Temat: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

W tym temacie możemy poruszać kwestie dość, co dziwne, popularnej tutaj gry HOMM3.

Szukam ludzi do gry - z góry mówię że najbardziej interesują mnie pojedynki na jednym komputerze, przy okazji.

Rozgrywka sieciowa również wchodzi w grę ale jak pewnie się domyślacie, trwa to dużo dłużej i trzeba zsynchronizować wersje. Czasem również są problemy z serwerem.

Perspektywa może dość odległa, ale mam nadzieję że przynajmniej przed lub po OTP będzie okazja się z kimś zmierzyć, bo czasu podobno będzie dość dużo.

Cieszyłbym się gdyby Trolle dla odmiany ominęły ten temat, bo z ich pomocą to o kant dupy rozbić wszelkie ustalenia.

------------


Możecie również wpisywać inne gry w które chętnie zagralibyście, sieciowo lub bezpośrednio. Ja mogę umawiać się na Wormsy, Medal of honor Allied Assault oraz EWENTUALNIE Counter-Strike, ale WYŁĄCZNIE w karcianym, nierandomowym gronie. Debili nie brakuje.

Z LOL'em - WYPAD.

2

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

Nie można LoL'a. A w Smita kto zagra?

3

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

Hirołsy <3 A w CSa też bym chętnie "poownił", sam kiedyś miałem serwer postawiony w domu, w szafie na ubrania wink

4

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

W CSa mogę z wami pograć bo lamię niemiłosiernie big_smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

To widzę, że w cs'a to zaraz piątkę do mixów skołujemy. big_smile

6

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

Haha, w CS'a ostatni raz grałem 3 lata temu? Jakieś takie rejony.

Worms World Party/Worms Armageddon jeszcze z tego co pamiętam było poruszane. Szczerze mówiąc chyba nigdy nie grałem przez neta, ale byłbym pewnie chętny smile .

7

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

tylko Tibia!

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

8

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

Gdybym miał tyle czasu co kiedyś to bym chętnie się zgłosił. Swego czasu ciąłem 2 na 2 na jakimś programiku (już nie pamiętam jak się nazywał). Chodziło ładnie, nie wywalało i przede wszystkim dało się zapisać stan gry.

Niestety jest to taka gra do której jak się przysiądzie to kończy się o 4 nad ranem. W moim przypadku jest to niestety kula w stopę w obecnych czasach. Mógłbym się łudzić, że gralibyśmy po 1-2h i kończylibyśmy, ale doskonale wiem, że byłoby inaczej. Jak rozgrywka się zaczyna to człowiek nie chce kończyć. 

Osobiście uważam, że jest to jedna z najlepszych gier komputerowych (jak nie najlepsza) w jaką przyszło mi grać. Do dzisiaj bez problemu potrafię wymienić stwory ze wszystkich zamków. Ba! Nawet kilka podstawowych map pamiętam... i gdzie Graale były zakopane.

Tak więc z przykrością i mało konkretnie, ale mimo wielkich chęci mogę tylko życzyć powodzenia w bataliach. Post tylko dlatego, bo jak zobaczyłem nazwę tematu to momentalnie wspomnienia odżyły i musiałem coś skrobnąć...

9

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

Na razie z braku czasu nic, ale czy ktoś inny tu czeka na Divekick?

10 (edytowany przez Jameaz666 2013-04-25 16:13:18)

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

To może dla odmiany post na temat. Ja bym chętnie zagrał w HOMM przy okazji bliższego spotkania, bo przez sieć są same problemy. Na OTP można zorganizować maratonik, a do tego czasu mogę nawet użyczyć własnego domu jako miejsca spotkania. smile

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

11

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

Przedni pomysł - Heroesy po OTP smile

12

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

Ściągam CS-a big_smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

13

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

A ja lubię czasem pograć w WoW'a smile. Mamy jakiś graczy na forum?

Ja mało ogarnięta, więc zapytam- czemu LoL zły?

Bądź ogarnięty, ogarnij się

14

Odp: Heroes of Might and Magic 3 - i inne

Stanęło na Worms Armageddon finalnie. Pierwsze gry już za nami i powiem, że gra się naprawdę przyjemnie.

Chętni do gry wieczorami - PW.