1

Temat: Spotkania w dni powszednie

Moi drodzy, tak sobie przeglądałem stare tematy i kiedyś padł pomysł spotykania się w tygodniu. Skoro ewidentnie nie wychodzi w weekendy, może warto spróbować w jakiś dzień powszedni po południu? Taka tylko sugestia, nie musicie jej brać pod uwagę.

Podziękowali za posta: Kars

2

Odp: Spotkania w dni powszednie

Byłbym chętny, ale mam mocno ograniczone godziny, zależne od tego o której kończę lekcję i o której mam treningi w różne dni tygodnia. Chętnie się zjawię, ale nie wiem czy dam radę wtedy kiedy będzie wam pasować.

Mam Landorusa EX na zbyciu

3

Odp: Spotkania w dni powszednie

Ja się chętnie spotkam z moich kolegów nie zabardzo ktoś gra więc każda (realna partia gry} jest dobrą opcją na grę wymianę itp.

4

Odp: Spotkania w dni powszednie

Jeśli chodzi o mnie, w tygodniu miewam więcej czasu niż w weekendy, więc jeśli tylko ktoś coś zaproponuje - postaram się dostosować.

5

Odp: Spotkania w dni powszednie

W weekendy pewnie może być różnie. Mało nas, wszyscy mocno zajęci i chyba taka frekwencja to było święto narodowe smile.
Szansy upatruję w popołudniach w tygodniu na wzór sceny wrocławskiej.

Babidi to zapracowany człowiek, który się w dodatku uczy weekendami. Jakiś dobry dzień w tygodniu może dałby szansę na pogranie?

Najchętniej widziałbym to od stycznia we wtorek lub czwartek o godz. 16.30-17 w Paradoxie. Niekoniecznie co tydzień, ale powiedzmy jakby 2 razy w miesiącu się udało pograć to by było fajnie.
Może ze 3 osoby się uda zebrać i trochę Warszawę postawić na nogi. Od biedy inne dni w tygodniu u mnie też dają szansę, ale już mniejszą.

Niech aktywni się wypowiedzą i być może wypracujemy konsensus.

Prywatnie jestem też za dopuszczaniem proxów w rozsądnych ilościach. Większa frajda jest z wygrania z przeciwnikiem, który dysponuje talią, niż z wygrania tylko dlatego, że talią nie dysponuje... tylko, że najpierw to w ogóle muszą być ludzie do grania ;p

Podziękowali za posta: Kars

6

Odp: Spotkania w dni powszednie

Wtorki są mega pomysłem, podpisuję się. Z czwartkami miałbym problem, bo jestem wolny dopiero od 19:00, więc wpadałbym strasznie późno, jeśli w ogóle. Poza tym właściwie każdy dzień tygodnia mi pasuje na popołudniowe spotkania. Po klimacie, jaki miał wczorajszy turniej, znowu obudziła się we mnie zajawka na granie smile

To wszystko niestety prawda.

7

Odp: Spotkania w dni powszednie

Gra popołudniami to jedyny sposób bym mógł wrócić na scenę. Godzina 16:30 powinna pasować. Proxy przez pewien czas aż skompletuję deck będą musiałby być akceptowane niestety.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

8

Odp: Spotkania w dni powszednie

Ważne, że jest wola w narodzie.
Czyli wtorek w Paradoxie mógłby być? Babidi? Kars?
Ja przez najbliższe 2 tygodnie jestem wyłączony z przyczyn zdrowotnych.

29 grudnia jak wrócę do roboty w sumie mógłbym już zacząć tak grywać. Potem byśmy się zgadywali.
Jeśli będzie potrzeba to na allegro zakupię kilka boosterków na nagrody.

Myślę, że spotkanie po dniu pracującym, przy piwku o powiedzmy 2 boosterki będzie miało swój urok. Tak jak wspominałem proxy nie są dla mnie problemem (chociaż wolałbym obrazki, a nie kartki papieru ;p).

9

Odp: Spotkania w dni powszednie

Dwunastego stycznia na pewno jestem zajęty, pozostałe wtorki styczniowe są okej.

To wszystko niestety prawda.

10

Odp: Spotkania w dni powszednie

Ja jestem niezmiernie dostępny:D Przyjmę granie w każdej ilości!!

Miłego dnia

11

Odp: Spotkania w dni powszednie

Raz w tygodniu(bardziej wtorki) dałbym radę się spotykać tak koło 16:30, ale to od nowego roku.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

12

Odp: Spotkania w dni powszednie

Proxy dozwolone w tygodniu, ale nie w weekendowe spotkania wydają mi się obiecującym rozwiązaniem. W weekendy granie na poważnie, w inne dni testowanie drogich i dziwnych pomysłów. Dla mnie trochę za późne te godziny, jedynie 1630-1700 w czwartki by mi pasowała z tutaj proponowanych. Będę w miarę wolny po przerwie świątecznej.

Mam Landorusa EX na zbyciu

13

Odp: Spotkania w dni powszednie

Powtorze temat. Czy znajda sie chetni na pogranie popoludniami w dniach 28-30 pazdziernika? Wiem ze jest turniej w Katowicach ale nie kazdy ma mozliwosc jechac.

EDIT:
Utworzyłem na fejsbuku grupę:
https://www.facebook.com/groups/763469077131244/

Mam nadzieję, że tam umawianie lub ewentualne szybkie odwoływanie będzie szło szybciej niż tutaj ;p
Pozdro

14

Odp: Spotkania w dni powszednie

Stoliki zabukowane na 16.30 w paradoxie. Fajnie jakby obylo sie bez spoznien. Do jutra

15

Odp: Spotkania w dni powszednie

Po zainteresowaniu na fejsie wnioskuje ze w tym tygodniu nikt nie przejawia checi na granie. Moze w nastepnym bedzie lepiej.

16

Odp: Spotkania w dni powszednie

Z najnowszych informacji:
1. Kolejna proba zagrania w tygodniu to 20 stycznia o 16.30 w Paradoxie. Jesli sie wystarczajaca liczba zadeklaruje to zagramy jesli sie nie zadeklaruje to nie zagramy. Jesli mam bukowac stoliki to czekam na deklaracje do niedzieli.
2. Kars zalatwil nam boxa BRT na nagrody wiec na najblizszym spotkaniu odspiewamy mu sto lat.
3. Czesc z Warszawiakow mocno rozwaza wyjazd do Wroclawia 6 lutego. Wiecej szczegolow na fejsie lub w temacie wroclawskim.

17

Odp: Spotkania w dni powszednie

Pojawię się jako obserwator, jeśli spotkanie dojdzie do skutku.

18

Odp: Spotkania w dni powszednie

Sesja niestety robi swoje i tym razem tez nie zagramy.

19

Odp: Spotkania w dni powszednie

Sesja is on killing spree.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

20

Odp: Spotkania w dni powszednie

Wtorek 26 stycznia 2016 r. Paradox 16.30. Pewne deklaracje na ten moment do Babidi, Koga i ja. Prawie pewna jest deklaracja Yabola. Być może wpadnie też Krzysiek i Kars. Spory odzew, więc i spora szansa, że tym razem się uda.

21

Odp: Spotkania w dni powszednie

Yabol, Babidi, Koga i ja beda wiec gramy. Stoly zarezerwowane na 16.30 w Paradoxie na wtorek. Do zoba

22

Odp: Spotkania w dni powszednie

Prawdopodobnie gramy 4 lutego o 16.30 w Paradoxie.
Chętni na ten moment: Krzysiek, Koga, Yabol, Artur i ja.

Edit: stoliki zabukowane wiec gramy.

23

Odp: Spotkania w dni powszednie

11 lutego 2016 r., czwartek, 16.30 w Paradoxie.

2 stoliki zabukowane:
chętni: Krzysiek, Koga, ja i 90% Kars + kilka niewiadomych.

Do zobaczenia

24

Odp: Spotkania w dni powszednie

Prawdopodobnie gramy 17 lutego 2016 r. w Paradoxie o 16.30

Wstępnie chętni to: Artur, Koga, Babidi, Krzysiek i ja.
Zapraszamy niespodziewanych gości wink

25

Odp: Spotkania w dni powszednie

Witam

Popykam z chęcią z ludźmi ze stolicy,głównie dla funu; nie widzę problemu żeby czasem zrobić jakiś mini turniej☺tomasz