Temat: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Krótko:

Czechy - Praga - 21 listopada (sobota)
Słowacja - Bratysława - 20 grudnia (niedziela)

Pewnie picknę Bratysławę jako 3'cie jesienne regionalsy z powodu odległości i daty, a co do Pragi to Wrocłąw chciał dzień później jechać do Wiednia, ale nie zdziwię się, jeśli z jasnych względów wybierze Pragę dzień wcześniej smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

A masz jakieś info o formacie tych turniejów wink?

3

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Praga faktycznie wydaje się być atrakcyjniejsza od Wiednia, ale jeśli się decydować, to szybko - obecnie 170zł przejazd w obie strony. I tak sobie myślę, że można by spróbować to w ogóle w jeden dzień załatwić, wyjechać 40 minut po północy i wrócić pięć minut przed kolejną północą, bez noclegu. 5 godzin bez pięciu minut się jedzie. Wrocław?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

W sumie też chętniej wpadłbym do Czech niż do Austrii, głównie ze względu na odległość smile Na Słowację również. Rozumiem że obydwa są w Expanded?

5

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Jesli chcecie cos wiedziec to musicie pisac do organizatorow. Ja widzialem tylko zapowiedzi  na pokemon.com. moze maja profile ma facebookach? Info na pokemon.com event locator.

Wiem tyle ze cisnie zeby jesien byla w expanded, ale kazdy organizator sam ustala format (ulubiona formulka Qzina tongue)

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

6

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Z informacji w event locatorze wynika, że regionalsy w Pradze i Bratysławie będą w Standardzie sad
https://www.pokemon.com/us/play-pokemon … 11-000282/
https://www.pokemon.com/us/play-pokemon … 12-000031/

Podziękowali za posta: Kars

7

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Ale Wiedeń jest w Expanded
https://www.pokemon.com/us/play-pokemon … 11-000262/

Rozważam szaloną wycieczkę z obskoczeniem dwóch Regionalsów w jeden weekend. Jutro podliczę koszty, wrzucę to, co ciekawego znalazłem, co proponuję, w czwartek przedstawię pomysł Wrocławianom na spotkanie, Wy też pomyślcie, może się uda big_smile A Standard zawsze będzie jakąś zapowiedzią, testem przed Berlinem, na który w takim razie będziemy bardziej przygotowani, bo już z jakimś drobnym doświadczeniem w tym formacie big_smile

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

8

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Wycena i analiza dla Wrocławia:

Praskie Regionalsy - 21.11, sobota, Standard
Wiedeńskie Regionalsy - 22.11, niedziela, Expanded

Polski bus z Wrocławia do Pragi:
85zł/os. - wyjazd 00:40, przyjazd 05:30 (21.11)
Zapisy od 9.00 do 10.00, czas trwania ???, wpisowe ???

Bus z Pragi do Wiednia:
http://www.bus24x7.com/en/bus-tickets/p … 22-11-2015
15.40?, odjazd z nocy z soboty na niedzielę o 03:30, przyjazd 07:30, więc na spokojnie, zapisy od 10:00. Czas trwania ???, wpisowe ???.

Proponuję przespać się z niedzieli na poniedziałek, żeby móc w poniedziałek nieco pozwiedzać smile Ale to jeszcze zobaczymy, kto będzie chętny, jak nam się będzie chciało.
Tu są spoko ceny pokojów, poniżej 50zł na osobę za noc - http://www.hostels.com/hostels/vienna/m … ility&
Ale hostel się jeszcze zobaczy, to taka luźna propozycja znaleziona na szybko.
Problemem mogą być połączenia z Wiednia do Wrocławia. Za to są busy z Wiednia do Katowic za 45zł o 08:50 - wtedy bez zwiedzania, albo o 22:15 i w Katowicach jesteśmy dopiero o 05:55 we wtorek, a jeszcze fajnie by było do Wrocławia dojechać, więc powrócimy pewnie bardzo zmęczeni koło 09:00.

Cena za transport wyszłaby koło 200zł.
Wpisowego nigdzie nie znalazłem, pewnie coś koło 20 euro za oba Regio (?), dodjcie jedzenie, hostel za jakieś 50zł.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Jesli nie skompromituje sie w Berlinie to do Bratysławy rowniez zawitam wink Tylko bede jechal prawdopodobnie z dziewczyna wiec przewoz do 3 dodatkowych osob moge zaproponowac, ale nocleg to raczej bysmy 2 wzieli.

10

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

@szakalszaleniec Chętnie się dosiądę smile

11

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Jeśli pojedziesz przez Katowice to dosiadam się jak najbardziej. Tylko daj znać jak będziesz miał to pewne, bo pewnie musiałbym wrócić busem na następny dzień do pracy smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

12

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Wrocław potwierdza, że w trójkę realizuje szalony plan zaliczenia kolejno Pragi i Wiednia, dzień po dniu smile. Jedzie nas trójka (ja, Piterr i Inu), bilety już kupione, plany są takie:

21.11 00:40 PolskiBus Wrocław -> Praga
21.11 23:55 Jakiśtam bus z tej strony: http://www.infobus.eu/lang/en/ Praga -> Wiedeń (mają system podobny do PolskiegoBusa - ja i Piterr załapaliśmy się na bilety po 44 zł, ale teraz są już po 62 i pewnie będzie coraz więcej)
22/23.11 jakiś nocleg w Wiedniu (jeszcze nie szukaliśmy motelu, bo to mniej pilne od busa)
23.11 22:15 PolskiBus Wiedeń -> Katowice (specjalnie tak późno, bo Wiedeń jest podobno ładny i chcemy go pozwiedzać smile)
24.11 07:05 PolskiBus Katowice -> Wrocław

Ceny transportu: ja zapłaciłem łącznie jakieś 190 zł, teraz już byłoby chyba około 225, bo ceny, niestety, rosną wraz z ubywaniem biletów. Ale to dla Wrocławia, takim Katowicom na przykład pewnie wyjdzie taniej. Jeżeli ktoś chce się dołączyć do naszej szalonej wyprawy lub jakiejś jej części, serdecznie zapraszamy smile.

PS Jedynka z geografii dla Piterra, który najpierw chciał umiejscowić Brno w Austrii, a potem w Szwajcarii tongue.

Podziękowali za posta: adriank1

13

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Literówka z tą Austrią, miałem od początku na myśli Szwajcarię, a Berno od Brna niewiele się już różni. hmm Nic dziwnego, słowo Brno wygląda okropnie, jedynka ze słowotwórstwa dla Czechów za wymyślenie takiej nazwy. hmm

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

14

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Zarezerwowaliście już jakiś nocleg w Wiedniu na 22/23? Też będę wtedy nocował, możnaby zarezerwować cały pokój w hostelu, z tych które przeglądałem ten ma pozytywne opinie i niezłe ceny: http://www.westendhostel.at/ Ba, na stronie jest do wyboru nawet język polski big_smile

15

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Piterr drugi w Pradze! Przeczucie mnie nie mylilo ze bedzie polska topka smile

Pora dorzucic kolejna cegielke w Wiedniu - wlasnie pisze z busa tongue gratulacje i do zobaczenia

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

16

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Czekamy na wieści jak tylko będzie to możliwe wink

17

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Co do wyjazdu na Bratysławę - przejrzałem hostele w okolicy, i najlepiej wygląda ten:
http://www.hostelblues.sk/

€ 12,90 za osobę (zapewne przy większej liczbie osób cena może nieco zmaleć)
niecałe 3km od turnieju

18

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Z powodu zawirowań z autem najpewniej pojedziemy z Katowic i do Katowic, moim środkiem transportu (popularnie nazywany samochodem).

Okazja do przekimania się u mnie w sobotę przed turniejem (wyjedziemy najpewniej około 5 rano) i po turnieju (wrócimy gdzieś około północy).

Skład który sądzę, że jest pewny, to ja, Szymon Przybył i Kars.

Mam nadzieję, że pojedzie jeszcze Babidi, ale tak czy siak mam jedno wolne miejsce. Delikwenta mógłbym odebrać np. z Katowic, ale pociągiem do mnie prosta droga.

Oczywiście ostateczna decyzja o tym, kogo zabiorę, należy do mnie. Ale chętni niech zgłąszają się na PW lub FB.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

19

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Jede smile

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

20

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Korzystając z okazji, bo to już ostatnie godziny przed wyjazdem.

Trzymam mocno kciuki za polską ekipę!
Żałuję, że nie mogę być z Wami.
Proszę o relacje jeśli będzie jakakolwiek chwila i możliwość podania informacji na forum smile

Podziękowali za posta: Babidi, szymon.przybyl

21

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Dzięki za miłe słowo smile

Jak zwykle będę starał się informować na bieżąco - a, że tym razem będę w centrum wydarzeń, powinno być łatwiej smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Robert

22

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Powodzenia! smile Również trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na relacje.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

23

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Z smsów od Adriana:
Bratysława, regionalsy, Expanded - 42 masterów, 6 rund.
Adrian (Flareony) 2/0/1 (w/l/t)
Babidi i Artur (obaj Yveltal/Maxie) 1/1/1
Szymon Przybył (ToadTina) i Kars (metal) już bez szansy na topkę, ale nie znam dokładnych wyników.
Trzymamy kciuki! big_smile

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

Piterr's Strona

Podziękowali za posta: Bidulek, Robert

24

Odp: Jesienne Regionalsy Czechy - Słowacja

Adrian i Artur 2/1/1, muszą wszystko wygrać.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę