626

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Tak sobie myślę, że wpadlibyśmy do was z Katowic w drugiej połowie października smile Także jeśli jeszcze grywacie, to możecie spodziewać się paru gości.

627

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

18go października ja będę smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

628

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

4.10.2014 planuję się pojawić. Podobno będą też moi znajomi big_smile

629

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Hej!

W najbliższą sobotę możemy mieć dużą ekipę na turnieju więc pełna mobilizacja.
Ważne: Jedna osoba będzie miała sproxowany deck z powodów logistycznych wink i proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Pozdrawiam!

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

630

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Zgadza się, wpadniemy ze Śląska - na razie chętna jest dwójka, ale obdzwaniam ludzi więc pewnie jeszcze kogoś dobierzemy smile

Liczę na frekwencję!

631

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

W sobote nie dam rady wpaść a potrzebuję pograć. Co powiecie na 28/29 po 17 w Dragonusie? 29 mi bardziej pasuje bo będę chciał deale dopiąć. I pooddawać kasę.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

632

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja 29.10. w środę wpadnę popołudniu na 200%, wyposzczony karciankowo po prawie miesięcznej abstynencji.

633

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja też będę 29 ,tylko o której jest zbiórka?

634

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Po 16.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

635

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Przypominam: Jutro po 16 w Dragonusie wink

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

636

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Byłby ktoś chętny na draft z XY4?

637

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Biorąc pod uwagę, ile osób kupiło/kupuje boxy... To chyba nie wypali XD

W sobotę oczywiście gramy turniej, od 10:30 zbieramy się w Dragonusie. W piątek (dzisiaj) też będą ludzie, wiec kto ma ochotę i czas - może wpaść.

638

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Hej smile Chciałbym kupić bądź złożyć jakiś dek i od czasu do czasu z wami pograć. Dajcie mi znać kiedy i gdzie gracie. Ile osób przychodzi na takie turnieje i jaka jest średnia wieku.

Tomas

639

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

topwatch napisał/a:

Hej smile Chciałbym kupić bądź złożyć jakiś dek i od czasu do czasu z wami pograć. Dajcie mi znać kiedy i gdzie gracie. Ile osób przychodzi na takie turnieje i jaka jest średnia wieku.

Tomas

Miejsce: Dragonus w Krakowie ul. Lubomirskiego 49 (najlepsze dojście z Ronda Mogilskiego);
Kiedy: start turnieju 11.00-11.30 Soboty
Liczba osób: różnie, od 4 czasem nawet do 10
Średnia wieku: Nie mam pojęcia dlaczego większość o to pyta. Przedział wiekowy osób, które grają w Krakowie to mniej więcej 10-30 lat przy znacznej większości w okolicy 20 lat.

640

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Bywa, że gramy też w tygodniu. Ostatnimi czasy są to wtorki i piątki popołudniu. Najlepiej pierwszy raz pojawić się w sobotę, bo wtedy jest raczej pewna (większa lub jakakolwiek) frekwencja i zobaczyć jak to wszystko wygląda, warto też przynieść karty, to pomożemy złożyć jakiś deck.

641

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

W takim razie pojawie się miedzy 11-12 by zakupić jakieś karty albo deki pod standard. Jeśli macie coś to zabierzcie ze sobą.

Do zobaczenia.

642

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Gracie w tą sobotę ? Jeśli tak to ktoś ma dek na pożyczenie ?

643

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Zapraszamy na turniej w sobotę do Katowic smile postaramy się zebrać kogo się da i może uda nam się zrobić ciekawe rozgrywki w doborowym towarzystwie big_smile

6 lutego, sobota
Galeria Katowicka (najwyższe piętro, nad food courtem)
Zbiórka od 11, start najpóźniej do 12 (wcześniej o ile nie będziemy się spodziewali nikogo innego)

Ogarniacz Nagród: Barti big_smile

644

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

W najbliższą sobotę, tj. 20.12.2014, proszę wszystkich zainteresowanych turniejem o zjawienie się w Dragonusie możliwie najwcześniej. Pasowałoby zacząć najpóźniej kilka minut po 10.00, bo parę osób jest zainteresowanych udaniem się potem na PokeMeeta (zaczyna się o 14) i istnieje realna szansa, że wszelkie opóźnienia karciankowcyh rozgrywek mogą skutkować trudnościami z wyrobieniem się w czasie dla "meetowców". smile Sorry za problem i z góry dzięki.

Dodam tylko, że jutro (tj. czwartek 18.12.2014) od 16 siedzimy w Dragonusie, gdyby ktoś chciał sobie pograć i sprawdzić jakieś koncepcje talii.

645

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Postaram się być wcześniej, ale raczej przed 10:30 nie dam rady : c.

646

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Gracie coś w ten weekend?

2 Miejsce - SuperNova Blast 3 Mediolan

647

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Kicek mówi że Dragonus zamknięty więc będzie bieda. Może innym razem smile

648

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Chłopacy, dajcie znać jeśli robilibyście coś większego albo chociaż z pewną frekwencją (ostatnio jest piękna smile), chętnie wpadniemy (a przynajmniej ja). Byle po weekendzie 10-11

649

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jutro wyjątkowo turniej odbędzie się o godzinie 15:00
w barze Select ul. Wilhelma Feldmana 4/1a.

Aye SIR!!!

650

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Heja, pasowałoby w końcu coś zagrać big_smile Zwłaszcza, że w Dragonusie jest już Primal Clash, więc będzie o co walczyć. Kto przyjdzie w sobotę na turniej?