1

Temat: Nagrody w trybie versus

Od ponad 2 tygodni można w trybie versus wygrać całkiem fajne rzeczy. Szczególnie kuszące są boostery i tokeny. Osiągnięcie aż tylu zwycięstw w tym trybie może być nużące, ale jest sposób by osiągnąć to w dość łatwy sposób.
Natomiast chodzi o granie Night Marchem w formacie Expanded.
Dlaczego?

1. Dobrze złożony deck jest niesamowicie silny i rzadko się zacina. 200 obrażeń w przeciwnika w swojej pierwszej rundzie nie należy do rzadkości.
2. Dzięki shayminom ex i karcie "trainer's mail" deck mielimy błyskawicznie. Bywa, że w pierwszej rundzie zostaje nam koło 20 kart. Jest to bardzo irytujące dla przeciwnika, bo musi czekać nawet 2-3 minuty na swoją kolejkę. Dlatego zdarza się, że przeciwnik poddaje się, bo nie chce mu się czekać.
Mało tego. Niektórzy poddają grę jak tylko na aktywie zobaczą joltika czy pumpkaboo lub rzuconego battle compressora. Ewentualnie gdy stracą na hita swojego exa.
3. Format expanded jest bardziej elastyczny. Jest tu zdecydowanie więcej słabszych graczy niż w formacie standard i dlatego zwycięstwa przychodzą w miarę łatwo.

Polecam granie tą talią, bo gwarantuję, ze punkty na nagrody będą przyrastać dosyć szybko... i nie zrażajcie się jak ktoś Was czasem wyzwie, bo na PTCGO niektórzy nie trawią ludzi grających night marchem... co poniekąd można zrozumieć wink

2

Odp: Nagrody w trybie versus

Gdzie mogę znaleźć jakiś przykładowy spis?

3

Odp: Nagrody w trybie versus

http://event.amigo-spiele.de/2015/06/27 … eck-lists/

Świeży przykład z końca czerwca z Bremy (już po banie LTC czyli przy obecnym stanie kart).

Dwie rozpiski różniące się delikatnie. Ta z Archeopsem nastawiona na trochę dłuższe potyczki.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

4

Odp: Nagrody w trybie versus

Nie mogę nic znaleźć na tej stronie ;/ Idzie kupić całą talie czy trzeba składać?

5

Odp: Nagrody w trybie versus

Trzeba składać smile

Tutaj też są spisy:
http://www.playon.de/Sammelkartenspiel/ … _Moorhouse
http://www.playon.de/Sammelkartenspiel/ … ne_Ivanoff

6

Odp: Nagrody w trybie versus

Zawsze jak widziałem taką talię to już sobie mówiłem że przegrałem. Rzadko się udało z nią wygrać jak przeciwnik dostał słabe karty na początek a ja mocniejsze. Aktualnie gram amatorską talią elektryczną którą teraz pokazać nie mogę bo jest przerwa techniczna big_smile Będzie raz czy dwa razy zagrać taką talią.

Zawszę się też zastanawiałem dlaczego zawsze dają Laternecto.

PTCGO: Matt26