Temat: Dojazd na OTP z Dworca Centralnego

Tutaj znajdziecie wszystkie informacje dotyczące dojazdu z Dworca Centralnego do Paradox Cafe oraz wskazówki jak poradzić sobie z każdego innego punktu.

2 (edytowany przez Robert 2013-05-23 10:35:57)

Odp: Dojazd na OTP z Dworca Centralnego

Nie chcę tutaj udawać mądrego, bo w innym mieście pewnie bym się pogubił jak ciotka w Czechach, ale można tę podróż skrócić i ominąć metro.

Oczywiście jak komuś będzie tak łatwiej to proszę bardzo, ale każdy z trzech tramwajów 4,15,35 z Centrum dojedzie do Muranowa.
Nie ma sensu tłuc się na Metro Ratusz Arsenał, tylko bezpośrednio dojechać tramwajem z Centrum.

Poleciłbym spojrzeć jak wygląda trasa tutaj:
http://warszawa.jakdojade.pl/ - wpisując w pierwszą pozycję "centrum" a w drugą "muranów".

Co prawda przy takiej opcji trzeba wejść w Centrum w podziemia i znaleźć wyjście w kierunku "Żoliborza", co dla przyjezdnych może być ciut trudniejsze, ale dojechałoby się wtedy na jednym bilecie, więc 4.40 na piwo w kieszeni zostaje. Dla ułatwienia mogę dodać, że po wyjściu na przystanku będzie widać za nami Hotel Novotel.

Mam nadzieję, że może komuś z przyjezdnych to pomoże.

Pozdrawiam smile

EDIT: Nie doczytałem, że informacja na ten temat jest dalej za co przepraszam. Aczkolwiek uważam, że owa opcja i tak jest lepsza nawet w przypadku działającego metra wink

EDIT2: Bilet 20-minutowy faktycznie powinien wystarczyć na dojazd do Muranowa, więc opcja z metrem jest tak samo dobra. Jak komu wygodniej.

Wybaczcie, że mieszam. Każdy już sobie najdogodniejszą podróż wybierze, a nawet jak będą problemy to najwyżej ktoś z kartą miejską wyjdzie i Wam pomoże.
Koniec tematu ;p