1 (edytowany przez McLer 2013-06-08 21:37:35)

Temat: Podziękowania po OTP

Dziękuję Wszystkim za przybycie i za naprawdę dobre zachowanie, dzięki czemu nasze stosunki z Paradoxem są nadal dobre smile

Gratuluję medalistom, bo pokazali klasę. Szczególnie Zwycięzcy, Babidiemu, bo wygrać
OTP z wynikiem łącznym 13-1 (7-0 w swissie, a potem kolejno: 2-0, 2-0, 2-1 w Topach to naprawdę DUŻA SPRAWA).

Ale gratuluję też pozostałym - chociażby tego, że tym razem nikt nie zakończył turnieju bez choćby jednej wygranej.

Dziękuję za frekwencję - poza jedną osobą (do której nie mam już za grosz zaufania) wszyscy pozostali zapisani się pojawili, a to niesamowite zjawisko, jak na OTP. Brawo smile

Specjalne podziękowania dla Baki i Cake'a za wspaniały prezent - koszulkę z wizerunkiem wiadomo KOGO, w której mam zamiar już w najbliższy poniedziałek pojawić się tam, gdzie z reguły chadza się w garniturach i krawatach, ale ja pójdę właśnie w niej, serio smile

Podziękowania także dla Ogisia, wprawdzie niebecnego, za przysłanie mi wyjątkowego Psyducka, bo zupełnie innego niż pozostałe z mojej - coraz większej zresztą - kolekcji.
Mam zatem coraz liczniejszą rodzinę (ba, ku mojemu zaskoczeniu żony to jakoś wcale nie martwi).

Podziękowania dla Sędziów, z Kakelem na czele, a także dla Keeshiiego - za to forum oraz
program do parowania, dzięki czemu mieliśmy gdzie się umawiać i jak potem sprawnie zagrać.

Było duszno i gorąco, ale na to nie było rady. Natomiast chyba było fajnie, mam nadzieję, no a w tym to już wielka Wasza - uczestników - zasługa.

No i dziękuję za deale, zarówno te wcześniej umówione, jak i te nowe, już z OTP.

Trzymajcie się smile

McLer,
simply The Best
in every contest

2

Odp: Podziękowania po OTP

Ja się podłącze do tych podziękować (bo nie chce mi się powtarzać za McLerem). Ale dodam OGROMNE podziękowania właśnie dla naszego Głównego Organizatora. Za świetny turniej i świetną atmosferę!

3

Odp: Podziękowania po OTP

To ja wrzucę swoje:

Podziękowania i plusy:
+ Dla Pelka, gdyby nie on i możliwość potrollowania, że nie zagra na OTP, to pewnie nie byłoby aż takiej motywacji przyjazdu.
+ Dla Trisa za to, że miałem naprawdę fajne gry i żarty z nim.
+ Że nikt nie wygrał GothiLockiem. Bo bez jajec, ale takim deckiem to ja bym mógł grać, a nie tongue
+ Że zrobiłem 5-2 czyli mój cel wink.
+ Babidi za bycie pozytywem.
+ Ciechan miodowy.
+ Dobra zabawa i deck Inumaru smile Derp Badge zasłużony.
+ Dla McLera, że mu się chciało, ale może za rok już uda się mieć te wymarzone natsy wink.


Minusy:
- Programik do parowania Keeshiego ma u mnie minus jak stąd do wieczności za kilka rzeczy (z automatu parowanie po rankingu elo, parowanie osób w grupach punktowych nie według losowego algorytmu, a wg Tie Breakerów, przez co nie da się nadgonić tie breakerów jak się ma słabe bo jesteś wiecznie parowany w dół wink ).

- Gwiezdne wrota były nieczynne.

Ten turniej mnie tylko przekonał do tego by zrobić większy sankcjonowany na Krakonie. Info wrzucę już jutro wieczorem tyle ile się dowiem wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

4 (edytowany przez xmaslakx 2013-06-09 09:48:09)

Odp: Podziękowania po OTP

Wielki pozytyw wink

McLaren fajny i pozytywny deck miła gra dzięks.
Robert wporzo gość i mimo pierwszej przegranej z nim 0-1 ugrałem 4-3

Mistrz pozytywny smile Gratuluje zwycięstwa tak jak reszta.

Jeden wielki minus (bezosobowo) chyba do losu, że musiałem być pierwszym który bierze jeden booster, a nie ostatnim który zgarnia dwa tongue...

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

5

Odp: Podziękowania po OTP

Nie jest to podziękowanie, ale nie wiem gdzie wstawić to pytanie, bo ogłoszeń po OTP nie ma, a więc:

Czy ja się z kimś wymieniłem za Dusknoira. Bo nie mogę go znaleźć, a wydaje mi się, że żadnego takiego trejdu nie robiłem. Dlatego jeśli tak, to proszę się zgłosić, będę bardzo wdzięczny smile Jak nikt się nie zgłosi, to szkoda słów, bo wiem, że ktoś szukał.

6

Odp: Podziękowania po OTP

No dobra, nikt się nie zgłosił, czyli jeden z uczestników OTP jest złodziejem, ot co. Wielkie dzięki.