnych rozczarowań smile

12

Odp: Zapatrywania na KARTY

Mi glownie chodzi o ten trejd z pelkiem puki co. A w ewentualnej koniecznosci cztery kaczery. Nie chce budowac calego deku a tym bardziej kupywac z korei kart. Dopuszczam jedynie przy trejdzie niewielka ilos i juz.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

13

Odp: Zapatrywania na KARTY

Chyba ten dział...
AByłem dzisiaj przed marszem w feniksie i informacje następujące;
W poniedziałek będą boostery i tiny. Niestety co do tych drugich nie wiadomo jeszcze jaką cena.
Ro drugie kupując cały box wychodzi paczka po 12 zł on tam liczył że to będzie jakieś 280 ale ceny nie jestem pewien. Więc pomysł taki że możemy się dogadać i kupić na 2,3 osoby.
A co do samego właściciela jest on w poniedziałki środy i piątki przynajmniej narazie.

http://modelmylifework.blogspot.com/         polecam

Babidi: + + za wymianę

14

Odp: Zapatrywania na KARTY

Asusik napisał/a:

Chyba ten dział...

Chyba nie... Ale wszystko jedno.

Asusik napisał/a:

W poniedziałek będą boostery i tiny. Niestety co do tych drugich nie wiadomo jeszcze jaką cena.

Podejrzewam, że mniej więcej takie, jak na stronie isy, 65-70zł.

Asusik napisał/a:

Ro drugie kupując cały box wychodzi paczka po 12 zł on tam liczył że to będzie jakieś 280 ale ceny nie jestem pewien. Więc pomysł taki że możemy się dogadać i kupić na 2,3 osoby.

Jeśli sklep nam to sprowadzi i sprzeda w tej cenie, że wyjdzie 12zł/szt. to nie widzę przeszkód.

Asusik napisał/a:

A co do samego właściciela jest on w poniedziałki środy i piątki przynajmniej narazie.

Zgadza się.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

15

Odp: Zapatrywania na KARTY

Witam mam pytanie czy ma ktoś z was Giratine i chce się jej pozbyć?

http://modelmylifework.blogspot.com/         polecam

Babidi: + + za wymianę